· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 26
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 26     
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

14.12.2009 9:36     citat 

hai, mneata!
Pupazo, vazu fiica.mea avatarul tau...si incepu " a pupa monitoru'" si a cantata "pu.pu.pu!" zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 2 luni

14.12.2009 9:39     citat 

----------
micutza_25 a scris:
hai, mneata!
Pupazo, vazu fiica.mea avatarul tau...si incepu " a pupa monitoru'" si a cantata "pu.pu.pu!" zambet
----------

pupupupu pupeaza pupeza pe ea sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 9:43     citat 

tzuc cu drag pe dUamna dropie careia ii ofer nishte flori nu chiar mov, dar mov si care in principiu zic ceva despre puritate trag cu ochiul

si fin'ca stiu ca e mama matzelor (si oricum nu-s suficiente pe pagina asta prostit ) m-am gandit sa-i mai daruiesc si io una cu ochi hipnotizanti

in rest....va tzuc pe toate, mai usor cu beutura si crapelnitza (a se citi haleala, mai ales cea de dulce , ca pica greu la stomaG ) ! scot limba

sus

Denunta
DK

14.12.2009 10:16     citat 

Buna dimineata, dis de morning! rad rad rad

Eu sunt absolut data pe spate de ceea ce am gasit aici!!!! sarut sarut sarut sarut sarut
Sa stiti ca nu am avut parte niciodata de atata caldura, atata iubire (pura si impura, mov, si de alte culori), ganduri bune, flori, cadouri si... atatea matze! rad rad rad

Va multumesc din suflet, sunteti de MILIOANE!!! Va iubesc, la voi ma refugiez si cand sunt vesela si cand sunt mai putin vesela, si intotdeauna reusiti sa-mi faceti ziua mai frumoasa, mai usoara si mai ROZ! trag cu ochiul Va doresc la toate ceea ce-mi doresc mie: sanatate in primul rand, sa fiti pazite de tot ceea ce e rau, sa aveti parte de bucurii si fericire, apreciere din partea celor ce va inconjoara si sa ramaneti la fel de pure in suflet (si aici chiar ma refer la partea ad literam a cuvantului pure), cu aceeasi inima cat planeta si acelasi simt al umorului!

Multumiri din cele mai speciale pupezei mele dragi, motzate si coicate Adriana si lui mamistef pentru EXTRAORDINARA surpriza pe care mi-au facut-o!!!! sarut sarut N-am cuvinte sa le multumesc si sa le spun cat de mult inseamna pentru mine gestul lor, VA IUBESC dragele mele!!!! sarut sarut sarut

Va multumesc si va iubesc de la A la Z! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 10:20     citat 

si pentru ca a venit sarbatorita si am bocit putin la buda, acu sa trecem la ale nostre foarte fericit

intrebare: cine ii arata monicai cum arata brasilienu? foarte fericit

sus

Denunta
DK

14.12.2009 10:27     citat 

Ah, as vrea sa-i multumesc lui bursu pentru LAMPA! foarte fericit Am sa ma aPtin s-o folosesc in alt scop decat in cel de lampa, desi o sa fie foarte foarte greu! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 10:52     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
si pentru ca a venit sarbatorita si am bocit putin la buda, acu sa trecem la ale nostre foarte fericit

----------

monica, brasilienu arata cam ca si frunzele acelea de la nuferii de mai sus trag cu ochiul neteda, lucioasa, culoare tanara -nu verde prostit - e cea mai simpla metoda de eGZplicatie fara a ajunge la purgatoriu jenat foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 10:56     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:

----------

monica, brasilienu arata cam ca si frunzele acelea de la nuferii de mai sus trag cu ochiul neteda, lucioasa, culoare tanara -nu verde prostit - e cea mai simpla metoda de eGZplicatie fara a ajunge la purgatoriu jenat foarte fericit
----------

completare: ca si asa fu plin purgoriul de coicurile noastre in weekend foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 7 luni
Maria: 12 ani, 2 luni

14.12.2009 10:59     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:

----------

monica, brasilienu arata cam ca si frunzeleacelea de la nuferii de mai sus trag cu ochiul neteda, lucioasa, culoare tanara -nu verde prostit - e cea mai simpla metoda de eGZplicatie fara a ajunge la purgatoriu jenat foarte fericit
----------

aoliooo,ala-i cojoc-labartat-impadurit!
voiai sa zici poate..."ca petalele nuferilor" prostit foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 10:59     citat 

adriano, vazui ca va mananca sub pene cool da' nu ma mai mira nik la voi ! si-mi pare rau ca nu poci sa va urmaresc in w-e ...da' parol ca n-apuc nici sa-i dau drumul la pc....

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 7 luni
Maria: 12 ani, 2 luni

14.12.2009 11:00     citat 

bai,pin la uirma brasilienu nu e cu liniuta finuta?e chelboseala completa??ca ma zapaciti surprins socat

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 11:01     citat 

----------
mamistef a scris:
voiai sa zici poate..."ca petalele nuferilor" prostit foarte fericit
----------

da, ma scuzati dUamna, petale roz-bobon, fine si pure jenat prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 11:01     citat 

----------
mamistef a scris:
bai,pin la uirma brasilienu nu e cu liniuta finuta?e chelboseala completa??ca ma zapaciti surprins socat
----------

complet, complet fata foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 11:02     citat 

----------
puimihai a scris:
adriano, vazui ca va mananca sub pene cool da' nu ma mai mira nik la voi ! si-mi pare rau ca nu poci sa va urmaresc in w-e ...da' parol ca n-apuc nici sa-i dau drumul la pc....
----------

pai ai fi fost si tu cu noi acolo, sunt sigura ca n-ai fi rezistat scot limba

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 11:02     citat 

----------
mamistef a scris:
----------

ce liniutze mami...ca prin margelele pe care la "imbraca" tanticile la carnavalul din rio nu se cade sa se vada //// asa ca...dupa mine, e fara liniutze, cel putin eu pe asta il folosesc.... jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: