· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 26
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 26     
puimihai

14.12.2009 12:11     citat 

bre, voi ati cazut deja sub mese?! ati mutit toate?! confuz cand vin io in forum plecati voi scot limba nasoalelor cool

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

14.12.2009 12:26     citat 

nu bre, io nus sub masa, fusei sa-mi iau ceva de haleala..o banana rad

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 12:49     citat 

asa se cheama acu' banana?! ceva de haleala foarte fericit io am papat o portocala acraaaaa de mi s-a strans "coicul" si vb subtzire rad
in schimb pe bune ca am senzatia (fara sa fi baut decat apa, jur pe rosu!) ca sunt beta si plutesc.......mi s-a intamplat ceva extraordinar ! (mai bine zis, sotului i s-a intamplat...a iesit castigator la un concurs organizat de angajatorul sau -nu pot sa-i fac reclama zicandu-i numele- mai exact a iesit pe locul I si asta inseamna o suma frumushica foc.... prostit iar mie nu-mi vine a crede....veci de veci n-am crezut ca putem avea asa noroc zambet pt altii poate parea un fleac, pt noi....8000 ron inseamna ceva ! si-asa ca ma simt beata! si nici macar nu pot sa chiui ca-s la birou....si nu e cazul prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

14.12.2009 12:52     citat 

iuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

chiui eu pt tine,puiule!!!!!!
bravo, pai stucheste un pic pe monitor sa vina si la noi niste noroc din asta!!!

bravo,aveai nevoie de o bucurie dupa tot frecusul de saptaminile astea!

eu am avut treaba de dmineata,de aia intru,ies,intru,ies... foarte fericit jenat jenat jenat

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 12:58     citat 

sar;na !!!! chiar ca aveam nevoie de o veste de-asta roz-bonbon !!!
imi vine sa beu-beu .....hac prostit acu ii scrie seful de sucursala ca vrea cinste ! hmmm...cand alearga tembelu' meu de om prin judet dupa client (pe benzina lui, cu masina lui si pe timpul propriu) si cand pune si bani de la el ca sa-i pasuie pe clientii fideli si care nu trebuie pierduti nu-l intreaba nimeni daca poate sau are de unde ...acu vor cinste si inca au pus si suma !! 1000 ron pt. toata sucursala prostit nervos breee....s-a tzicnit lupu' de tot !!!! nervos socat

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

14.12.2009 12:58     citat 

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!

Eu astazi n.am chef de forum...sunt intr.o stare mai...cu amintiri neplacute... trist
Nu vreau sa va intristez si pe voi

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 1:00     citat 

micutzo, da; aici e locul unde poti sa versi ! baga tot ! zi-le ! poate macar daca te racoresti iti va fi mai bine....poate mai povestim si noi....hai, nu fi trista zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 1:22     citat 

Jordan, esti buna de cinste acu rad

micutzo, ce-ai patit bre? trist

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 1:43     citat 

dap, iote o guritza de whisky...ca sa nu va imbatatzi prea rau ca sigur va mai da si dropia....
hai noroc si la mai mare !

poate data viitoare -daca sunteti cuminti- postez si sticla rad

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 2:35     citat 

io m-am hotarat ! emigrez in Helvetia, da?! clar sa fie ! acolo E scoli bune si copii cu parinti luminati ....dap, gata m-am hotarat ! mamistef vii cu mine ?!? prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 2:38     citat 

----------
puimihai a scris:
io m-am hotarat ! emigrez in Helvetia, da?! clar sa fie ! acolo E scoli bune si copii cu parinti luminati ....dap, gata m-am hotarat ! mamistef vii cu mine ?!? prostit
----------

bre, viu si io, fac un CAR si va ajung din urma prostit

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 2:44     citat 

auzi tu, pupazo! caru' trebuia sa-l faci asta iarna, acu faci ce.a.re. si fiindca nu putem merge cu sania facuta in vara, ca nu e zapezile de alta data , luam belete la cls.a III a la personal ca sa facem economie, ca acolo e zcumpe studiili si haleu....deci, te anunt ca te asteptam, cu cat mai multe cu atat mai bine, ne tinem de cald, ca am inteles ca acolo e frig, da' scopu e sublim: o sa fim independente si sigure pe noi ! prostit da' pe tine te lasa mama ? ai intrebat-o?!?

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

14.12.2009 2:47     citat 

----------
puimihai a scris:
auzi tu, pupazo! caru' trebuia sa-l faci asta iarna, acu faci ce.a.re. si fiindca nu putem merge cu sania facuta in vara, ca nu e zapezile de alta data , luam belete la cls.a III a la personal ca sa facem economie, ca acolo e zcumpe studiili si haleu....deci, te anunt ca te asteptam, cu cat mai multe cu atat mai bine, ne tinem de cald, ca am inteles ca acolo e frig, da' scopu e sublim: o sa fim independente si sigure pe noi ! prostit da' pe tine te lasa mama ? ai intrebat-o?!?
----------

daca ma lasa si dropia sa parasesc cuibul, Here I am rad

si tu, acu poti sa spui ca ai bani de helvetia, ca tocmai ii castiga sotul rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

14.12.2009 2:49     citat 

deci cu brasilienul tot nu m-am lamurit, chelie or shuvitze. Dar dau un sarci pi gugal si ma documentez.
pui, io nu vreau helvetia, v-am zis ca suna foarte tare sa fujim in Australia, dar poate pe jos. socat
micutzo, ce ai patit? hai, nu mai fi supi, ete dadu puimihai de baut, mai da si dichei, daca nu mai dau si io, si totul o sa fie ok. Macar de-acu incolo, nu? trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

14.12.2009 2:50     citat 

bun, deci daca dropia -care e mama ta- te lasa, merji, sa vedem ce zice mamistef...ca-s curioasa de mor....da' vad ca nu ma baga in Zeama socat
cat despre bani cool iata suma dragutzo, tin-te bine da?! citez: Taxa pe an e de 600.000 CHF(Franci Elvetieni).
asa ca strange cureaua, coicu, fa si ce.a.re-ul si mai vedem .....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: