· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 23
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 23     
DK

10.12.2009 2:02     citat 

Stie de cuib, ca s-o saturat sa ma vada hlizindu-ma si el sa nu stie di ce. Asa ca i-am zis... o zambit ingaduitor la mine si si-o vazut di meci. prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

10.12.2009 2:03     citat 

----------
DK a scris:
Stie de cuib, ca s-o saturat sa ma vada hlizindu-ma si el sa nu stie di ce. Asa ca i-am zis... o zambit ingaduitor la mine si si-o vazut di meci. prostit
----------

So, I'm IN rad rad

sus

Denunta
DK

10.12.2009 2:06     citat 

You are always IN rad

sus

Denunta
puimihai

10.12.2009 2:11     citat 

pasari cu radaru' defect mai primiti? adica ratacite ...asa ca mine foarte fericit bre, io cand am plecat erati doar mov si oranj acu' va gasesc si blio...io zic sa schimbati denumirea in "curcubitacee" (desi inseamna cu totul altceva, prescurteaza -in mare- informatia legata de atatea colori de care au penele noastre foarte fericit )
cre'ca sunt datoare cu eGZplicatii, da' ca sa nu va stric ziua si cheful zic doar atat: daca ma ajuta DD -ca de fiecare data zambet - o sa trec si peste astea...sper... se complica viatza mea, dar pe de alta parte incerc sa ma gandesc "zambeste, maine poate fi mai rau !" ochi peste cap
vad ca doua duamne bine di pi acilea si-au facut viza de flotant in acelasi cuib prostit dezmatz total ... altele isi dau randul la.... jenat no, clar de luna ca nu v-atzi facut bine niciuna foarte fericit zglobii si ciriparetze cum bine va shade. si fin'ca nu va vazui de mult, na un pup de la pui pentru toata suflarea pura, mov, orange, bleu......... sarut

sus

Denunta
DK

10.12.2009 2:13     citat 

Eiiii... acu ca ne-am linistit in privinta aparitiei Puiului Jordan, putem sa ne mutam in cuibul de pe Craca 24 sarut

sus

Denunta
bursucitza

10.12.2009 2:13     citat 

----------
puimihai a scris:
pasari cu radaru' defect mai primiti? adica ratacite ...asa ca mine foarte fericit bre, io cand am plecat erati doar mov si oranj acu' va gasesc si blio...io zic sa schimbati denumirea in "curcubitacee" (desi inseamna cu totul altceva, prescurteaza -in mare- informatia legata de atatea colori de care au penele noastre foarte fericit )
cre'ca sunt datoare cu eGZplicatii, da' ca sa nu va stric ziua si cheful zic doar atat: daca ma ajuta DD -ca de fiecare data zambet - o sa trec si peste astea...sper... se complica viatza mea, dar pe de alta parte incerc sa ma gandesc "zambeste, maine poate fi mai rau !" ochi peste cap
vad ca doua duamne bine di pi acilea si-au facut viza de flotant in acelasi cuib prostit dezmatz total ... altele isi dau randul la.... jenat no, clar de luna ca nu v-atzi facut bine niciuna foarte fericit zglobii si ciriparetze cum bine va shade. si fin'ca nu va vazui de mult, na un pup de la pui pentru toata suflarea pura, mov, orange, bleu......... sarut
----------

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: