· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Stelutele iernii 2007*2008 (17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Stelutele iernii 2007*2008 (17)     
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 13 ani
Nepotica: Iris Miruna: 11 ani

04.01.2010 1:19     citat 

LA MULTI ANI!!!! sarut sarut sarut
Un an plin de bucuri, realizari si tot ce va doriti sa se implineasca !!! sarut sarut sarut

Pupici la stelute si la mamici sarut sarut sarut fara exceptie trag cu ochiul

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 13 ani
Nepotica: Iris Miruna: 11 ani

04.01.2010 1:23     citat 

Cateva poze cu bubulina mea mare ( mai nou zice ca este bebelusul meu scot limba )

Bebelusul meu cu bebelusul mic trag cu ochiul

Si eu cu noua mea silueta jenat

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

04.01.2010 8:24     citat 

Si pe langa NOUA silueta vedem si o FRIZURA NOUA..? scot limba
Fetelor eu am inceput pregatirile pt ziua Adrianei...desii incep munca in aceiasi zi...dar de fapt e obligatoriu sa fie chiar in ziua in care ai nascut????

sus

Denunta
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

05.01.2010 8:23     citat 

Buna dimineata si La Multi Ani pe 2010 ! zambet

Corina, serviciul il incepi a doua zi dupa ziua Adrianei, asa ca...PETRECERE FRUMOASA ! sarut Pfff, cand ma gandesc ce greu iti v a fi cu burtica la munca.... sarut

Cate un pup ptr fetele frumoase :Iris, Maria si Emma sarut Draguta mea, cate kile ai ? Mataluta de sarbatori ai tinut dieta, ori esti indragostita ? scot limba sarut

Claudia, noroc cu tine ca am fost si eu sorcovita jenat rad Pupici Dacianei si pozici ceva..? sarut

Ella, cum este mai la noul job ? Abia astept sa va vad sambata trag cu ochiul ...in cazul in care voi putea circula, ptr ca...nu am roti de iarna si mi-e ca nu urc podul de la Voluntari plang sau sunt foarte trist rad

Micky, sanatate multa stelutei tale sarut

Simina, ce fac mami fetele ? Cum va mai simtiti ? sarut

marle, din cea mai activa mamica de steluta...ajunseshi codana...ppfff, mai baga o pozica cu Pati macar, daca de vorba n-ai timp sarut

sus

Denunta
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

05.01.2010 8:46     citat 

Poze cu MOSUl..doar am promis scot limba

..si io am fo'la mos scot limba

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

05.01.2010 9:39     citat 

Ramy saru-mana de raspuns!!E super ca pot sarbatorii ziua mandrei fara sa stau strezata la munci...
Ana si Maria sunt super!!Imi place de Ana ca-i bucalata toata,are niste obrajiori de-mi aminteste de mandra mea(pe vremea cand nu se dadea fotomodel...) iar Maria oricum mi-a ramas in suflet din primele pozici cand m-a lasat masca cu okiisorii ei.Stiu ca ti-s-a mai zis dar iti repet si eu: Are niste ochi nu doar superbi ci exceptionali!
Vad ca ati fost cuminti si v-a adus mosu` destule.Batran-batran dar vad ca nu se da in laturi sa te tina pe picioare mosul asta nazdravan... scot limba trag cu ochiul

sus

Denunta
marle

Copii
printisorul nostru: 13 ani, 1 luna
print 2: 7 ani, 1 luna
am nascut deja!

05.01.2010 10:30     citat 

neata!!!
super poze am vazut!!! fetita cu ochi albastrii si silueta noastra, emma....bravo!!!!
nu am fost eu chiar asa activa, dar oricum daca sunt acasa de acum, poate ca voi intra mai des!!! poze...chiar nu am mai descarcat...promit ca pun cand reusesc sa le descarc!!!!
in rest....ella bafta la noul job!!! cum e? ce lucrezi acum? tot ca inainte?
adryana...bine ai reaparut!!!
corina, pupam burtica!!!!
va pup pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
12 ani, 11 luni
Diana Catalina: 10 ani, 4 luni

05.01.2010 11:07     citat 

Ramy, multumesc dar Cristian e din ce in ce mai racit...nu ii prea trece se pare dar tot e bine ca nu face febra.
A venit si la noi Mosul iata si dovada foarte fericit

Bradutul nostru eco in ghiveci

Tortul lui Cristian de Craciun - facut de mine scot limba

A venit si Mosul

Si la mine jenat

Si am cantat La multi ani! pentru ziua numelui - noi il sarbatorim pe Cristian si de Craciun

Ne-am distrat in familie anul asta, la anul poate suntem si mai multi sarut

sus

Denunta
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

05.01.2010 11:25     citat 

Corina, e drept...nazdravanul de mos...era si el fericit ca a venit la noi, nu numai noi scot limba

marle, esti in concediu, sau...de ce ai mai mult tp ?

Micky, sanatate stelutei bolnavite ! Vad ca si tu ai fost cuminte de te tine mosul dupa umeri trag cu ochiul De Craciun o sarbatorim si noi pe Maria, care a fost botezata si Cristiana datorita faptului ca ...citez " s=a nascut inaintea Domnului". Mandra asta a mea are numai de primit cadouri scot limba De zi nastere, de Sf Maria( mica si mare), Sf Sofia, Craciun, apoi...primeste cadouri: de 1 iunie, Mos Nicolae, Mos Craciun foarte fericit rad plang sau sunt foarte trist ..ppffff...
De revelion , am stat acasa noi 4, Ali a fost la o petrecere. Pot spune ca am avut cel mai reusit sfrasit si inceput de an. Ne-am imbarcat elegant, sampanie, lumanari,artificii,mirosuri, inghetata,dantela... jenat si..ca niciodata, n-am stiu de fete pana la 4 a.m. jenat Asta da viata jenat

sus

Denunta
marle

Copii
am nascut deja!

05.01.2010 12:49     citat 

da, ramy sunt in concediu...s-ar putea chiar prelungit....ca nu vreau sa ma mai intorc la ei!
ce frumos revelion!!!!!!!! pana la 4 ai zis??? ati avut bafta nu gluma!!!! pupam minunile!!!!
micky sunteti niste frumosi!!!! cred ca a fost f delicios tortul, ca de aratat, arata super!!! sunteti o familie f draguta!!! va pup si ii doresc micutei stelute multa sanatate!!!!
mai aveti de gand sa faceti un bebe? sau de ce zicea ca anul viitor poate veti fi mai multi????? scot limba sarut

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
12 ani, 11 luni
Diana Catalina: 10 ani, 4 luni

05.01.2010 12:57     citat 

Multumim pentru aprecieri sarut
Tortul a fost bun, capul a fost din mascarpone cu frisca si fructe iar corpul din ciocolata cu nuca si alune, acum astept sa vad ce idee imi vine pentru ziua lui Cristian, vreau sa ii fac eu tortul, nu sa il comand.

Da, anul asta mai avem de gand sa-i facem lui Cris o surioara, defapt deja ne-am pus pe treaba de vreo 3 luni si sper sa se intample cat mai repejor ca pana de Craciun sa fim 4 jenat

sus

Denunta
marle

Copii
am nascut deja!

05.01.2010 1:12     citat 

atunci bafta multa si sa se prinda cat mai repede!!! ce curajoase sunteti fetelor!!! va apreciez tare mult!!! pupici micky!!!

sus

Denunta
karmenutza74

Copii
Andrei: 23 ani
Malina-Ioana: 12 ani, 11 luni

06.01.2010 9:11     citat 

pui de Corina sarut sarut sarut
Sa cresti mare ,sanatoasa,zambetul sa fie mereu pe buzele tale,veselia si iubirea sa te calauzeasca pretutindeni,iar frumusetile vietii,sa-ti fie date la tot pasul.... sarut sarut

Corina,sa-ti traiasca fetita,sa fie sanatoasa si sa va umple inima de bucurie,in fiecare zi sarut sarut

sus

Denunta
aviatoarea

Copii
GEANINA IOANA: 22 ani - La Multi Ani!
MARIA LUANA: 13 ani, 1 luna

06.01.2010 9:19     citat 

La multi ani Adriana!!! sarut sarut sarut sarut sarut Sa cresti mare si sa ai parte doar de fericire si impliniri in viata!Sa dea Domnul sa fii fericita alaturi de cei dragi ! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
marle

Copii
am nascut deja!

06.01.2010 9:39     citat 

LA MULTI ANI ADRIANA, PRINTESA MICA SI FRUMOASA!!! SA CRESTI MARE, SA FI SANATOASA SI SA-I FACI MANDRII PE PARINTII TAI!!!! PUPICI sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: