· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 29
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 29     
DK

16.12.2009 11:01     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
bagati varza murata rad
----------

Buna idee, ca vaz ca lamaia nu mai e suficienta.

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:02     citat 

----------
eleonida a scris:
.....
e bun si earta-ma ca vad ca unele vorbe au deranjat urechile sensibile pe aici trist
----------

Mda, si tot unele vorbe de aici au deranjat urechi sensibile si prin alte parti.

In fine, nu vreau sa mai dezbat subiectul, s-au punctat clar asteptarile, cine are ochi de vazut si intelepciune de inteles... a vazut si a inteles.

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna
: 7 ani, 1 luna

16.12.2009 11:05     citat 

ma retrag trist
nu vreau sa las loc la...si mai multe interpretari......

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.12.2009 11:06     citat 

----------
DK a scris:
eu am fost foarte suCtila azi dimi si am intrebat-o pe fafana daca face si placinte cu varza.... foarte fericit da' cica nu! prostit
----------

pi da, si dupa aia zice ca de ce ne zburatacim pe dansa foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:06     citat 

bree...ho cu supararile ! vin sarbatorile, vin sarbatorile...va dau si coca - cola daca vreti, hai faceti pace ca nu-i rost de boticuri, nu la topicul asta !!!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 11:08     citat 

----------
puimihai a scris:
bree...ho cu supararile ! vin sarbatorile, vin sarbatorile...va dau si coca - cola daca vreti, hai faceti pace ca nu-i rost de boticuri, nu la topicul asta !!!
----------

deci tu nu ai vazut ca s-a deschis casa de pariuri...matale sau bursoaca..care pe care

miza: un cozonac facut de mamistef foarte fericit

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:08     citat 

Pai nu, sigur ca nu e vorba de boticuri, dar orice lucru se face cu masura si in limite rezonabile. Am scris deja ce m-a deranjat si pe mine si pe alte zburatoare de aici, si zau ca nu mai vreau sa revin asupra aspectelor respective, ca nu-mi face nici o placere.

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:10     citat 

si fin'ca tot e vorba de varza, eu sunt "varza" ...nu dorm mai deloc, cand dorm visez nashpa...ziua am niste ochi de zici ca-s melc -codobelc...is "varza" nu de-aia straineza, ci neaosa si inca murata....hai ca mi se facu pofta, cand ajung acasa imi fac salata trag cu ochiul
in fata biroului nostru s-au pocnit 2 taximetristi si stau si se injura, in spatele lor e cUada pana hat-departe...ce mishto e iarna in romania foarte fericit nu-i asa ca traim intr-o tara care chiar ne ocupa tot timpul?? cool

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna

16.12.2009 11:11     citat 

a gresi e omeneste....d-na DK foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:13     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
puimihai a scris:
----------

deci tu nu ai vazut ca s-a deschis casa de pariuri...matale sau bursoaca..care pe care

----------

fata..zau ca m-am prostit...habar n-am despre ce miza e vorba, da' daca imi pun mintea s-ar putea sa imi iasa cozonaci demni de talentul lui mamistef, Iote ce modesta sunt jenat da pe cuvantul meu si pe cravata care mi-a mancato ieri dropia, ca la capitolul cozonaci sunt meshetera mare foarte fericit

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:13     citat 

si tot omeneste este sa-ti stii limitele, mai ales atunci cand ti se atrage atentia... dna Eleonida.

sa pastram totusi tema subiectului.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 11:14     citat 

----------
eleonida a scris:
a gresi e omeneste....d-na DK foarte fericit
----------

parca te retrageai foarte fericit

deci io una nu am kef de smiorcaieli si regrete, pe bune.

respecta ceea ce a scris DK si atunci mai vb.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

16.12.2009 11:14     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
puimihai a scris:
----------

----------

fata..zau ca m-am prostit...habar n-am despre ce miza e vorba, da' daca imi pun mintea s-ar putea sa imi iasa cozonaci demni de talentul lui mamistef, Iote ce modesta sunt jenat da pe cuvantul meu si pe cravata care mi-a mancato ieri dropia, ca la capitolul cozonaci sunt meshetera mare foarte fericit
----------

care sare prima gadu la maternitate rad

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna

16.12.2009 11:15     citat 

ma retrageam...dar vreau sa las loc de buna ziua.....
spor la rautate

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:16     citat 

Multumim, si tie la fel.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: