· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Stelutele iernii 2007*2008 (17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Stelutele iernii 2007*2008 (17)     
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

29.12.2009 1:42     citat 

Minunica mica

Minunelele

Iubire de sora mai mare

Se vede ca am slabit ? scot limba

Ana cu omul de zapada facut de tati si Maria

O sa povestesc cum i-a cantat Maria mosului, desigur...si cu poze, unde pui ca mosul a tinut si pe mami pe genunchi, nu numai pe fete scot limba...dar...ce-i mult strica scot limba, asa ca va las sa va hodiniti rad

sus

Denunta
karmenutza74

Copii
Andrei: 22 ani, 11 luni
Malina-Ioana: 12 ani, 11 luni

29.12.2009 2:05     citat 

Ramy ,oooofff...sincer,nu stiam absolut nimic despre necazul vostru trist trist ....imi inchipui prin ce a trebuit sa treci !?!.... ochi peste cap trist ...sanatate maxima...cat despre micutele frumuseti....NO COMMENT...nici nu exista termen de comparatie...cat despre cum arati tu,mamico prostit prostit ...esti de invidiat trag cu ochiul sarut ....promit si eu solemn sa pun poze,imediat ce se remediaza pb. trag cu ochiul ...multi,multi pupici sarut sarut
Simina ,voi ce mai faceti???...nici un semn?? trist ...sper sa fiti bine sarut sarut

sus

Denunta
aviatoarea

Copii
GEANINA IOANA: 21 ani, 11 luni
MARIA LUANA: 13 ani, 1 luna

29.12.2009 2:16     citat 

Am pus si noi 2 pozici pt viitorul colaj sarut sarut sarut

sus

Denunta
aviatoarea

Copii

29.12.2009 2:25     citat 

Trimitem pupici la toti bebeii ce i-am vazut in poze! sarut sarut sarut sarut Sa va traiasca comorile sint unul si unul,nu am pe cine lauda in mod deosebit! sarut sarut sarut Multa sanatate dorim si sarbatoritilor si un sincer La multi ani! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Claudia-Daciana

Copii
mica balerina: 13 ani
o mana de barbatel! : 10 ani

29.12.2009 4:48     citat 

----------
Ramy_ra a scris:

Despre Alina...ppfff, credeam ca se stie...Nu am putere sa reiau povestea, a fost cumplit de greu (am ajuns la 50kg)... A contactat de la scoala ( ca jumatate din colegii ei, de altfel), virusul AH1N1.

----------

offff ramy, imi pare rau....bine ca ati reusit sa treceti peste! offfff sarut trist sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

pupici la toate stelutele

sus

Denunta
SiminaB

Copii
Bettina Maria: 13 ani, 1 luna
Elisa Anna: 11 ani, 1 luna
Abel Nikolas: 9 ani, 1 luna
am nascut deja!

29.12.2009 5:36     citat 

De azi suntem in carantina, daca stateam de ieri poate evitam necazul de azi dar... ochi peste cap ...Betty e cu febra de aseara, are doar gatul usor inflamat (ne-a dat antibiotic ochi peste cap pe care l-am refuzat) . Si eu am fost sapt trecuta 2 zile la pat tot cu febra si gatul inflamat. Acum speram sa nu ia si micuta ca nu avem cum sa stam separat si suntem toti gramada si Betty bineinteles ca e tot pe ea.

nelly un pupic special de la noi pt Cosmin sarut

sus

Denunta
lnlaura

Copii
alexandra: 28 ani, 6 luni
veronica: 25 ani, 1 luna
STEFAN-ingerasul nostru frumos: 12 ani, 11 luni

29.12.2009 7:55     citat 

multumim fetelor la toate sarut sarut sarut
karmenutza crede-ma ca n-ai ce pierde,am stat juma de ora si-am plecat de plictiseala,l-am dat pe Stef in vreo 2-3 masinutze si gata,parerea mea e ca avem cel mai urat Orasel din lume trist ochi peste cap
ramy pupam printesele frumoase si pe mami care a mai slabit vizibil foarte fericit sarut sarut sarut
restul fetelor si stelutelor sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

30.12.2009 9:57     citat 

Simi imi pare rau sa aud ca v-ati cam imbolnavit...sa speram ca va trece repede si fara prea multa bataie de cap,poate va fi ceva usor.
Eu una tusesc de o saptamana de-mi scuip plamanii,noptea nu-i chip de dormit..ziua nici atata asa ca-s zoombi dar mi-e teama sa nu-i dau adrianei ca...e un virus foarte urat,nu scapi delok usor de el,sotul a luat o saptamana augumentin si alte minuni si tot nu i-a trecut...
Laura macar aveti calusei in care sa va dati..noi nici atata nu avem!Topogane,leganute si....cam atata!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 4 luni
Paula-Maria: 11 ani, 11 luni

30.12.2009 11:38     citat 

Ramy_ra sarut sarut sarut sarut sarut sarut minunate sarut sarut sarut
iar tu arati asa bine.... surprins sarut sarut sarut

sus

Denunta
aviatoarea

Copii

30.12.2009 3:56     citat 

Corina si Simi multa sanatate va dorim! sarut sarut sarut Ramy imi pare sincer rau pt. cea mare sarut sarut sarut sarut Pupici la toata lumea sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
aviatoarea

Copii

31.12.2009 10:44     citat 

Va doresc o oara de liniste,o zi de pace,o saptamina de soare,un an de iubire,un veac de sanatate si un mileniu de bani![url=http://www.glitter-graphics.com][/url
Noi sintem cu treaba dar ne-am gindit si la voi,cei dragi noua sarut Sa ne vedem cu bine in noul an si speram sa raminem uniti la bine si la rau asa cum am fost si anul acesta sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
karmenutza74

Copii
Andrei: 22 ani, 11 luni
Malina-Ioana: 12 ani, 11 luni

31.12.2009 10:46     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...c&start=30
LA MULTI ANI!!!! CORINUTEI pui de IonelaK sarut sarut ...sa fie sanatoasa si sa aiba parte numai de bucurii,impliniri,iar cararile vietii sa-i fie incununate cu zile senine si multa fericire:x sarut
Ionela ,felicitari ptr. fetitele minunate si frumoase pe care ti le-a dat bunul Dumnezeu,sa te bucuri de ele si sa-ti aduca numai bucurii si impliniri sarut sarut

fetelor ,fie ca anul ce vine,sa fie un an mai bun,cu multe impliniri si realizari,sanatatea si norocul sa va calauzeasca la tot pasul,iar armonia sa fie paznicul casei voastre...va pupam si va uram din tot sufletul un sincer LA MULTI ANI!!!! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lnlaura

Copii
alexandra: 28 ani, 6 luni
veronica: 25 ani, 1 luna
STEFAN-ingerasul nostru frumos: 12 ani, 11 luni

31.12.2009 10:54     citat 

UN AN NOU FERICIT SI DE LA NOI CU MULTE IMPLINIRI DAR IN SPECIAL CU SANATATE SI TOT CE VA MAI DORITI sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

31.12.2009 10:55     citat 

La Multi Ani Corina ! sarut sarut sarut

2010. Un An Nou, un nou inceput... Uitati ce a fost rau, bucurati-va de ce a fost bine! Va urez din inima sa aveti un an bun, norocos si fericit. sarut
La Multi Ani!

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 13 ani

31.12.2009 3:29     citat 

sa urez tuturor sa aveti sanatate in anul care vine, sa lasati in urma tot ce-a fost rau si luati cu voi doar ce-a fost bun, sa va bucurati de copiii vostri dragi si de familiile voastre frumoase!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: