· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 25
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 25     
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

14.12.2009 12:01     citat 

steluzzz-ooo, tare imi era dor di matale, n-ai mai beut o cafeluta cu noi de mult timp sarut
deci duamna diuc o sa primeasca zilele astea un colet, cu rufele pe care nu le-am mai calcat asta seara frumaosa de duminica. Cu plata ramburs, evident.
auziti, sa va zic ce criterii de alegere a tarii unde dorim sa emigram avem? sa nu mergem cu avionul rad rad rad rad Zau ca nu suntem normali. Adica era Australia, dar cand ne-am dumirit cum tre' sa ajungem acolo... am ales tot Ioropa.Foarte matur din partea noastra, nu? ochi peste cap ochi peste cap Si cand te gandesti ca am si un copilas de educat prostit prostit
mei, teodora si karina, cumva la voi e luna iulie? Poate cu fusul asta oraL...ca una e in Francia, alta la cuca mcaii la Brasov...zic si io, ca la cata inghetata consumati... o fi caniCOLA
teo, gata vinu fiert? Io mi-am si revenit din ameteala. Si io care luasem cateva guri bune, m-o lovit ideea sa merg la biserica, unde am cantat foaarte tare. jenat
teo, acu pe bune, cum traiesti tu fara sarmale acolo??? si fara varza murata, yammy yamyy.... prostit nervos nervos nervos . Stiu cum: ca DK fara lampa rad

sus

Denunta
monica77

Copii

14.12.2009 12:03     citat 

tei, sa-ti fie de bine defrisatul.
deci La Multi Ani DK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa curga sampania! Si sa vina lampa.

adriana, daca as avea o poza cu brasilienu, poate as afla si io daca am or ba. ochi peste cap

pentru DK

am pus galbene ca-s geluasa pi ea si pi pupaza.

Ultima modificare efectuata de catre monica77 la 14.12.2009 12:09, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

14.12.2009 12:04     citat 

----------
monica77 a scris:
tei, sa-ti fie de bine defrisatul.
deci La Multi Ani DK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa curga sampania! Si sa vina lampa.
adriana, daca as avea o poza cu brasilienu, poate as afla si io daca am or ba. ochi peste cap
----------

al meu sau al tau? socat

sus

Denunta
monica77

Copii

14.12.2009 12:10     citat 

cool cool cool

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 6 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

14.12.2009 12:11     citat 

rad rad rad
la mine nu-i brasilien, e ceva corcitura cool rad rad rad

La multi ani , DK !

Multa sanatate si fericire!!!!

sus

Denunta
monica77

Copii

14.12.2009 12:14     citat 

ioti, teiulet o gasit lacrimioare, ce-mi plac lacrimioarele de mor...pentru tine, tei, sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
si pentru DK sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii

14.12.2009 12:17     citat 

Ups.....ce m-am inrosit jenat atatia pupici jenat
Si mie-mi plac.....toate florile-mi plac ....pana si macii cool ador sa vad o pajiste plina cu maci sau flori nemuritoare zambet
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 12:20     citat 

monica, mai ai limonadutza? foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

14.12.2009 12:25     citat 

acum am, ca ne-ai servit tu foarte fericit foarte fericit foarte fericit
voi somnulet pufos nu aveti?

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 12:27     citat 

----------
monica77 a scris:
acum am, ca ne-ai servit tu foarte fericit foarte fericit foarte fericit
voi somnulet pufos nu aveti?
----------

di ce? nici tu nu ai?
io ar trebui, ca maine sunt la munci, da m-a pus naiba sa beau un frappe mai devreme si parca vad ca stau ca o cucuvea la noapte ochi peste cap

sus

Denunta
tei

Copii

14.12.2009 12:30     citat 

da' ce....numa' cucuveaua sta noaptea ?! Pupeza nu sta ?!?! Eti, facem o proba ! scot limba

sus

Denunta
monica77

Copii

14.12.2009 12:30     citat 

nici io n-am somn, am servit a dooa cafe azi pe la 3 la amiaza si nu mi se inchid ochisorii deloc. Si o astept pe dropie sa vaz ce fatza face foarte fericit foarte fericit foarte fericit

o sa ies in pozele de la serbarea de maine ca o tanti "high", cu ochisorii injectati si cascand daca nu ma cumintesc.
adriana, daca vrei sa fii cucuvea, e ok sa iti schimbi optiunile, numa sa nu faci zgomot, bu-hu-huuu exclamatie

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 12:34     citat 

nu dau mandria de coic, de care s-a indragostit dropia, pe ochii cucuvelei foarte fericit

sus

Denunta
tei

Copii

14.12.2009 12:35     citat 

----------
monica77 a scris:

e ok sa iti schimbi optiunile, numa sa nu faci zgomot, bu-hu-huuu exclamatie
----------

Mai nou, se zice obtiune , da ?!?! inveti un nou vocabular aici pe forum foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre tei la 14.12.2009 12:36, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

14.12.2009 12:35     citat 

La multi ani, cuscra mea draga! Te pup de un milion de ori, mi-a dat Dumnezeu o cuscra cea mai cea dintre toate fomeile care iezixta pe lumea asta! sarut
Eu is ca duoamna duke zilele trecute, maine o sa cer zama de varza, tocmai ce m-am cules de la o petrecere trasnet!
Saptamana excelenta tuturor suratelor clontoase si impaunate!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: