· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 25
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 25     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

13.12.2009 12:56     citat 

beiii, nici macar nu-i cer sa citeasca printre rinduri, ci macar direct
da' nu pare a pricepe romana... cool

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

13.12.2009 12:57     citat 

----------
Teodora29 a scris:
beiii, nici macar nu-i cer sa citeasca printre rinduri, ci macar direct
da' nu pare a pricepe romana... cool
----------

de aia zic, oricum, tot ce s-a scris " s-a maturat"

va pup si ma bag la somn ca-mi pica coicu in gura prostit

sus

Denunta
Teodora29

Copii

13.12.2009 1:00     citat 

rad
dormi usor....sau cum zice fiu-miu
"...pte buuuuu naaaaaa" (adaugati zimbetul ingeresc aferent si pupicul apasat pe obraz) trag cu ochiul

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

13.12.2009 8:46     citat 

surprins surprins surprins duduie purgatoriul....s-a umplut,oameni buni surprins prostit prostit prostit da' vad ca nu v-ati lictisit deloc aseara nervos

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

13.12.2009 8:58     citat 

niataaaaaaaaaa!
a nins si la mini! zambet
Mamis, cred ca suntem singurele...

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

13.12.2009 9:01     citat 

ce destrabalare , d.le! surprins surprins surprins surprins surprins
cand doarme administratie...unele.si fac de cap! surprins surprins surprins

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

13.12.2009 9:13     citat 

Buna dimineata!!!! Am vazut ca am pierdut mare okazie de a ma afirma foarte fericit , da' si-asa ajungeam la purgatoriu, asa ca jaba...
Sa aveti o duminica excelenta!

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

13.12.2009 9:42     citat 

Nu stiu daca cititi blogul lui Cabral, va dau aici 3 episoade despre cum si-a pierdut unul virginitatea. cool
Episodul 1: http://www.cabral.ro/blognovela/agatame...elu-prolog
Episodul 2: http://www.cabral.ro/blognovela/gelu-ii-gladiola
Episodul 3: http://www.cabral.ro/blognovela/gelu-ii...ecialitate

sus

Denunta
Teodora29

Copii

13.12.2009 9:59     citat 

'neata si de la mine, cu cafeaua-n ...cioc foarte fericit

hehe, mda, purgatoriul e plin....ca sarira "tzatzele" pe biata femeie culta si documentata scot limba

io n-am zapada, da' o dat gerul....si se-anunta si zapada, pe curind (deci o sa fie "fain" pentru permis nervos )
si noi ne mai sucim, invirtim, am vrea sa mergem la un marché de Noel, dar in Alsace cool adica daca mergem adio somn de prinz, ne mai intoarcem diseara
si mi-e o ciuda ca nu pot canduce macar o parte de drum, snifff

sus

Denunta
admin

13.12.2009 10:44     citat 

Doamnelor va scriu aici deoarece majoritatea "combatantelor" de aseara citesc si posteaza in acest club.
Eu inteleg dorinta de a taxa pe cele care in mod evident incearca sa acumuleze un nr x de mesaje insa acest lucru, momentan, nu contravine regulamentului.
Asa ca va rog sa aveti un pic de toleranta.
Asa cum le vedeti dumneavoastra, le vad si eu, nu este necesar sa umplem purgatoriul, memoria mea functioneaza perfect, nu trebuie sa mi se atraga atentia la fiecare persoana ce "sare" un pic sau mai mult in extazul de a scrie mesaje.
Concluzia mea este sa le tratati in mod normal, fara a le indica in grup ca sunteti constiente de motivatia ascunsa.
Combateti ideea si nu persoana sau motivatia ei.

Multumesc.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

13.12.2009 10:51     citat 

----------
admin a scris:
Eu inteleg dorinta de a taxa pe cele care in mod evident incearca sa acumuleze un nr x de mesaje insa acest lucru, momentan, nu contravine regulamentului.
----------

Asta e drept, insa nu s-ar putea macar modifica regulamentul astfel incat sa li se sugereze sa activeze in sectiunea "Jocuri" daca tot tin neaparat sa stranga mesaje? Tot trafic e si ala, insa macar nu sunt "poluate" subiecte normale cu tot felul de aberatii. Pentru ca daca cineva inscris de mai mult timp, dar cu zero mesaje, se pune pe scris cu scopul atingerii nr. minim de mesaje cerute, atunci concentratia aberatiilor pe cm patrat de forum creste enorm!

----------
admin a scris:
----------

E greu sa combati atatea idei aberante fara sa te referi la persoana care le scrie. jenat

sus

Denunta
Teodora29

Copii

13.12.2009 10:57     citat 

----------
citat:
----------

mda, am incercat si asa (si nu doar eu) sau in primul rind asa, si ne-am ales cu calificative de "aberante", "proaste" direct nervos
si sint de acord cu Christa, concursurile atrag multa lume care debiteaza...orice, de unde "poluarea" subiectelor cu diverse replici complet absurde, nesustinute de nici un fundament

ok, de acord, reactia unora dintre noi poate parea un pic prea puternica
insa....cind se ajunge la aberatii promovate cu mindrie, la "sfaturi" si explicatii complet pe linga placa, oare poti sa taci?

sus

Denunta
admin

13.12.2009 11:05     citat 

Acum o luna ne gandeam sa marim numarul de mesaje cerute insa in urma ultimelor evenimente mai bine ne abtinem jenat , oricum aceasta limitare e greu de inteles pentru sponsori.

Daca nu au bunul simt sa posteze la jocuri nu vad cum sa le invatam noi.

Sponsorii isi doresc concursuri pe parinti.com, noi ne dorim sa avem premii atractive asa incat vom mai vedea astfel de fenomene.

Nu vrem sa scoatem limitarea de mesaje pentru a da mai multe sanse membrilor fideli .

Iar mesajele cu sfaturi aberante ne straduim sa le curatam.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

13.12.2009 11:12     citat 

----------
admin a scris:
Acum o luna ne gandeam sa marim numarul de mesaje cerute insa in urma ultimelor evenimente mai bine ne abtinem jenat
----------

Macar atat. trag cu ochiul

----------
admin a scris:
Daca nu au bunul simt sa posteze la jocuri nu vad cum sa le invatam noi.
----------

Ah, nu e vorba de bun simt ci de ... ochelari de cal. foarte fericit Sunt sigura ca multe habar n-au de sectiunea de jocuri, si daca li se atrage atentia printr-o fraza in regulament gen "membri care nu au inca destule mesaje sunt invitati la sectiunea Jocuri, bancuri, glume", poate avem noroc. zambet Pe gat oricum nu i-o poti baga nimanui, insa intr-unul din cazuri de ex. am constatat ca am avut succes pomenind de "Fazan". foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

13.12.2009 11:18     citat 

perfect de acord Admin, dar cum au spus si fetele, deranjeaza cel mai tare Nu dorinta de a participa la un oarecare concurs ci umplerea cu sfaturi neavenite in subiecte bune.

si inca o data, si cred ca si fetele sunt de acord cu mine, am ripostat nu pentru a interzice intr-un fel accesul la concursuri, ci doar pentru calitatea sfaturilor trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: