· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii iernii (2005-2006) cap.9
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Nazdravanii iernii (2005-2006) cap.9     
danielle13

Copii
H: 15 ani, 1 luna
R: 13 ani, 7 luni

13.01.2010 12:55     citat 

vali arata foarte bine casuta. sa o stapaniti sanatosi .. sarut te invidiez un pic eu nu as putea sa iau ceva ca lumea daca as vinde apartamentul desi apartamentul face destul de mult din cauza zonei de bogatasi .
luana tortul arata super bine sarut pe bune incet incet prinzi secretul zambet
nell spor la slabit eu m-am lasat de tot nu mai fac nimic sunt la melancolie blegoasa
http://www.youtube.com/watch?v=SPJezy9L...re=related
fatadedac la mine e rost doar de sopinguiala asa ca amatoarele sunt bine venite rad
mai revin sarut

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 14 ani, 10 luni
am nascut deja!

13.01.2010 1:14     citat 

Buna,fetele!
Ma bucur va va place casuta rad ...abia astept sa vina vara sa pot planta si eu ceva floricele scot limba
Danielle,nici noua nu ne-a ajuns sa cumparam casa doar dintr-un ap.....dupa ce a murit bunica am vindut ap. in care statea pentru ca era pe numele sotului +ce am luat pe ap. nostru si am mai pus noi cit a mai fost diferenta.....multi bani....dar se merita.....asta a fost casuta la care am visat mult de tot.....din zecile de case pe care le-am vazut care erau de vinzare niciuna nu ne-a intrat la suflet ca asta.....
Mai stau un pic si merg sa o iau pe Anna de la gradi trist iar a plins de dimineata trist ....si cind ma gindesc cu ce drag se ducea la prima gradinita ochi peste cap ...
Apropo de vaccin...nici noi nu ne-am vaccinat....insa socrii mei s-au vaccinat...si ne tot bate la cap sa ne vaccinam si noi ochi peste cap ....acu io nu stiu ce sa fac.....dar parca nu las face
Merg ca mi sa copt blatul pentru un tort ...ca astept musafiri deseara prostit ...macar de ar venii tot neamul o data sa scap o data de atitia musafiri scot limba jenat
Va pupic si mai vb sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 15 ani, 1 luna
R: 13 ani, 7 luni

13.01.2010 1:29     citat 

vali ce nu am inteles de ce ai retras fata de la gradi? v-ati mutat prea departe?

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 15 ani, 1 luna

13.01.2010 3:07     citat 

pupy, acum daca ai net, ramii tu pe pozitii cu schimbarea capitolului, chiar daca nu mai ai timp de zorzoane de inceput.
succes cu tortul. ce reteta faci?
mi-a placut mult casuta voastra, baia mare are 2 chiuvete, super! ar merge o masca de chiuveta cu blat, dubla. N-am depistat care e camera fetei. Mi-au mai placut dulapurile din perete (alea galbene), si evident, faptul ca aveti patio in curte, loc de gratar si putin spatiu de joaca. cred ca sinteti foarte fericiti acum. Stiu ca mai sint multe de facut/cumparat/ aranjat! dar important e ca sinteti acolo, la casa voastra.
eu ii dau zor cu munca. m-am si necajit grozav ptr ca ieri am dat masina cuiva sa o duca la revizie si a busit-o. da, stiu, persoana in cauza n-a vrut sa buseasca masina, dar acum kia mea virgina are ambele portiere nenorocite + aripa din spate, ceea ce inseamna service, reparatii, schimbat, asteptat, casco, etc. trist

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 15 ani, 1 luna

13.01.2010 3:27     citat 

mari, tu esti melancolica?
Ia de-aici
http://www.youtube.com/watch?v=_fr2WsMQ...re=related
am ascultat piesa ta, e frumoasa tare de tot. Bag seama ca ti s-a facut dor.... de ceva!
ce fac fetele?
claudia, la budapesta este parcul de distractii, se cheama vidampark, daca ajungeti acolo sint convinsa ca cristianei ii va placea. si voua, de asemenea. si-n budapesta foarte fain e metroul, de lemn, cel mai vechi din europa, plus orasul, turistic, e frumos.
nu ne luati si pe noi in vacanta? mi s-a facut dor de duca.... asa de dor incit azi am stat nitel pe net sa vad ofertele estivale...

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 14 ani, 10 luni
am nascut deja!

13.01.2010 5:24     citat 

Va invit la un nou capitol sageata http://www.parinti.com/modules.php?name...25#1040725

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: