· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Stelutele iernii 2007*2008 (17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Stelutele iernii 2007*2008 (17)     
Arculetz

Copii
Andra-Camelia: 15 ani, 10 luni
Carina-Patricia: 12 ani, 11 luni

31.12.2009 3:33     citat 

Corina, La multi ani!
Un An Nou plin de sanatate, bucurii si impliniri la toate stelutele si la familiile lor!
La Multi Ani!

sus

Denunta
Claudia-Daciana

Copii
mica balerina: 13 ani
o mana de barbatel! : 10 ani

31.12.2009 8:26     citat 

lasam in urma un an plin de realizari, de dezamagiri, de ras de plans, de sperante de disperare, lasam totul in urma pentru a intra in noul an plini de speranta, curati la suflet.
fie ca noul an sa va aduca tot ce va doriti si chiar mai mult tot ce va doresc cei dragi.
fie ca toate visele voastre, atat cele rostite cat si cele nerostite, sa devina realitate.
fie ca in anul 2010 sa va ingroape in dragoste, bani, fericire, sanatate.

bucuria vine din lucruri marunte
linistea din suflet
caldura sarbatorilor vine din inimile noatre.

LA MULTI ANI!

sus

Denunta
carole

Copii
little princess: 12 ani, 11 luni

01.01.2010 12:28     citat 

La multi ani !

Sa aveti un an bun, sa fiti sanatoase, sa creasca cei mici frumos, sa se dezvolte bine si sa aveti parte de multa dragoste sarut

sus

Denunta
BLUE-FLOWER

Copii
NIKI VALENTIN: 13 ani

01.01.2010 3:13     citat 

Aho!Aho! De Anul Nou
Va urez si va colind
An de sanatate
Si Noroc in toate
Si de implinire
Dumnezeu sa va-ntareasca
Sa va dea liniste sufleteasca
Sa ninga cu stelute argintii
Sa ne amintim ca-i sarbatoare
Sa devenim din nou copiiSa fie lumina-n casa
Si belsug pe masa.
La Multi Ani!

Anul se apropie de sfarsit si gandindu-ma la tot ceea ce am trait alaturi de voi, zambesc. A fost, cu toate lucrurile bune si rele, cel mai fericit an din viata mea. N-as putea sa sarbatoresc sfarsitul anului decat alaturi de voi. Va iubesc cum nu credeam ca am s-o pot face vreodata. Sper ca aceste sarbatori sa ne aduca numai fericire si impliniri. Abia astept anul ce incepe pentru a-l putea petrece alaturi de voi. Va urez cele mai fericite sarbatori!

sus

Denunta
Claudia-Daciana

Copii

01.01.2010 10:21     citat 

Sorcova vesela

Sorcova vesela,
Sa traiti, sa-mbatriniti,
Ca un mar, ca un par,
Ca un fir de trandafir,
Tare ca piatra,
Iute ca sageata,
Tare ca fierul,
Iute ca otelul,
Pricuri, pricuri revarsate,
Nici cocosii n-au cintat,
Nici noi n-am intarziat.
Cite cuie sint pe casa,
Atitia galbeni pe masa,
Cite frunze de stejar,
Atiti bani in buzunar.
Cite flori sint pe pamint
Toate merg la juramint,
Numai floarea soarelui
Sade-n poarta raiului
Si pazeste pe Cristos
Ca pe-un trandafir frumos.
Raiule, gradina dulce,
Nu te-ndura a te duce
De mireasma florilor
De dulceata pomilor.
Bate vintul pe din fata
Umple casa de dulceata.
Bate vintul pe din dos
Umple casa de miros
Sa traiti!
La multi ani!
Sa ne dati si noua bani!

LA MULTI ANI! 2010

sus

Denunta
Claudia-Daciana

Copii

01.01.2010 10:36     citat 

asta ca fiu prima care va sorcoveste!
buna dimineata! foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut toate mamicile si stelutele, prima pe anul asta! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut cred ca sunt suficiente pentru toata lumea scot limba

sus

Denunta
aviatoarea

Copii
GEANINA IOANA: 22 ani - La Multi Ani!
MARIA LUANA: 13 ani, 1 luna

01.01.2010 2:12     citat 

----------
Claudia-Daciana a scris:
asta ca fiu prima care va sorcoveste!
buna dimineata! foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut toate mamicile si stelutele, prima pe anul asta! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut cred ca sunt suficiente pentru toata lumea scot limba
----------

Multumim de sorcova sarut sarut sarut La multi ani la toata lumea! sarut sarut sarut

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

01.01.2010 2:21     citat 

La multi ani stelutelor si mamicutzelor plus familia!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
SiminaB

Copii
Bettina Maria: 13 ani, 1 luna
Elisa Anna: 11 ani, 1 luna
Abel Nikolas: 9 ani, 1 luna
am nascut deja!

01.01.2010 5:22     citat 

BLUE ce declaratie frumoasa !!! sarut

La multi ani prieteni dragi !!!

sus

Denunta
marle

Copii
printisorul nostru: 13 ani, 1 luna
print 2: 7 ani, 1 luna
am nascut deja!

01.01.2010 11:03     citat 

LA MULTI ANI IN NOUL AN!!! SA DEA DOMNUL SA FIU UN AN MAI BUN, CU MULTA SANATATE SI MULTE IMPLINIRI, IAR NOI SA FIM UNITE LA FEL CA SI PANA ACUM!!! VA PUP PE TOATE SI VA DORESC TOT CE POATE FI MAI BUN PE LUMEA ASTA!!!
la multi ani corinutei, steluta argintie de ionelak, multa sanatate si viata frumoasa alaturi de cei dragi!!!
simina imi pare tare rau ca sunteti bolnaviori, dar sunt sigura ca totul va trece si veti fi bine!!! pupam minunile mici!!!
blue, multumim de urari...da intr-adevar frumoase urari....si eu simt asemeni tie!!!
claudia, ai fost rapida pe ziua de azi....multumim de sorcova!!!
cuscra, aviatoarea, pupam dulce nora si mamica si speram sa fim la fel si in anul care tocmai a venit sarut
corina iubita ai grija cu raceala asta!!! iti doresc multa sanatate!!! burtica cum e? ceva poze cu tine? si cu steluta, of course!!! sarut
carole, laura, arculetz, ella,ramy, karmenutza...si tuturor fetelor pupici dulci...dulci...dulci!!!
cum ati petrecut de REVELION? ceva chef sau acasa cu stelutele?

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

02.01.2010 12:04     citat 

N-am marle nici o poza... plang sau sunt foarte trist ca am ramas fara obistul de fotografiat si cu telefonul ies niste poze de 2 lei...asa ca ..ar fi cateva de revelion ca am fost la niste prieteni si au facut cateva fotografii dar in rest...
Cu raceala nu ma inteleg delok.De fapt e o tuse enervanta care nu cedeaza deloc si tare mie ca ma trece doca pe antibiotic de luni ca am o saptamana jum de cand "racnesc" ziua si noaptea....

sus

Denunta
Adryana_4u

Copii
Bianca - sufletelul nostru
12 ani, 11 luni

03.01.2010 6:33     citat 

La multi ani dragele mele....imi cer scuze ca nu apuc sa mai intru pe-aici, dar cand o sa imi fac putin timp o sa va povestesc si de ce....
Dar urarea trebuia sa v-o transmit, chiar daca putin mai tarzior....

Va doresc un an nou FARA CRIZA!
Va pup dulce, sa ne auzim cu bine!

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
12 ani, 11 luni
Diana Catalina: 10 ani, 4 luni

04.01.2010 10:47     citat 

La multi ani tuturor, va doresc un an plin de bucurii, surprize minunate, fericire alaturi de cei dragi, stelutele sa straluceasca si mai mult anul asta, sa invete lucruri noi si frumoase, sa fie sanatoase si pline de veselie.
Steluta mea a inceput anul cu o raceala dar sper sa treaca repede, va pup pe toate! sarut sarut sarut

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 13 ani

04.01.2010 11:21     citat 

LA MULTI ANI, dragele mele!
nu pot sta ca sunt la munca, am intrat doar sa va zic ca suntem bine, doar ca ne-a murit calculatorul acasa, chiar in dimineata de 1 ian. asta, in caz ca va intrebati de noi......
sarut

sus

Denunta
Claudia-Daciana

Copii

04.01.2010 1:12     citat 

----------
ella_rari a scris:
LA MULTI ANI, dragele mele!
nu pot sta ca sunt la munca, am intrat doar sa va zic ca suntem bine, doar ca ne-a murit calculatorul acasa, chiar in dimineata de 1 ian. asta, in caz ca va intrebati de noi......
sarut
----------

ella, poate reusiti sa puneti calc-ul pe picioare. in alta ordine de idei, spor la munca.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: