· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 96
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 96     
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

19.01.2010 10:43   Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 96  citat 

Am mai terminat un capitol
Sa fie unul nou plin cu vesti bune!

sus

Denunta
tei

Copii

19.01.2010 10:53     citat 

si o cafea naturala

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

19.01.2010 10:54     citat 

tei...doar nu-ti inchipui ca port decolteuri sau fuste scurte sau buricul la vedere pe la servici foarte fericit ...cum ar fi...rad...mai ales la cati barbati sunt in firma. Dar eram slaba si imi placea...chiar asa imbracata mai mult office... v-as pune o poza de cand eram si eu mai frumusica...din tinerete scot limba

sus

Denunta
tei

Copii

19.01.2010 10:59     citat 

rad rad rad nuuuu, Ana rad rad rad in imaginatia mea de "zapacita" a fi sexy nu inseamna neaparat decolteuri, fuste scurte si buric trag cu ochiul tocmai de asta si spuneam, ca poti fi sexy si acum....totul vine din interior trag cu ochiul ( fie vorba intre noi, sunt femei care isi arata sanii, picoparele sau buricul si mi se v par pur si simplu vulgare , nu sexy ....depinde de persoana) trag cu ochiul

sus

Denunta
tei

Copii

19.01.2010 11:01     citat 

si....da-da....sa vedem o poza rad

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.01.2010 11:05     citat 

pai tu ai zis de buric...
nu prea pot sa ma simt chiar ok cu haine uriase,si mai ales cu toti comentatorii astia din jur, nu mai port tocuri, ma imbrac mai mult in blugi ca nu ma mai cuprind decat 3 chestii si nu pot sa investesc acum in haine xxl ...poate asa...cu privirea, parul si manichiura doar foarte fericit ...dar nu prea mai imi arde sa ma aranjez si nu sunt f multumita de ce vad in oglinda, ma sperii de mine uneori...eh, in 3-4 luni sper sa imi revin si sa ma simt mai bine in pielea mea..imi place doar burtica, e ca un balon, iese asa cu tupeu in fatza scot limba

sus

Denunta
gogolea

19.01.2010 11:07     citat 

ce faci tei, dai cafeaua asa de devreme? hai si-o tigara trag cu ochiul

ana, unde-ai disparut? vrem poze zambet

dragelor voi sunteti niste fericite, macar voi ati aratat bine inainte de sarcina. eu am fost o urata toata viata foarte fericit sarut atat ca eram slabuta si n-aveam burta; acum ma dispretuiesc si mai mult; dar nu ma mai uit in oglinda, e cel mai bine asa. fac si eu ca tei cu cantarul scot limba ignor oglinda foarte fericit

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.01.2010 11:07     citat 

pe hardul asta am zero poze
dar maine va pun de la job o poza de la petrecerea de craciun din 2007 (1 an si 3 luni de la nastere - cam a acum aratam si cand eram gravi cu maia), si una cu balena palida de acum foarte fericit

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.01.2010 11:11     citat 

gogo tu esti frumoasa si slabaaaaaaaaaaaaaaaa...pentru mine e mult prea important sa fiu slaba, mai mult decat ar trebui ochi peste cap trist ...
dar oricum acum va dati seama ca ma prostesc un mic, adica imi pasa de asta dar e cea mai mica problema, vreau sa trec cu bine de nastere, de alaptat, sa fie ok toata lumea, sa se adaptaze si barbatelul meu la noul stil de viata...si vad eu mai incolo ce fac cu aspectul...Deocamdata imi ajunge ca am inceput si eu la 30 de ani sa nu mai imi fac manichiura singura scot limba

sus

Denunta
gogolea

19.01.2010 11:18     citat 

merside "complement", ana, esti o dragutza, dar eu stiu mai bine cum arat trag cu ochiul
cred ca toate avem un fix sa fim slabe. de ce? asa e trendul cred.
am o prietena care e plinuta bine si nici nu are inca sarcina la activ. dar vreau sa va spun ca asa de bine se simte in pielea ei si asa de mult o apreciez, fiindca radiaza, e mereu zambitoare si placuta. nu se complexeaza deloc de kg in plus, si are multe in plus. ochi peste cap

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.01.2010 11:22     citat 

am si eu o colega la serviciu la fel zambet
Mie din poze asa mi s-a parut....dar poate le-ai manevrat in photoshop, ce sa zic foarte fericit ...sau e monitorul meu de vina scot limba ...

acum caut cursuri de balet sau dansuri pentru galushca mea...saraca de un an ii tot promit si nu gasesc nimic trist

sus

Denunta
tei

Copii

19.01.2010 11:26     citat 

Da, Gogo...am crezut ca am ramas singura nocturna pe aici zambet da' m-am inselat . Dar merge o tigara acum....si una dimineata cu cafeaua trag cu ochiul
V-am zis ca am nervos cu pc-ul. Acum ori vrea un restart ori .......... ca incarca tot timpul ( nu stiu ce ) si imi blocheaza pagina de numai pot s-o misc ochi peste cap iar cand schimb pagina e ....durere. Plang langa el aici pana ii fac odata asa:
nici nu mai zic de cand scriu la mesajul asta ochi peste cap
Da, ana....abia astept sa vad maine pozele .....de dinainte si dupa , dar si prezente zambet

sus

Denunta
gogolea

19.01.2010 11:29     citat 

tei, si eu pateam asa cand foloseam internet explorer. acum am instalat google chrome, si e mult mai bine; iti ia un pic pana te obisnuiesti, dar se incarca paginile mult mai repede.

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.01.2010 11:39     citat 

la minemerge dar nu am omuleti de-astia nostim ica voi...ii aveam pe undeva dar acum au pleacat
Eu in loc sa pun poze inaitne si dupa la care sa se vada o evolutie in bine o sa pun invers foarte fericit...numa sa le gasesc prostit

sus

Denunta
tei

Copii

19.01.2010 11:40     citat 

nu, Gogo, pisiul e de vina ochi peste cap am mozilla firefox , dar ...... e din ce in ce mai rau pisiul.
Dupa ce am trimis postarea, am dat "vizualizare mesaj" si am citit si postarea ta si am dat "raspunde" si scriu. am schimbat doar 2 pagini . Stai sa vezi cand trimit postarea asta ochi peste cap
Gata, ies ca ma apuca nervii si dau cu el de pamant. L-as restarta dar si pana se incarca sa pot "merge"....trec vreo 20 min si ma apuca dimineata ....si daca face tot asa sigur il sparg nervos
Noapte buna....va pup !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: