· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La cafenea! (cap.31)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La cafenea! (cap.31)     
angicut

Copii
Diana Alexandra: 17 ani, 8 luni
Ilinca Gabriela: 14 ani, 8 luni

06.01.2010 11:12     citat 

Polin, picii tai sunt adorabili ! sarut sarut sarut sarut
Poze din vacanta noastra trag cu ochiul

http://picasaweb.google.com/angi.gheorg...laiulFoii#

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 3 luni
MICA: 9 ani, 11 luni

07.01.2010 10:30     citat 

polin, ce copii frumosi ai! sa creasca mari si cuminti!

angi, frumoase poze. ce-mi place de voi ca sunteti asa de zambareti! sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

07.01.2010 11:14     citat 

Neata!
Polin ai doi copii superbi sarut sarut
Angi ati avut un sfarsit de an superb iar pozele sunt minunate
Broscuta mea de doua nopti se trezeste tusind,este o tuse seaca care il tine si cate o ora asa ca azi noapte am facut programare la doctor si am gasit liberr azi la 14.Abia astept sa ajung sa vedem ce-i de facut.
Robert a inceput gradinita,n-am avut probleme si pot spune ca s-a cumintit destul de mult,am mai scapat de crizele de nervi.
Rares de doua zile a inceput sa mearga singurel si e atat de mandru de reusita lui incat toata ziua merge de colo colo.
Despre mine ce sa va spun incerc sa ma mobilizez si de luni voi incepe dieta de 90 de zile,voi merge la aerobic si acasa ma voi urca pe bicicleta.Mi-am propus ca pana in mai -iunie sa scap de cel putin 10 kg si imi doresc din tot sufletul sa reusesc.
Connie,Rela,Pupy si restul fetelor ce mai faceti?

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

07.01.2010 11:50     citat 

angi ce bine v-ati distrat voi, super, pozele nu mai spun cat sunt de frumoase sarut sarut sarut sarut
paula ce baieti frumosi ai! doamne ce mai trece timpul zambet
rares felicitari pt reusita sarut raluca multa sanatate lui robert zambet ce bine ca s-a mai calmat, acum a inceput a mea... mai rau, cum nu-i convine ceva tipaaaa, se tranteste, aseara am fost la niste prieteni si cum punea baietelul mana pe ea tipaaaa ca din gura de sarpe, sau dc vroia sa-in ia ceva din mana nu mai spun ochi peste cap
kiki tu ce mai zici? ce mai face tedy?

sus

Denunta
gypsy

Copii

07.01.2010 12:07     citat 

Connie Rares e bolnavior.......Rares= broscutza,Robert=nazdravan....oricum multumim
Off imi pare rau ca aveti si voi parte de aceste crize,eu am tras foarte mult cu Robert dar sa speram ca am scapat definitiv de ele,nu de alta dar urmeaza Rares si mi-e de-ajuns unu

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

07.01.2010 12:18     citat 

----------
gypsy a scris:
Connie Rares e bolnavior.......Rares= broscutza,Robert=nazdravan....oricum multumim
Off imi pare rau ca aveti si voi parte de aceste crize,eu am tras foarte mult cu Robert dar sa speram ca am scapat definitiv de ele,nu de alta dar urmeaza Rares si mi-e de-ajuns unu
----------

offf iarta-ma ca am incurcat numele copiiilor sarut sarut sarut da a inceput si mandra noastra... o mai ignor, o mai cert...

sus

Denunta
gypsy

Copii

07.01.2010 12:49     citat 

Connie stai linistita ca n-am de ce sa ma supar,multa lume incurca numele mai ales ca toti aveam preunumele cu r

sus

Denunta
KiKilinis

Copii

07.01.2010 1:01     citat 

Connie, multumesc ca ne intrebi. sarut Deocamdata Tedi e ok, aseara chiar s-a infundat un pic, dar in rest bine. E mai calm si eu la fel, suntem ok si cu gradi si cu serv. Eu inca stau cu inima cat un purice, ca pana cum n-a fost bolnavior si intotdeauna intoarcerile in colectivitare dupa o pauza aduc neplaceri legate de sanatate. De astazi ia din nou Ribomuny si cu ajutorul lui DD, sa speram ca va scapa de raceli.
Ieri la gradi sa lesin de emotii ca tuseau vreo 3 copii pe langa Tedi, evident, fara manuta la gura.

Imi pare rau sa aud de Bianca, dar ... se apropie the terrible twos. Itzi urez muuuult calm. Nu-mi doresc sa mai trec vreodata prin aceasta perioada a cupilului. trist

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 14 ani, 10 luni
am nascut deja!

08.01.2010 8:47     citat 

Neata,fetele!
foarte fericit foarte fericit foarte fericit
De doua zile suntem in casuta cea noua foarte fericit sunt tare obosita dar sper sa reusesc sa termin curatenia si sa pun toate cele la locul lor pina duminica...... prostit ca deja astept musafiri scot limba ..
Va pupic pe toate si sper sa termin repede curatenia ca sa pot sta mai mult pe la cafenea cu voi foarte fericit sarut sarut

sus

Denunta
KiKilinis

Copii

08.01.2010 8:51     citat 

nu uita de poze, pupy. trag cu ochiul
sa fiti fericiti in noua voastra casuta.

sus

Denunta
junioru

Copii
bogdan alexandru - 10 ani
daria andreea - 3 ani si 5 luni

08.01.2010 9:24     citat 

Neata fetele va pup pe toate sa aveti un an mult mai bun decat cel ce s-a dus zambet
Connie ce bine arati si ce ptrecere reusita ati avut se vede ca v-ati distrat sarut si Bianca ce activa era

Angi f frumoasa zona se vede ca v-ati distrat si voi , Ilincuta ma topeste cu zambetul; ei sarut

Pupy sa va fie de bine in noua casa sarut

noi am petrecut Craciunul in deplasare si revelionul acasa piticutei mele i-au placut artificiile si sampania pe care le-ar vrea zilnic , imi cer scuze ca sunt asa telegrafica si nu va iau pe fiecare in parte dar am f putin timp , sesiunea imi bate la usa si nu mi-am terminat lucrarile jenat asa ca voi lipsi putin de la cafenea

va doresc o zi buna si un wk frumos sarut sarut sarut

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

08.01.2010 2:45     citat 

vali ce bine e la casa noua foarte fericit asteptam pozici, spor la treaba sarut
kiki ce-i de facut in perioada asta? ca eu nu stiu cum sa reactionez prostit cateodata imi ies din fire....
junioru sarut i spor la invatat si bafta la examene sarut
restul doamnelor pe unde or fi?

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 11 luni
D-P: 8 ani

08.01.2010 8:57     citat 

am intrat si eu pe fuga, nu stau la o cafea ca nu ma tine netul. De o saptamana nu mai am acces la internet, abia asta seara am reusit. Plus ca mi s-a schimbat programul, mai mult pe drumuri. Sper cu ocazia asta sa slabesc. Gypsy, hai ca pana in vara scapam de 10 kile ( fiecare), nu?
connie, un pupic maaare maare pentru tine si Bencuta draguta! sarut sarut
angi...vleau si o fetitaaaaaaaaaaaa ( dar asta o stii deja, ca de fiecare data cand iti vad fetele, ma apuca... jenat prostit prostit prostit )
junioru, ma bucur ca v-ati distrat de sarbatori!
pupy...yupiiiiiiiiiiiiiiii!!! Spor la curatenie!
kiki, sanatate lui tedi in continuare.Si lui Rares a lui gipsy.
polin, ce dragalasi sunt amandoi.... sarut sarut sarut
rela, un sarut
sageata sageata

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 14 ani, 10 luni
am nascut deja!

11.01.2010 1:11     citat 

Buna fetele!
trist Astazi am dus-o pe Anna la noua gradinita trist si am lasat-o plingind plang sau sunt foarte trist nu a vrut sa ramana acolo ....mi sa rupt sufletul in doua ca am lasat-o acolo asa plingind...nu am putut sa fac nimic astazi ...asa ce suparata am fost ...si ma uitam la ceas sa treaca orele mai repede sa merg sa o aduc acasa....
Merg sa o iau acasa peste 30 min......

sus

Denunta
KiKilinis

Copii

11.01.2010 1:12     citat 

----------
Connie_drg a scris:
kiki ce-i de facut in perioada asta? ca eu nu stiu cum sa reactionez prostit cateodata imi ies din fire....
----------

imi pare inca o dta rau ca aveti asa stari. nu stiu daca in afara de muuult calm din partea ta poti sa faci ceva. privind inapoi, in afara de ceea ce am facut, adica sa-i vorbesc muuuuuuult si pe ton cam, in loc sa stau langa el incercand sa-l calmez si continuand sa-l mangai desi ma lovea sa nu-l ating, acum i-as ignora multe din nebuniile cu lovitul cu capul de diverse si aruncatul la podea si tavalitul. eu n-am fost in stare sa-i spun tu loveste-te in continuare ca eu trebuie sa fac x si y sau nu-ti dau nu stiu ce... poate parea inuman, dar cred ca ar fi fost solutia ideala. eu am mai si tipat la el, ca imi ieseam din fire pt ca avea pretentii exagerate si am gresit muuuuuult cu asta. acum se potoleste mai repede cand face crize si eu sunt calma si imi vad de treaba in continuare, ca vede ca nu fac ce zice el. noi avem acum faza cu cumparatul orice jucarie, acadea sau ciocolata (din care primeste fff rar). si daca vede la un copil e jale. sau plecam undeva si-si aduce aminte la jumatatea drumului ca vrea o jucarie de acasa, desi acasa la plecare il intrebasem daca vrea sa ia ceva cu el, si se pune pe o jaleee, cu descaltat si aruncat in noi cu incaltarile. iti dai seama ce frumusete sa te trozneasca cu gheata cand conduci? sau nu vreau sa fac asta cu tine, sa vina tataia (care e la 15 km de noi) si da-i jale, iar.
si stai sa vezi ce urmeaza. mie deja imi e frica. trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: