· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Stelutele iernii 2007*2008 (17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Stelutele iernii 2007*2008 (17)     
lauraura

Copii
AndreiAlexandru: 13 ani, 1 luna

26.12.2009 3:11     citat 

cateva poze calde cu Andrei al cererea lui Marle

sus

Denunta
BLUE-FLOWER

Copii
NIKI VALENTIN: 13 ani

26.12.2009 4:23     citat 

Salut!!! Sarbatori fericite cu putina intarziere si scuzele de rigoare...va pupam si va dorim tot binele din lume !!!
acum sa va aratam cine a fost la noi scot limba

sus

Denunta
karmenutza74

Copii
Andrei: 23 ani
Malina-Ioana: 12 ani, 11 luni

27.12.2009 11:20     citat 

pupam si noi toate stelutele si mamicutele si va uram un calduros sarbatori cu bine ,cu multa sanatate,bucurii si numai impliniri sarut sarut
laura,desi e tarziu,eu iti urez un La multi ani ,cu multe realizari si sa ai parte de tot binele din lume (a fost ziua ta pe 23 si nu ai zis nimic?!! scot limba ) sarut sarut
Ramy,poze nu am prea mai facut,iar ce am facut acum,de Craciun,cand am dorit sa le descarc,am realizat ca nu mai exista cablul de descarcat poze plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ,asa ca sunt nevoita sa-mi astept sotul meu iubit si scump,sa vina acasa si sa-l aduca de unde l-a pus prostit prostit ...ce a avut Alina?? surprins surprins cat despre operatie...oooffff...incearca sa pui comprese imbibate cu betadina ... sarut sarut
tare frumoase pozicile trimise de voi,mamicutelor dragi sarut sarut ...aveti niste ingerasi superbi zambet trag cu ochiul
eu acum am ceva timp de respiro,caci nu am avut timp nici sa realizez ca am facut pregatiri ptr. Craciun : pe 25 am fost la frate-miu,la soacra,ieri a fost ziua nasei mele de nastere....nu mai zic de saptamana ce a trecut ,de parca a zburat....asta e....acu' trece si anul acesta... trist
le uram tuturor celor ce poarta numele Sf. Stefan,sa traiasca cu numele,multi ani fericiti,sa fie sanatosi,voiosi ,iar viata sa le ofere tot ce e mai frumos sarut sarut

sus

Denunta
Arculetz

Copii
Andra-Camelia: 15 ani, 10 luni
Carina-Patricia: 12 ani, 11 luni

27.12.2009 5:33     citat 

La multi ani si Sarbatori fericite cu multa sanatate, liniste si bucurii!
La multi ani de Sfantul Stefan aniversatilor!

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 13 ani

27.12.2009 8:52     citat 

LA MULTI ANI aniversatilor zilei: Cosmin Stefan si Stefanutz al Laurei ! sa cresteti mari si sanatosi! sarut

sus

Denunta
BLUE-FLOWER

Copii
NIKI VALENTIN: 13 ani

27.12.2009 10:16     citat 

LA MULTI ANI, COSMIN STEFAN...sa fii fericit si sanatos, si sa luminezi viata parintilor tai ca si pana acum sarut sarut sarut LA MULTI ANI pentru azi si LA MULTI ANI si pentru maine ..te pupam dulce, dulce
LA MULTI ANI , STEFANUTZ...!!!!Sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos pe lume sarut sarut sarut

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 13 ani
Nepotica: Iris Miruna: 11 ani

27.12.2009 11:45     citat 

LA MULTI ANI aniversatilor zilei sarut sarut sarut

De ieri am devenit de 2 ori matusa! a nascut cumnata mea si am o scumpete de nepoata de 3300 grame si 50 cm.

va pun si eu cateva poze cu Maria si revin si cu un filmulet dar maine jenat

va pup sarut sarut sarut

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

28.12.2009 12:25     citat 

La multi ani (cu intarziere...iertare!) tuturor sarbatoritilor de Sf Stefan!!!
Stefanut si Cosmin Stefan sa traiti cu numele si sa ne pastrati si noua o felie de ceva bun... scot limba
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Felicitari Emma,sa-ti traiasca nepotica nr.2!!!

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 13 ani
Nepotica: Iris Miruna: 11 ani

28.12.2009 12:36     citat 

sus

Denunta
karmenutza74

Copii
Andrei: 23 ani
Malina-Ioana: 12 ani, 11 luni

28.12.2009 9:54     citat 

LA MULTI ANI,COSMINEL!!! sarut sarut ...Sa cresti mare,sa fii sanatos si sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos pe lume,alaturi de cei care sunt cei mai mandri de tine :parintii tai sarut sarut

fetelor,astazi sunteti invitatele mele....am mai imbatranit cu un an trag cu ochiul prostit ochi peste cap
[img]http://thumbnails28.imagebam.com/6145/6a87a761444967.gif[/img
[URL=http://www.imagebam.com/image/b0947061446031]

sus

Denunta
nelly2007

Copii
Cosmin-Stefan: 13 ani
Ariana-Ioana: 9 ani, 1 luna

28.12.2009 10:15     citat 

La multi ani, Karmenutza, stiam ca aniversezi odata cu Cosmin pe 28 zambet Multumim si de urarile pentru Sf Stefan, noi chiar am sarbatorit ieri.
La multi ani si pentru Stefan al Laurei, sunt sigura ca si ei au sarbatorit.

Cosmin a fost foarte incantat de faptul ca am aavut invitati ( nu foarte multi ca multi dintre prietenii nostri sunt plecati in concediu), i-au placut cadourile foarte mult. revin

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 13 ani

28.12.2009 12:00     citat 

LA MULTI ANI, dragul nostru COSMIN ! sarut

LA MULTI ANI, mami KARMENUTZA! sa fii sanatoasa si sa te bucuri de familia ta frumoasa!

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

28.12.2009 1:02     citat 

La multi ani Cosmin!!Mami Nelly sa-ti traiasca printisorul!Ce cadouri a primit???
La multi ani Karmenutza!!!Sa ai parte de bucurii,sanatate si impliniri in viata,sa te bucuri de copiii tai si sa fiti mereu cu sufletul plin de fericire!

sus

Denunta
Arculetz

Copii
Andra-Camelia: 15 ani, 10 luni
Carina-Patricia: 12 ani, 11 luni

28.12.2009 1:38     citat 

La multi ani Cosminel!
La multi ani Karmenutza!

Sa aveti parte de multa sanatate, bucurii si fericire alaturi de cei ce va iubesc!

sus

Denunta
lnlaura

Copii
alexandra: 28 ani, 6 luni
veronica: 25 ani, 1 luna
STEFAN-ingerasul nostru frumos: 12 ani, 11 luni

28.12.2009 3:29     citat 

va multumim fetelor,noi n-am mai reusit sa intram dar va pupam pe toate si toti si va uram UN AN NOU MAI BUN SI ASA CUM VI-L DORITI sarut sarut sarut
uram si noi LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR,MULTA SANATATE SI TOT CE VA DORITI sarut sarut
ella dupa masuratoarea noastra ar avea cam 1,55 h de ce?e inalt nu?ca toata lumea ma intraba daca a plecat pe 3 anisori...... surprins rad rad si el n-are nici 2 foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: