· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La cafenea! (cap.31)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La cafenea! (cap.31)     
angicut

Copii
Diana Alexandra: 17 ani, 8 luni
Ilinca Gabriela: 14 ani, 8 luni

26.12.2009 10:52     citat 

Craciun Fericit cu sanatate !
Domnul sa va dea de toate : un strop de fericire, unul de iubire, unul de noroc, toate la un loc !

Sarbatori fericite in continuare !
zambet

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 14 ani, 11 luni
am nascut deja!

27.12.2009 4:33     citat 

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 15 ani, 1 luna

28.12.2009 7:59     citat 

Va doresc Sarbatori Fericite doamnelor, cu copilasii vostri minunati si familiile voastre, si-un an nou mai bun, cu sanatate si spor!

sus

Denunta
junioru

Copii
bogdan alexandru - 10 ani
daria andreea - 3 ani si 5 luni

31.12.2009 9:35     citat 

Cafegioaicele mele dragi eu va doresc ca 2010 sa fie un an mai bogat in impliniri, mai inalt in aspiratii si plin de succese. La Multi Ani! sarut sarut sarut

sus

Denunta
pupy

Copii
am nascut deja!

01.01.2010 9:54     citat 

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 3 luni
MICA: 9 ani, 11 luni

03.01.2010 2:50     citat 

La multi ani, 2010!
Sper ca ati petrecut bine, doamnele mele. Sa aveti un an nou bun, plin de sanatate, iubire si impliniri.
va pupam cu drag.

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 3 luni
: 7 ani, 4 luni

03.01.2010 3:23     citat 

la multi ani cu sanatate si tot ce va doriti in acest an sa vi se implineasca dragele mele, sarut sarut sarut

sus

Denunta
pupy

Copii
am nascut deja!

04.01.2010 8:38     citat 

Neata,fetele!
Sper sa aveti parte de o zi cit mai buna!
Vine si cafeluta foarte fericit
Astazi si maine mai dau cafeluta pe urma va faceti singurele cafeluta ca io o sa lipsesc un pic foarte fericit ...sper sa ne punem cit mai repede posibil netul in casuta cea noua....am sunat deja si la telefon si la internet...dar io stiu cit de repede se misca aia confuz ......Oricum ...sper sa nu lipsesc prea mult de la cafenea trag cu ochiul sarut
O zi faina sa aveti sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 3 luni
MICA: 9 ani, 11 luni

04.01.2010 9:01     citat 

neatzaaaa!
toata lumea e pregatita de munca?
eu nu... sunt adormita, pt ca am reinceput trezirea la 6 si cu zapada asta de afara... uffff. pana acum nu putea sa ninga?

nu e nimeni la apel?
pupy, esti cu impachetatul acum, nu? mutare rapida si sa fiti fericiti in noua voastra casuta.

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

04.01.2010 9:59     citat 

buna de dimineata!
La Multi Ani fetelor si sa aveti un an mai bun decat precedentul zambet sarut

kiki, irina, vali sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut cat si pt restul cafengioaicelor sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

poze cu noi de la craciun si revelion zambet sarut

http://s448.photobucket.com/albums/qq20...on%202010/

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

04.01.2010 10:07     citat 

Neata!
La multi ani si un an nou muult mai bun decat cel care a trecut
Connie foarte frumoase poze,se vede ca v-ati distrat sarut sarut sarut
Noi de Craciun am petrecut cu familia,am fost in vizite si ne-am plimbat si prin Herastrau.
Revelionul l-am petrecut cu niste prieteni iar seara de 1 spre 2 ianuarie ne-am distrat pe partia de la Predeal.
Va pup sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
polin

Copii
Stefan: 13 ani, 3 luni
Emilia-Maria: 11 ani, 3 luni

05.01.2010 10:23     citat 

La multi ani! scuzati intarzierea jenat
Sa aveti un an exact cum va doriti! sarut sarut
Spor la mutat patroana noastra scumpa! sarut

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

06.01.2010 11:15     citat 

'neatzaaa
ce pustiu pe aici, unde sunteti fetelor, inca in concediu sau ati inceput lucrul?
raluca ce bine ca ati fost la munte foarte fericit
paula te intelegem ca nu prea ai timp, ne bucuram cand dai cate un semn sarut

sus

Denunta
angicut

Copii
Diana Alexandra: 17 ani, 8 luni
Ilinca Gabriela: 14 ani, 8 luni

06.01.2010 4:00     citat 

La multi ani pe 2010 ! Sa aveti parte de un an mai bun ca cel trecut, cu sanatate, bucurii si multe realizari !
Am admirat pozele lui Connie, se vede treaba ca v-ati distrat de Sarbatori ! zambet Super pozele ! iar Biencuta e o scumpa sarut
Pupy, gata v-ati mutat? nu uita sa ne pui poze cu noul camin al vostru sarut
Polin, bine ai revenit la noi ! ce mindrete de puiuti ai la avatar zambet
Sa ne mai pui poze cu printesuca, sa o mai admiram zambet
Eu abia azi am aterizat la servici, ieri m-am plimbat in Mall-ul de la Cotroceni cu barbatelul meu care a tinut neaparat sa ma duca la film trag cu ochiul .Am fost la sala VIP si am vazut Avatar -3D, a fost super misto; m-am facut si cu niste cizme maro de piele intoarsa (preferata mea), le-am luat la reducere cu 244 de la 630, nu as fi dat atita nici moarta foarte fericit .......
Noi am fost la munte de pe 28.dec pina pe 2 ian, unde a fost tare bine, avind in vedere ca e primul Revelion pe care nu-l facem acasa in Bucuresti de cind avem fetele, mereu am stat acasa ca ba a fost Diana micuta, ba Ilinca, ba am zis sa nu o lasam pe soacra-mea singura , ca e bolnava, bla bla...........dar uite ca s-a intimplat si minunea de a pleca si bine am facut!
Am stat 3 zile in Fagaras, la cabana primei bone pe care am avut-o la fete si cu care am mai tinut legatura, demult ne tot invita la ea ; ne-am simtit minunat, arau muntii aproape si un piriias, super, fara lume multa, mai salbatic scot limba si am zis ca la vara neaparat mergem o sapt din nou, dar nu o mai deranjam pe ea care o cabana cu 4 camere, dar nu o inchiriaza, dar vis a vis de ea este o pastravarie super care se inchiriaza si am zis sa ne luam o camera dubla acolo.............ma rog, sper sa ne tinem de cuvint . Apoi de 31dec am plecat la Plaiul Foii si am stat pina pe 2 ian seara, am fost 8 familii, fiecare familie cu cite 2 copii prostit , deci va dati seama ce-a fost acolo cool .
Cam asta am facut de Sarbatori, m-am intors si cu vreo 2 kg in plus jenat , puse oricum peste altele pe care le aveam mai demult, acum ma lupt cu mobilizarea pt o dieta.
Sper ca si restul fetelor v-ati distrat sarut
Ieri am primit si o veste proasta, bona mea si-a gasit in alta parte cu carte de munca si m-a anuntat ca de la 1 febr nu mai vine trist ................asta e!....nu eram prea incintata de serviciile ei, dar buna rea era bine cu ea!..............acum tre sa vad cum ma descurc, ca alta femeie nu-mi mai bag in casa !
pupici sarut
fug acasica

sus

Denunta
polin

Copii
Stefan: 13 ani, 3 luni
Emilia-Maria: 11 ani, 3 luni

06.01.2010 10:53     citat 

Wow Angi sunt geloasa jenat ..te-ai distrat super..asa am si eu un chef de plecat singurica cu al meu macar o zi ..dar mai am de asteptat.Pupici la fete sarut
Connie sarut sarut
Eu am inceput sa bantui noaptea pe net in cautare de amenajari interioare..abia astept sa ma mut in casuta mea foarte fericit
Va pun o pozica cu picii mei si ma retrag la cautat de gresie si alte chestii scot limba
Noapte linistita tuturor!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: