· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 29
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 29     
DK

16.12.2009 11:18     citat 

Puiule, deci nu stiai de pariu? rad rad
Haidi bre, ca noi facem acilea pariuri care ajunge prima sa nasca... Bursoaca o loat masuri si-o iesit la straduit pi strazi prin ger - da-i pregatita, cica are foaia de analize in geanta si neste pampersi just in case trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:31     citat 

dropie , din cate imi aduc aminte bursu e inaintea mea la "varsatul sacului"...acu depinde, nush ce a "produs" dansa, gagica sau flacau, ca daca-i flacau mai am o sansa sa o bat...daca nu....ramane valabila faza cu pariu' rad da...io parca v-am zis ca a mea gagica s-a asezat in pozitia de start , no? e gata oricand...asa ca...nu se stie ca pamantul din ce parte bate vantul !! si care-i cota mea la bursa rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.12.2009 11:35     citat 

bursoaca are o Elena in burtica, deci pariul e viabil rad

si pan acu, micutza a pariat pe matale foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:36     citat 

iote ca ne-am mai ales cu o remarca legata de "rautatea" noastra cea vestita cool off ca mandre mai suntem jenat si releee...de nu mai are loc niminea de noi in forum...oare titlu nu-i suficient de clar? si locul unde suntem "bancuri"...totusi, daca si adminul ne-a inteles nevoia de trancaneala si crosetat si ne-a lasat sa zburam zglobii hai-hui, cred ca ne putem vedea linistite de butonat trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:37     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
bursoaca are o Elena in burtica, deci pariul e viabil rad

si pan acu, micutza a pariat pe matale foarte fericit
----------

acu' intrebarea e" mami stie ca tre' sa-mi dea un cozonac? " ca daca da, atunci stiu ca tre' sa-l tai din lista, daca nu....'geaba...

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:45     citat 

Io zic sa faca si micutza neste amandine, just in case. foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

16.12.2009 11:48     citat 

io nu pariez pe nimenea, ca daca pierd, pierd si daca castig, nu castig nimic, deci tot pierd. Ati inteles, nu? ochi peste cap

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:50     citat 

prostit monica, noi te intelegem cel mai bine prostit ca suntem tUate niste rele si gandim la fel trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:51     citat 

si avem si spor (de) la rautate rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

16.12.2009 11:55     citat 

mai Duplicitarelor si DUalistelor si DULcelor!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 11:55     citat 

eu vreau spor de stress...stiu din sursa sigura ca e mare ! si io am nevoie de capital trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

16.12.2009 11:56     citat 

----------
puimihai a scris:
eu vreau spor de stress...stiu din sursa sigura ca e mare ! si io am nevoie de capital trag cu ochiul
----------

Me too, me too! rad

sus

Denunta
puimihai

16.12.2009 12:00     citat 

----------
monica77 a scris:
mai Duplicitarelor si DUalistelor si DULcelor!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut
----------

Duamna, Di ci ma Denumesti "Duplicitara, Dualista si Dulce>???
eu sunt"
1. ce mi-e-n-gusha si-n capusha !
2. nociodata in doi peri !! clar si la obEct, fara duble pareri si spuse
3. amara ca fierea, acra ca lamaia si rea! rea de Dudui ! sa vezi cum scot fum pe nari (cand fumam, acu; ma tzine-o scama foarte fericit , da o sa-mi revin, promit ! )

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.12.2009 12:02     citat 

----------
DK a scris:
----------
puimihai a scris:
----------

Me too, me too! rad
----------

si tu ce fato? esti stresata in ciub ?

sus

Denunta
DK

16.12.2009 12:03     citat 

Nu bre, eu am nevoe de capital pentru intretinerea ciubului si-a chilotilor tai de blana! scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: