· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 28
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 28     
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

16.12.2009 10:03     citat 

[quote:c7b2101cc4="AdrianaSimion"e="micutza_25"]----------
DK a scris:
----------
micutza_25 a scris:
buna dimi'!][quot
bai , da' rauteceoase va facurati...nu ca nu erati...dar parca acum va intreceti!
rad In loc sa fiti Pure si bune, sa intrati in spiritul Craciunului Pure voi va ganditi cum sa faceti ca sa va scada scorurile!
In perioada asta scorurile ar tb sa creasca prostit
----------

Bre micutzo, deci nu scorurile tre sa creasca... ci kilogramele... ca tot am aflat ca as fi grasutza si cu mai multe fetze ochi peste cap
----------

pai o sa creasca si kikeke ca e multa halelala de sarbatori! sarut
----------

deci ale mele creste numa cand ma uit la amandinele tale micutzooooo zambet[/quote]

daca creste numa cat te uiti...iti dai sema cat a creste cand halesti? rad rad

sus

Denunta
DK

16.12.2009 10:04     citat 

----------
micutza_25 a scris:
----------
DK a scris:
----------
micutza_25 a scris:
buna dimi'!
bai , da' rauteceoase va facurati...nu ca nu erati...dar parca acum va intreceti!
foarte fericit In loc sa fiti Pure si bune, sa intrati in spiritul Craciunului Pure voi va ganditi cum sa faceti ca sa va scada scorurile!
In perioada asta scorurile ar tb sa creasca prostit
----------

Bre micutzo, deci nu scorurile tre sa creasca... ci kilogramele... ca tot am aflat ca as fi grasutza si cu mai multe fetze ochi peste cap
----------

pai o sa creasca si kikeke ca e multa halelala de sarbatori! sarut
----------

Apai nu? trag cu ochiul Daca mai bagi matale multe amandine di celea... chiar ca ajung grasutza... si cu multele mele fetze mai rotunde. foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.12.2009 10:04     citat 

----------
DK a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
deci cand m-a sunat duamna, eram in butic cautam pijamale si chilotzi, mai de iarna, cu blanitza. foarte fericit

si ieri am baut recordul la timpul necesar ajungerii acasa, 2, 5 h socat
----------

1. nu stiu di shi mai dadushi bani pi defrisare daca amu iti cautzi blana cool
----------

Mdeah... pai cu asta o tot cucai si io la cap si coic, da nu vrea cuc in cuib si gata dom'le! prostit

----------
bursucitza a scris:
2. deshi una o ajuns in cuib cahui di cap cao mers cu taxeu si ona o ajiuns beuta ai???
----------

ioti ca nu mi-am dat seama ca o ajuns si beuta si tarziu acasa! pai normal ca a bagat motivul cu vremea ochi peste cap era sa-mi inghete cuada-n cuib tot asteptand-o. bini macar ca si-o loat chilotzi cu blana sa n-o mai aud nemultumita... i-o prins bini sfaturili de la primi pe-acilea. foarte fericit

----------

out cu cucu, ca sa zic asa

si

chilotzioi e cu blana detasabila, deci pot sa-i port si la vara, de dimineata pana-n seara foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

16.12.2009 10:13     citat 

surprins surprins surprins vai, ma luati asa tare, de dimineata, pe inima goala!!!!!
adriana, pijamaua are motive pasaresti, cu mov? si chiloteii au blana de ren, de iepuroi, de ce?
ca acu mai am alte nelamuriri...

sus

Denunta
DK

16.12.2009 10:14     citat 

Va invit sa mai urcati o craca. sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 10:18     citat 

----------
monica77 a scris:
surprins surprins surprins vai, ma luati asa tare, de dimineata, pe inima goala!!!!!
adriana, pijamaua are motive pasaresti, cu mov? si chiloteii au blana de ren, de iepuroi, de ce?
ca acu mai am alte nelamuriri...
----------

draga mea, draga, pijamale sunt cu reni si iepuroi si chilotii au blana de pasare foarte fericit

sper ca te satisface raspunsul meu rad

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 10:23     citat 

drajili mele...dupa lupte indelungate, care au durat o vesnicie, pe la ora 8 trecut de fix am aterizat si io la birou....nameti in orasul asta de numa-numa....nu s-a dat cu lama(nici pe lung nici pe lat foarte fericit ) nici cu sare sau nisip...e ...ca in paradisul din copilaria mea ... prostit stiu, nu-s normala, multi injura de toti sfintii si eu ma bucur ca o tembela foarte fericit
am apucat sa citesc ceva ca v-a suparat careva...am citit chiar un post de-al dropiei de m-a luat cu frison socat io-s in asentimentul ei si ma simt tare bine cand pot -la un topic special infiintat in acest scop- sa ma relaxez, sa zambesc fara teama de a fi interpretata aiurea...
punct si de la cap foarte fericit
tanti diuc, ti-ai revenit la starea ta naturala de pura? ai papat supica?
dk...ai amandine de dat? vreau si io ...
pupeza, micutza va iumpesc si pe voi si imi arat acu' adevarata fatza, na " sarut

sus

Denunta
DK

16.12.2009 10:25     citat 

Puiutule Jordan, bine ca te-am vazut ajunsa sanatoasa-n cuib... hai, ca noi ne-am mutat pe craca ailalta.. te asteptam acolo, da? sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 10:26     citat 

----------
DK a scris:
Va invit sa mai urcati o craca. sarut
----------

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: