· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 29
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 29     
puimihai

16.12.2009 1:13     citat 

----------
bursucitza a scris:
stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu ca nu ie locu aicida nu pot sa nu o avertizesc pe pui esti pregatita? sau ma lasi pe mine prima cool
----------

fara amenintari de-aste subliminale, da?! foarte fericit
eu una, am avut un terorist in casa ani buni de zile...acum s-a transformat ca broscoiul din poveste in fecior gingas, bun si bland (fara misto) ...asa ca nu mi-e frica, parol ! cred ca eventual lu' taxu sa-i fie teama....desi nu cred ca il mai poate speria ceva mai rau decat a fost speriat cand a auzit ca sunt din nou gravida rad da i-am stuchit in san si i-a trecut cool

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 1:14     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
sunt la limita inghetului rad
----------

hai stai la noi ! ca-i cald si ghini...oricum, dca-ti aduci mata aminte, la test te asteapta unu' cu furca si foc la talpi...si acolo-i cald rad

sus

Denunta
DK

16.12.2009 1:15     citat 

----------
puimihai a scris:
jenat io m-am rushinat complet...mi-a aratat cucu'.... jenat
felicitari dUamna pupeza, acu ai oficial scor 0-zero- la test !!!!!!! rad
----------

I rest my case! Mai bine de-atat nici ca se putea spune!
Puiule, ya RULE! foarte fericit foarte fericit sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 2 luni

16.12.2009 1:17     citat 

belive me girls, totul e din coic rad

sus

Denunta
DK

16.12.2009 1:18     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------

Cu alte cuvinte, bufnitele nu sunt intotdeauna ceea ce par a fi! socat socat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 1:20     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------

Cu alte cuvinte, bufnitele nu sunt intotdeauna ceea ce par a fi! socat socat
----------

corect foarte fericit

si nici cucii nu sunt intotdeauana ceea ce par a fi prostit

sus

Denunta
DK

16.12.2009 1:20     citat 

Epzapt... ei e pupeze de fapt! foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 1:21     citat 

breee...neamuleee.... de cand lucrez cu publicul nostru drag si zcump multe mi-au auzit urechile...da' asta le-a-ntrecut pe toate !!!! dadeam la semnat o declaratie lu; o tantica cocheta, imbracata ca un mic pom de craciun si venita din italica noastra cea de toate zilele ochi peste cap ...si ma intreaba dintr-o suflare si cu zambetul pe buze rujate muuult peste:" cum sa semnez, cu litere sau cu cifre, de mana sau de tipar?" deci...eu....vorba dropiei...i rest my case...pe ziua de azi sunt KO, ce eram dimineata varza, acu' sunt in foi de vitza prostit prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 1:22     citat 

----------
DK a scris:
Epzapt... ei e pupeze de fapt! foarte fericit
----------

si aici ai dreptate

si pot sa completez

ca Postasii suna intotdeauana de 2 ori

sus

Denunta
bursucitza

16.12.2009 1:23     citat 

io va cern ertare ca vine sarbatorile si e bine sa ne amintim de raposate

sus

Denunta
bursucitza

16.12.2009 1:24     citat 

----------
puimihai a scris:
breee...neamuleee.... de cand lucrez cu publicul nostru drag si zcump multe mi-au auzit urechile...da' asta le-a-ntrecut pe toate !!!! dadeam la semnat o declaratie lu; o tantica cocheta, imbracata ca un mic pom de craciun si venita din italica noastra cea de toate zilele ochi peste cap ...si ma intreaba dintr-o suflare si cu zambetul pe buze rujate muuult peste:" cum sa semnez, cu litere sau cu cifre, de mana sau de tipar?" deci...eu....vorba dropiei...i rest my case...pe ziua de azi sunt KO, ce eram dimineata varza, acu' sunt in foi de vitza prostit prostit
----------

rad rad rad surprins

sus

Denunta
DK

16.12.2009 1:24     citat 

Puiule... prostit dar sunt curioasa ce i-ai raspuns: "pune deshtu icisha proasto!" rad rad rad

Pupezo, deja devii cam prea profunda pentru mine foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 1:31     citat 

----------
DK a scris:
Puiule... prostit dar sunt curioasa ce i-ai raspuns: "pune deshtu icisha proasto!" rad rad rad
----------

io nu am putut decat sa ma uit ca pruasta la poarta noua si i-am raspuns" cum vreti ! " si a semnat asa...cam cum ai pune o funie in sac....si dup ce a ridicat pixul de pe hartie a pus si dpua puncte ! deasupra funiei prostit aia cred ca sunt ochii care or sa ma urmareasca ceva vreme, pana uit....

sus

Denunta
DK

16.12.2009 1:33     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
----------

io nu am putut decat sa ma uit ca pruasta la poarta noua si i-am raspuns" cum vreti ! " si a semnat asa...cam cum ai pune o funie in sac....si dup ce a ridicat pixul de pe hartie a pus si dpua puncte ! deasupra funiei prostit aia cred ca sunt ochii care or sa ma urmareasca ceva vreme, pana uit....
----------

rad rad rad rad rad rad rad a pus si doo puncte... auzi, vrei sa-mi satisfaci curiozitatea si sa-mi spui cum se numeste duoamna, doar prenumele ... ca io am o presimTtire foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 1:35     citat 

----------
DK a scris:
----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
----------

----------

rad rad rad rad rad rad rad a pus si doo puncte... auzi, vrei sa-mi satisfaci curiozitatea si sa-mi spui cum se numeste duoamna, doar prenumele ... ca io am o presimTtire foarte fericit
----------

o cheama MARINELA, stiu io rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: