· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 28
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 28     
karina1976

Copii
Paul: 18 ani, 5 luni
Patricia: 13 ani

15.12.2009 6:11     citat 

----------
monica77 a scris:
a, si de mine sa nu va fie dor niciodata, ca-s nashparlie. trist plang sau sunt foarte trist
----------

da' tu de unde stii?

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

15.12.2009 6:17     citat 

monica, somno, nu sinteti singure
da' pe mine m-o luat ameteala de dinainte de a ajunge acasa
trag cu ochiul
asa ca....."pooooopppppp" aka "stopppp" pe pasareasca lui fiu-miu rad
am pierdut sirul
si n-am vreme sa recuperez marile discutii, ca-s cu treaba pe cap
aia a casei, breee foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

15.12.2009 6:19     citat 

----------
citat:
karina1976 : 15.12.2009 19:11 titlu:

--------------------------------------------------------------------------------

----------
monica77 a scris:
a, si de mine sa nu va fie dor niciodata, ca-s nashparlie.
----------

da' tu de unde stii?

----------

pai de la mine, io nu ma suport deloc, cum drak sa ma suporte altii si altele, fomei seriuase si imPURe????

ooo,si mamistef avu un vis cu Hrusca prostit prostit prostit
ete dom-le ca venira si intariri, iva si eleonida, bine ati venit!
si cand te gandesti ca citesti pe la alte subiecte si zici ca e femei serioase, care mai de care de pe aici... si ele abereaza in culori pastelate! capitolu si ziua!

ce ma bucur ca o primit DK setu ala si se asorteaza si cu bigudiurile...fataa, ce mistooooo! prostit

pui, ti felicit pentru decizia de al duce fetita la cresa ca sa iti vezi pe urma nestingherita de serviciu si as mai aduga io de viata si studii, ca ce pana mea, doar n-o sa stai cu ea acasa pana la 2 ani!!!??? Ce, o sa se descurce ea sa ceara o gura ( tzatza) de lapte, nuuu???!

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

15.12.2009 6:22     citat 

----------
micutza_25 a scris:
Ar fi cazul...
Aici nu se vb despre copii, despre activitatile de zi cu zi...aici ...intr.un cuvant...suntem PUR barfitoare! foarte fericit foarte fericit
----------

Mai,acuma ca sa fiu precisa precum marmota,eu birfitoare nu ma consider.Insa subiectul asta il vad ca un loc unde pot sa nu fiu asa de profunda si de serioasa ca la restul subiectelor,unde spun lucruri ce tin de copil,de sanatate,de alaptare, de alte chestiuni "de mama".
Asta nu inseamna ca asta o fi vreun subiect superficial in care cica ne aratam "adevarata fatza".Chiar m-a deranjat asta azi.E ca si cum as fi vreo duplicitara,si NU-i asa.Cine imi stia simtul umorului sau libertatea in exprimare,nu era nevoie sa mi-o descopere acum.Nu consider ca aici facem nici circ,nici club de birfa.
Am spus mai demult ca atunci cind am chef de o "hahaiala soft",de glume cu substrat,de glume mai deocheata dar nu porcoase,vin aici.

dar daca vad discutii fara sens despre rufe, activitati casnice si alte lucruri de care chiar n-am chef sa discut aici,atunci imi bag....batista-n buzunar si spun "pa"

sus

Denunta
monica77

Copii

15.12.2009 6:30     citat 

mami, sarut sarut sarut sarut sarut asta as spune si io cu cuvintelili meli, zau!
practic si eu consider subiectul asta un subiect relaxant, cu subtilitati si ironii fine dar nu malitioase. Si sa nu ne atacam reciproc, ca-s periculoasa rau...fug de-mi rup picioarele!!! foarte fericit rad

sus

Denunta
duke_meadows

15.12.2009 6:42     citat 

hai noroc.
astazi zac. am facut o indigestie alimentara si sunt cu rotile in sus.
n-am mancat nica, nici apa nu pot bea.
vaiiiiiiiii viata mea.
va pup printre 2 drumuri la baie, a voastra pura, da pura rau ca scoteai tat din mini azi, diuc.....

sus

Denunta
monica77

Copii

15.12.2009 7:12     citat 

diuc, sanatate! si ia o lamaie, doo, trei...stoasa, supta, cum vreti matale trag cu ochiul

miroase a spartura pe aici? sper ca nu trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

15.12.2009 7:13     citat 

----------
mamistef a scris:
----------
micutza_25 a scris:
Ar fi cazul...
Aici nu se vb despre copii, despre activitatile de zi cu zi...aici ...intr.un cuvant...suntem PUR barfitoare! foarte fericit foarte fericit
----------

Mai,acuma ca sa fiu precisa precum marmota,eu birfitoare nu ma consider.Insa subiectul asta il vad ca un loc unde pot sa nu fiu asa de profunda si de serioasa ca la restul subiectelor,unde spun lucruri ce tin de copil,de sanatate,de alaptare, de alte chestiuni "de mama".
Asta nu inseamna ca asta o fi vreun subiect superficial in care cica ne aratam "adevarata fatza".Chiar m-a deranjat asta azi.E ca si cum as fi vreo duplicitara,si NU-i asa.Cine imi stia simtul umorului sau libertatea in exprimare,nu era nevoie sa mi-o descopere acum.Nu consider ca aici facem nici circ,nici club de birfa.
Am spus mai demult ca atunci cind am chef de o "hahaiala soft",de glume cu substrat,de glume mai deocheata dar nu porcoase,vin aici.

dar daca vad discutii fara sens despre rufe, activitati casnice si alte lucruri de care chiar n-am chef sa discut aici,atunci imi bag....batista-n buzunar si spun "pa"
----------

asta fiind zise, si zise bine, si eu propun sa revenim la mutoanele noastre, parol

si serios, acum, si pe mine m-a deranjat tare aia cu "adevarata fata" , a sunat ca si cum am fi niste matracuci, scuzati expresia foarte fericit , care sunt delicate si suave pe la alte subiecte si aici dam cu mucii in fasole.
si sincer, suntem duamne serioase zambet

sanatate maxima diuc sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

15.12.2009 7:16     citat 

----------
monica77 a scris:
diuc, sanatate! si ia o lamaie, doo, trei...stoasa, supta, cum vreti matale trag cu ochiul

miroase a spartura pe aici? sper ca nu trist
----------

fato, te-ai lamurit cum arata brasilienu? foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

15.12.2009 7:30     citat 

----------
monica77 a scris:
a, si de mine sa nu va fie dor niciodata, ca-s nashparlie. trist plang sau sunt foarte trist
----------

nu esti fata, ca ai zis ca te-ai dat pe varza scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

15.12.2009 7:37     citat 

----------
monica77 a scris:
bai, io propun neste alegeri, ca e vraiste aicisilea! da'de aseara ati consumat un capitol si jumate????? ce v-o apucat??????
io voiam sa pun o intrebare: e posibil sa am doua neuroni ( bruneta fiind din facere) ?Va rog, raspundeti cu da sau nu, ca daca e da, unu il trimit la studii si unu il tina casa sa duca gunoiu. Merci dulcel si frumusel si politicosel.
----------

DA

si justificarea

si ios bruneata foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

15.12.2009 7:42     citat 

deci,da,e la fel cu brasilienu! cool cool
deci am doi neuroni, urraaaa!!! de aia ma simteam io umflata, care credeam ca e de la varza. prostit prostit prostit Am fost cuminte si am primit unu' cadou, de la mosu' rad
pai adriana, daca zici ca si tu esti bruneta, si se poate...deci se poate! idee idee

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

15.12.2009 7:52     citat 

ai vazut ca am fost pupaza buna si ti-am raspuns la toate intrebarile si nedumeririle trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

15.12.2009 8:03     citat 

----------
monica77 a scris:
io voiam sa pun o intrebare: e posibil sa am doua neuroni ( bruneta fiind din facere) ?Va rog, raspundeti cu da sau nu, ca daca e da, unu il trimit la studii si unu il tina casa sa duca gunoiu. Merci dulcel si frumusel si politicosel.
----------

Raspuns pur: DA! foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

15.12.2009 8:07     citat 

bai, deci imi faceti si mie rezumat???? svp, svp.... sarut
care-i treaba cu "adevarata fata"?

m-am prins eu ceva cumva, da' nu-nteleg pina la capat (asa-s de blonda in momentul asta foarte fericit )

si daca-i de destainuiri, sa va zic si eu una
mie mi-e drag cu voi aici
pot sa vorbesc vrute si nevrute, imi sterg oboseala cu un riset
nu-i vorba de vorba aiurea, in vint, nici de cratite si praf
doar ca ma simt bine pur si simplu

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: