· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, Moveo-Portocalii 21
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, Moveo-Portocalii 21     
topsecret

am nascut deja!

08.12.2009 7:40     citat 

uf,cat ati mai scris!!!!

eu sunt mai rau ca melcul din bancul urmator:

un melc bate la usa unui urs.iese ursul,se zgaieste,nu vede pe nimeni,se uita in jos si da de melc.enervat il ia pe melc de guler si-l arunca foarte departe.dupa 6 luni,iarasi melcul bate la usa ursului.melcul nervos:'ia asculta,ba,ce-a fost faza aia de adineauri? rad

sus

Denunta
duke_meadows

08.12.2009 7:47     citat 

hai ca am mai auzit una.
cum merg in romania cu avionu' si n-am loc de tati bumboanele pe care mi le-o comandat mama rad am zis ca fac un pachet, si-l curierez pana plec. bun. sun oamenii - curieri ieri , imi baga motto-u' ' door to door delivery' si ramane ca ne auzim . ma suna azi sa-mi zica ca stau prea central, nu au drum in zona mea in care orisicum nu locuiesc prea multi romani deci mi-ar face o favoare sa vina aci si ca singura data cand pot veni e joi la orele 4. cand noi suntem in campu' muncii evident. prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.12.2009 7:53     citat 

----------
duke_meadows a scris:
hai sa lasam astea ca ma apuc cu mainile de cap.

cum va zisei, facem petrecere. si e o vantatura pe-aci prin birou, nu va pot esplica. care fusta sa fie mai scurta, care masca sa fie mai impopotonata. ma doare capu' si ochii'n el. prostit
basca , azi am auzit cica e o moda... se face coada de domnite bunavoitoare sa-i zica 'helau' la CEO. sa mor de nu. adica se pun in sir indian, dau noroc cu sefu', ii mai arata o buca si alta la rand. prostit
rad ca zaluda de ele si tot incearca sa ma convinga sa vin si eu 'la coada' . le-am zis ca io numa cu pupezele ma vaz la coada. n-or gustat gluma of cors. prostit ai muica!
----------

tre sa stau si eu la coada la CEO? scot limba

hai bine ne-am regasit in noul cuib moveo-orange zambet

sus

Denunta
DK

08.12.2009 8:40     citat 

Bueeeeey ce destrabalare gasesc eu iar aci!!!! foarte fericit foarte fericit Ete asa imi place! sarut Vedeti, nu pot sta deoparte si gata!

Diuc, ma inviti si pi mini la Clisma's Party? Hai ca imi pun ropitza roshe si ma dau si cu ruj scot limba Basca imi pun si caciulitza de Craciun.

La mine slabe sanse sa ma imbat, din simplul motiv ca nu beau. prostit prostit Daca am luat o gura de beutura, deja s-a terminat, mi-e somn si tre sa ma culc neaparat. Deci pe mine sa nu va bazati. In spatiul Carpato-Danubiano-Pontic n-aveti cu cine va pune, cel putin din punctul meu de vedere... luati si beti maica acolo la voi pan' Frantzia, Marea Bretanie...

Booon, vaz ca pupeza o aterizit cu bini in cuib, luata de cineva - a fost bine, mai pupezo? foarte fericit

Bre, asa i-as mai zice vreo doo la demoazela din padurea adormita, dar am zis ca nu mai scriu. Si i-as mai zice freo doo si la o alta, care desi si-o loat-o in freza meserias, o sustine si-o bate pe umar pe-asta.
Cred ca e cu berea si popcornul in brate si asteapta runda a doua de mardeala. ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

A propos, eu vreau veioza de aia inalta cu picior. Este o reala problema, cred ca va trebui sa ma duc la consiliere psihologica. Voi ce spuneti?
A, si va rog sa nu aberati, vreau doar sfaturi pertinente. prostit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.12.2009 8:44     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
duke_meadows a scris:
basca , azi am auzit cica e o moda... se face coada de domnite bunavoitoare sa-i zica 'helau' la CEO. sa mor de nu. adica se pun in sir indian, dau noroc cu sefu', ii mai arata o buca si alta la rand. prostit
rad ca zaluda de ele si tot incearca sa ma convinga sa vin si eu 'la coada' . le-am zis ca io numa cu pupezele ma vaz la coada. n-or gustat gluma of cors. prostit ai muica!
----------

----------

Mai pupezo, CEO e pupaza sa se vada Diuc cu el la cuada?

A propos mai Diuc, despre ce CEO e vorba? Al' de o fermecat-o pe floricica innamorata vertual? foarte fericit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

08.12.2009 8:45     citat 

Despre ce se discuta?
Nu mai am timp sa urmaresc toate SB

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

08.12.2009 8:45     citat 

deci, pana la urma am beut o tuica fiarta scot limba
aterizai cu bien home, am fost luata de un coleg cu masina, am ajuns cu creasta in vant si am aterizat derect la cosmetica, mi-am aranjat sprancenele rad pentru sarbatori
io vreau o pijama party, cand s-o muta Teo la casa ei
prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

08.12.2009 8:46     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
duke_meadows a scris:
----------

----------

Mai pupezo, CEO e pupaza sa se vada Diuc cu el la cuada?

A propos mai Diuc, despre ce CEO e vorba? Al' de o fermecat-o pe floricica innamorata vertual? rad
----------

aaa?

sus

Denunta
DK

08.12.2009 8:46     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
aterizai cu bien home, am fost luata de un coleg cu masina, am ajuns cu creasta in vant si am aterizat derect la cosmetica, mi-am aranjat sprancenele rad pentru sarbatori
prostit
----------

Hai sa-ti fie di ghini pupezo!
Bre, ai fost la cozmetica si n-ai prestat un refresh la brasilien? Ntztztztztz, te credeam fumee serioaza bre! foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.12.2009 8:47     citat 

----------
micutza_25 a scris:
Despre ce se discuta?
Nu mai am timp sa urmaresc toate SB
----------

Micutzo cinteza... se discuta despre mai multe... vezi pe la CaZnicie Familie, e un subiect enteresant foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

08.12.2009 8:47     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
prostit
----------

Hai sa-ti fie di ghini pupezo!
Bre, ai fost la cozmetica si n-ai prestat un refresh la brasilien? Ntztztztztz, te credeam fumee serioaza bre! foarte fericit
----------

fac pe sestache, sa nu se prinza duamna diuc ochi peste cap

sus

Denunta
DK

08.12.2009 8:49     citat 

Aidi bre nu ne dezamagi! Diuc, scoate guma din gura ca sa zica pupeza c-o fost si si-o aranjat si brasilienul, ca ne abureste cu niste sprancene... hmmm foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

08.12.2009 8:52     citat 

refresh, refresh foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.12.2009 8:53     citat 

F5 F5! foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

08.12.2009 8:53     citat 

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: