· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(162)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(162)     
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 2 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 11 luni

14.12.2009 4:26     citat 

La cununia civila , la noi in curte

si asa dormim noi cand ne doare burtica! plang sau sunt foarte trist

scuzati tinuta!!!! jenat jenat jenat jenat

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 2 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 11 luni

14.12.2009 4:27     citat 

ce slaba eram !! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist nici nu-mi vine sa ma mai uit in oglinda ! abia astept sa slabesc!!!!

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

14.12.2009 4:30     citat 

sa slabim.. ehe... si eu sunt certata cu oglinda rad Si desi nu mai alaptez si pap odata pe zi, daca imi aduc aminte...tot nu slabesc... zici ca s-au lipit scai de mine kg astea!!!

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

14.12.2009 4:31     citat 

lorelley sanatate la pitica sarut sa stii ca si mie mi-a zis cineva ca de acum ar trebui sa incep sa-i dau papita si sa incep sa-i dau suc de portocale prima data surprins eu stiam ca e acid fiin citric,am zis ca e nebuna dar inseamna ca sunt mai multi de aceiasi parere prostit
crysy la asta ma tot uit sa vad ce zice si sotul ca el vrea cu lumini si muzica prostit la asta in schimb nu scrie pana la cate kg este ochi peste cap

Un sezlong pentru noul-nascut, care se transforma intr-un scaun pentru prescolari, crescand impreuna cu copilul tau.

Printre functiile speciale sunt incluse vibratiile, care ii dau senzatia copilului ca merge cu masina, si cele doua pozitii diferite de inclinare a scaunului.

Se poate folosi pentru hranit sau pentru somn si prezinta o centura cu trei lungimi pentru ca cel mic sa fie in siguranta.

Se transforma in scaun pentru prescolari si prezinta jucarii dragute, detasabile, pentru ca cel mic sa aiba ocupatie.

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

14.12.2009 4:33     citat 

crysy cand ai zis ca faci botezul?
eu am zis in feb pe 20 sau 27 si cica e post pana in aprilie ca e Pastele mai devreme plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

14.12.2009 5:04     citat 

...,,, > Astea erau semnele pt Urschu. Sunt pe aici si nu ma vad de acte si-mi mai urla si greierele asta in cap...sunt prostit Nu sunt in forta ca am acte de facut...avem niste probleme la firma cauzate de o oarecare indiferenta...si io sunt cica salvarea, numai ca Diana nu prea pricepe asta. Creste ea...sa vezi cum ii pun eu actele in brate, ca doar pt ea muncim. scot limba Glumeam, fetita mea se va face ce va dori ea...numai box nu are voie- ordinele lui ta-su...
Urschu..am fost la banca si ti-am trimis si tie banii sarut Pupici Melaniei...noi am ajuns la varsta pe care o avea Meli cand gaza mea abea vazuse lumina zilei si-mi ziceam atunci- Uite ce Meli frumoasa si maaare!
Lorelay sarut familia e intacta si bine si fericita si una bucata maraita...partea cu munca e mai grea... da o scoatem la capat noi
Mai Miru... eu mai citesc dar cu maraita asta inteleg si eu cat pot... a fost o bucata pe care n-am inteles-o. Am o cunostinta avocat si nu-i probl sa discut la tel... Miruna nu e nascuta de tine? nu ai servici? care e motivul pt care se iese din tipare in cazul asta sa se dea un copil exclamatie tatalui... trebuie sa fie ceva la mijloc, altfel din cate stiu copiii nu se despart intre ei si nici de mama... Eu iti doresc puter multa si o sa incerc sa vb cu tipa asta sa vad ce-mi zice.
Va las ca face un taraboi Diana de imi zdruncina creierii

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 11 ani, 3 luni
am nascut deja!

14.12.2009 5:05     citat 

mirumati imi pare rau de situatia ta, daca e sa facem cheta particip si eu, sincer nu stiu cum e dar rareori am auzit sa se dea custodia tatalui si nu mamei, acum nu stiu care sunt conditiile...
adina eu nu mai am dureri decat rareori cand merg la toaleta si ating zona, poate ar fi mai bine sa mergi la doctor sa vezi ce iti spune
pasunica vreausi eu detalii despre scaun pe mp,
ce mireasa frumoasa crisy_M lasa ca o sa fi slaba din nou, mai ai un pic de rabdare foarte fericit
lorellay sanatate la nati, lasa ca trece, macar asa cu analizele te linistesti
si tu si afli ce are
raul a fost foarte cuminte azi. s-a trezit pe la 9 si a tot gangurit dar nea lasat sa dormim pana la 10.30 foarte fericit , pe urma a papat ne-am jucat si a dormit iar pana la 3 (timp in lare l-am lasat cu tataso si am iesit si eu la plimbare pana la praktiker si la cora, i-am luat un body si un pieptaras)
la 3 a papat si pe la 4 si ceva a adormit din nou.
pupici la bebei si mamicutze

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
am nascut deja!

14.12.2009 5:22     citat 

alexya ma bucur ca esti bine si ai revenit. ce-as mai vrea si io ceva de lucru, ce tine de conta primara rad

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 11 ani, 9 luni

14.12.2009 6:06     citat 

buna seara
sper ca nu am uitat pe nimeni rad trag cu ochiul

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

14.12.2009 6:11     citat 

Pai Anca vino ca-ti dau eu...oho si cat...da nu-mi ceri bani pana iesim din criza, ok? scot limba
Sa va spun ce a reusit sa ma scoata din pepeni sambata... eram plina de nervi si nu mi-a trecut nici dupa o baie fiarta surprins pai... e cineva care citeste pe aici si nu e de a noastra si ii da raportul sotului- care el, oricum in fiecare seara se pune la punct cu ce am scris, sa nu piarda ceva scot limba dar prin Cta il cunosc multi si eu am facut imprudenta sa pun poza cu el...aia cu bradul si cadourile, si l-a recunoscut cineva si i-a dat raportul... eu nu inteleg persoanele astea care au impresia ca au descoperit secrete de stat citind pe aici... ma rog... el trebuie sa zambeasca, eu nu... In urma cu cateva sapt mi-a zis ca l-a recunoscut o clienta care cica are cont pe aci...voi nu sunteti, deci de undeva pe alt topic, de parca am fi multe din Cta pe aici. De data asta a fost mai urat, adica stia mai mult decat am scris eu!!...asa ca am hotarat sa nu mai pun poze decat cu printesica mea grasa si v-as ruga, Urschu, daca se poate, sterge-mi si mie numele de pe acolo...prenumele poate sa ramana, dar na, suntem si noi persoane importante ochi peste cap offf, ce nu si-or vedea, mai frate de treaba lor...
Fata mea are colici...pai nu acum trebuiau sa dispara, la ea apar?? Ma omoara cu tipetele ei, cred ca o doare ca am incercat totul... singura chestie care merege bine dau drumul la feon si-l tin pe burtica ei, adoarme repede, dar cum opresc cum incepe sa planga...

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 11 ani, 9 luni

14.12.2009 6:36     citat 

alexya pune incalzeste o paturica cu calcatoru si punei pe burtica dar nu o incalzi tare

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 4 luni

14.12.2009 7:14     citat 

[b]alexxya[/b], nici noi nu am scapat inca...dar este mult mai bine..am perioade mari in care nu are colici si eu sper spre bine

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
am nascut deja!

14.12.2009 7:47     citat 

alexya daca am fi mai aproape te-as ajuta cu mare placere, cu bani putini scot limba
ce nesimtita a fost aia, auzi as se bage ea in viata altora, urasc persoanele astea
si noi avem dureri de burtica dar nu cred ca sunt colici ca nu se aduna, mai mult se arcuieste,
cum mai papa dia?
restul fetellor ce mai faceti, a fost destul de gol forumul azi

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 5 luni

14.12.2009 7:55     citat 

Buna seara fetele, am venit si noi pe la casi sarut

----------
Pasunica a scris:
a venit costumasul de mos craciun?????? Parca saptamana asta de a trecut trebuia sa vina nu?
----------

Pasunica nervos nervos nervos nervos bineinteles ca n-au venit, maine dimineata o sa le trimit mail

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

14.12.2009 8:00     citat 

rome sa vezi ca e tzeapa mare cu costumasele astea. Ei mi-au zis sa vin sa le ridic personal. Le-am cerut cred ca de 3 ori adresa de unde sa le ridic insa nu mi-au zis nimic pana cum....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: