· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(162)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(162)     
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 3 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 9 luni
Patrick Elias: 11 ani, 5 luni

13.12.2009 11:50     citat 

Vanilla, m-ai facut sa zambesc! Cum sa faci mai mama cheta?????

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii
Lia: 11 ani, 7 luni

13.12.2009 11:51     citat 

niko, poate ii ajunge cat papa
plange? o simti infometata?

daca nu, inseamna ca este lapte
eu nu mi-am mai simtit sanii plini de.... nici nu mai stiu prostit

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii

13.12.2009 11:52     citat 

----------
mirumati a scris:
Vanilla, m-ai facut sa zambesc! Cum sa faci mai mama cheta?????
----------

hai ma uite-asa bine
intre noi
bagi un numar de cont (adica il scrii frumos aici) si gata, vine mos craciun zambet
serios!!!

sus

Denunta
mirumati

Copii

13.12.2009 11:52     citat 

Pt mine 500 euro e o suma aproape uriasa. Sunt banii mei pe 2 luni. trist
Eheeee, pe mine ma sare mosul anul asta! Eu sunt multumita daca va reusi sa ajunga la copii, mai ales ca Miruna vrea papusa Ciciobello si Hanna Montana! I-am zis ca poate ii aduce Hanna Montana, nu de alta dar e o diferenta de pret de vreo 200 lei intre ele. prostit

Ultima modificare efectuata de catre mirumati la 13.12.2009 11:55, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii

13.12.2009 11:54     citat 

----------
mirumati a scris:
Pt mine 500 euro e o suma aproape uriasa. Sunt banii mei pe 2 luni. trist
----------

draga mea asta zic
banii astia e imposibl sa nu ii strangem
stiu ca tu ai face orice sa-ti tii copiii aproape, dar daca te poate ajuta un avocat serios sa-ti castigi si drepturile bansesti, 500 de euro sa-ti stea in cale?
tu cauta avocat, vorbeste cu el si vino cu numaru ala de cont foarte fericitfoarte fericit

sus

Denunta
mirumati

Copii

13.12.2009 11:58     citat 

O sa vb maine cu avocatul cu care am mai vb si in septembrie, ca mai am nr lui de tel si iti spun ce si cum mi-a zis. Ca asta nu ia bani pe consultatii, ii ia pe toti la sfarsit. scot limba Atunci nu mi-a cerut nici un ban, poate scap si acum. trag cu ochiul Atunci eram si cu Patrick dupa mine, urla ca avea colici...ce-o fi zis bietul om... prostit

Ultima modificare efectuata de catre mirumati la 13.12.2009 11:59, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii

13.12.2009 11:59     citat 

perfect!!!
nu te lasa, mamico draga sarut
eu una te voi ajuta!!!

sus

Denunta
mirumati

Copii

14.12.2009 12:00     citat 

sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
deitza

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

14.12.2009 12:01     citat 

mirumati imi pare foarte rau ca trebuie sa treci prin asa ceva,chiar sunt oameni asa ticalosi?dar oare nu sunt si copii lui?el nu se gandeste deloc cu ce ii cresti? dar nu el v-a parasit si a plecat?am inteles eu gresit sau are alta?nu se poate castiga din moment ce el v-a parasit pt alta?ce dovada de iubire pt copii din moment ce nu ii pasa daca au ce le trebuie?cred ca ar trebui sa te interesezi bine,chiar ar putea sa castige fata in conditiile in care v-a abandonat?
bianca am dori si noi poza asta la haiosi

sus

Denunta
mirumati

Copii

14.12.2009 12:06     citat 

Deitza, la custodie nu se judeca moralitatea tatalui, ci daca poate sau nu sa intretina minorul. Moralitatea conteaza doar la pronuntarea divortului, ca si motiv.
Eu pot aduce doar martori care sa ma sustina si sa spuna ca pleca cu zilele, in felul asta neinteresandu-l de copii. Dar si aici e cu dus-intors, din cate am inteles eu...Daca am noroc sa fie judecator femeie, e mai bine. Daca e barbat, atunci e mai nasol. Multi mi-au spus-o.

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii

14.12.2009 12:08     citat 

doamne in ce tara traim
e de necrezut cum legea permite astfel de abuzuri trist
sper din tot sufletul sa gasesti un avocat bun si judecator femeie

sus

Denunta
nikodumi

Copii
Tania: 26 ani, 6 luni
Adina: 21 ani, 11 luni
Aiyana Maria: 11 ani, 4 luni

14.12.2009 12:17     citat 

Vanilla, am vazut ca si Chicco Polly se inclina pe spate 3 pozitii. Ai folosit optiunea asta?

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii

14.12.2009 12:31     citat 

se inclina da.
numai ca eu nu am pus-o deocamdata decat asa de proba pentru ca nu sta insa bine in fundulet. astept cu nerabdarea acea zi, ca sa incepem si noi sa mancam la masa ca oamenii rad
oricum mie imi place modelul mi se pare versatil. are tava faina, compartimentata si partea de sus se scoate si se spala si ramane tava principala. se poate regla si pe inaltime

bine, eu nu am mai vazut/incercat si alte modele deci tu mai intereseaza-te

sus

Denunta
deitza

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

14.12.2009 12:34     citat 

mirumati chiar sper sa gasesti un avocat bun si vorba lui vanilla sa nu te lasi amenintata,lupta,particip si eu la cheta si cred ca multe dintre noi vrem sa reusesti si sa te ajutam.Dumnezeu o sa fie cu tine,dar lupta,nu te lasa

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

14.12.2009 8:10     citat 

Buna dimineata!
Acum sunt mai linistita fetele sunt mai bine sarut
Teo s-a culcat pe la 5 si pe la 2 noaptea s-a trezit si cangura de mama focului doar doar om vorbi si cu ea ,imi venea s-o mananc ,era asa vesela si haioasa sarut .
La ea nu am regalat scaunul ,dar nu stiu cat de grav este pt ca face 4 scaune pe zi o idee mai moale decat de obicei ,nu miroase suspect.Acum ca papa 2-3 lingurite de morcov si in rest tztzti ,din cate citisem eu ar fi ok daaca nu miroase urat sa nu spun altfel.
Miru imi pare rau ca treci prin asta .Probabil ca e o strategiee de a scapa de pensie alimentara ca e logic cat isi doreste fetita ...te ataca unde te doare mai tare si el scapa de a da niste bani .Off ce caracter trist .Fruntea sus si incet incet se va rezolva.

O saptamana minunata va doresc!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: