· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 26
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 26     
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

15.12.2009 9:36     citat 

Ia sa-i dau un telefon, poate-o trezesc. foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

15.12.2009 10:31     citat 

----------
citat:
stelutzza : 15.12.2009 9:47 titlu:

--------------------------------------------------------------------------------

Neatza!
Oare mai e mult pana vine vara Nu vreti sa stiti cum ninge si in ce hal urasc eu iarna...brrrr.

----------

stellu, nici eu nu suport iarna plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist azi dimineata cand am vazut zapada, am constientizat frigul. Dar macar o sa fie zapada de Craciun! zambet zambet zambet

somnoricaaaa, olelei, sper ca nu ma umflu asa de tare, sau daca ma umflu sa ma "sparg " dupa 9 lunisoare jenat jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

15.12.2009 10:38     citat 

bre, ce vorbarete sunteti azi prostit

va inghetzara coicurile
foarte fericit

sus

Denunta
DK

15.12.2009 11:32     citat 

Haidi neatza la tuata suflarea inaripata si-un rachiu sa treaca greatza conform traditiei foarte fericit Pi geru ista tari bini mai merje. rad

Am inceput sa va scriu si-a trebuit sa plec... ma scuzati jenat

Multumesc din tot sufletul meu de dropie, mama de matze si co-locatara a pupezei in cuibu di pi dealuri, pentru toate urarile si gandurile voastre bune, pentru toate florile, matzele si alte alea dupe aici sarut sarut sarut sunteti GROZAVE si mai ales PURE! scot limba sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Vaz ca va bate gandu de emigrare in tarile calde, pardon calde ca civilizatie... pupezo, stii, cand iumpesti, tre sa let go daca trebe, ca deh, doar nu te-oi tine cu fortza in cuib, daca tu vrei sa-ti bagi coicu pan' alte tzari foarte fericit foarte fericit foarte fericit Numa' sa ma iei si pe mine cu tine, ca altfel ingheatza cuibu fara creasta ta! rad rad

Micutzo, imi pare tare rau de amintirile tale... amintiri similare am si eu... si eu am pierdut-o pe mama anul trecut, la sfarsitul lui noiembrie. trist Nu vreau sa dezvolt mai mult subiectul, sunt sigura ca mamele noastre vor sa ne vada si cu zambetul pe buze si ne vegheaza de acolo de Sus. sarut sarut sarut sarut

Coana Diuc, da' vaz ca cand barbatu nu-i acasa, joaca neFasta pe masa la restaurant! prostit Sa-ti fie de bine, sper ca ai beut si-n cinstea me! trag cu ochiul

Eu am avut o aniversare foarte frumoasa, m-am simtit tare bine, dupa multi ani in care n-am simtit atat de fain ziua mea! sarut Totul a inceput cu complotul lui mamistef si-al pupezei care mi-au facut o surpriza imensa si m-au dotat cu un tort EXTRAORDINAR din toate punctele de vedere!!! Le multumesc inca o data, din toata inima!!!! sarut sarut sarut sarut Duminica seara m-am vazut cu prietenele mele, just us, the girls, am ras, ne-am hlizit si ne-am hahait, am mancat uitand de diete si am luat-o de la capat... foarte fericit

Ieri mi-ati umplut voi sufletul dis de morning cu cele scrise aici sarut sarut , am marcat ziua mea de nastere si la servici cu colegii, dupa care am sters-o acasa pe la pranz si seara m-am sarbatorit in familie. A fost foarte frumos, reconfortant si placut, iar conform celor spuse de mai multe persoane, daca ziua de nastere pica intr-o luni, atunci MUSAI trebuie sa sarbatoresti toata saptamana! Asa ca... sa bem, sa cantam si sa ne veselim!!! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

15.12.2009 11:46     citat 

----------
DK a scris:
Haidi neatza la tuata suflarea inaripata si-un rachiu sa treaca greatza conform traditiei foarte fericit Pi geru ista tari bini mai merje. rad
Asa ca... sa bem, sa cantam si sa ne veselim!!! foarte fericit foarte fericit foarte fericit
----------

deci: salutul il bisez si io ! foarte fericit rachiu' asemenea, ca mi-o greatza de ma-ndoaie ochi peste cap ger...ii un ger la noi de-ti cade coicu si creasta si ningeeeeee........ zambet de beut, gata ! ho! nu mai bem, ca tre' sa mai si muncim, iar in stare de ebrietate nu dam randament, plus ca io nu mai sunt asa de vesela ca ieri, cand va ziceam ca a castigat sotzul o suma de bani...am aflat in final si cat va primi faptic din 8000 ron...5760 ron socat si mi-a taiat nitzel elanul...
fusei si la eco aseara si iar mi-a spus ca-i gata de start prostit dupe calendarul din paretele meu ar mai fi fro'5 saptamani....da' cin' poa' sa stie?! m-a luat frica si pe partea asta trist desi pe de alta parte astept cu nerabdare sa vad piticoata zambet si cred ca am s-o trimit in Helvetia la cresa, ca sa pot sa ma prezint la munca nestingherita prostit
aaa...si vad pure noi p-aci, scoru' ?! scoru;?! asa...fara scor de pura nu primim cool foarte fericit

sus

Denunta
DK

15.12.2009 11:57     citat 

Mai puiule, unii cica lucra mai bini suPt stare de ebrietate prostit prostit

La ce-a castigat sotul tau banii respectivi? Stiu, e o magarie sa afirmi ca a castigat o anumita suma, dupa care aplici impozitul si scade sumisoara.... ochi peste cap mda...

Ete, apare puiuta de Pui indata zambet Sa stea acolo cumintica si sa ne vedem in 2010 cu ea... Vei naste cu cezariana? sarut

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna
: 7 ani, 2 luni

15.12.2009 12:31     citat 

DK a fost ziua ta? iti spun si eu un sincer .....la multi ani cu sanatate si numai bucurii in viata sarut
trebuie sa citesc si eu topicul asta ca-s complet pe dinafara trist

sus

Denunta
DK

15.12.2009 12:34     citat 

Multumesc eleonida, iti doresc si tie aceleasi urari frumoase, sa ti se intoarca inmiit! sarut

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna

15.12.2009 12:38     citat 

intre timp m-am dumerit
eu vreau blio rad
primiti foarte fericit

sus

Denunta
DK

15.12.2009 12:40     citat 

Blio ce mai... ca blio e multe rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

15.12.2009 12:42     citat 

si se schimba culorile, mai mereu
tre sa fi rapid, pe faza rad

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna

15.12.2009 12:44     citat 

dar pe dos nu se poate? foarte fericit
atunci eu vreau toate culorile , e bine as?
ca nu pot fi mereu de 6 prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

15.12.2009 12:46     citat 

toate culorile e luate de catre mamistef ca ea pozeaza in papagal foarte fericit

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna

15.12.2009 12:48     citat 

atunci nu mai vreau culori trist fara culori e voie? rad

sus

Denunta
DK

15.12.2009 12:48     citat 

----------
eleonida a scris:
dar pe dos nu se poate? foarte fericit
----------

Aoleu aoleu.... cini iesti, cini iesti?!! rad rad Acilishea nu si poati pi dos, ca noi suntem acilishea neste femei serioaze, pe fatza, pure si toate celea... ntztztz foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: