· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32     
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

19.12.2009 3:59     citat 

si noi te compatimim,daca ai ajuns sa-ti versi frustrarile aici trist

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

19.12.2009 4:32     citat 

arapule, daca ai ajuns sa citesti ce scriu niste gaste, apoi esti mai rau ca noi, zau! nu, n-avem viata reala, sociala, suntem niste lenese care stam toata ziua la computer, n-avem prieteni si asteptam sa ne salveze cate o persoana inteligenta asa, ca tine, sa ne emancipam si noi un pic. happy???

aa, si atentie, aici este totul un pamflet...nu vrei sa fii urmatorul nostru subiect , crede-ma.

sus

Denunta
puimihai

19.12.2009 6:56     citat 

cu onor domnului arapu ! -cel a carui viata sociala tumultuasa l-a aruncat in forum si mai ales in cuibul gastelor. matale ai habar cine a salvat Roma ? gastele nene ! hai sa-ti mai zic una, dintr-un cos de oua de cate neamuri de pasari vrei matale, gasca va fi singura care isi va deosebi oul si il va duce in cuibul sau trag cu ochiul asa ca daca ai incercat sa ne jignesti ai dat chix ! gastele aci prezente n-au nevoie de compatimirea ta si asa cum ziceam in postul adresat tie mai la amiaza, citeste cuvantul inainte ! vei realiza ca n-ai picat unde trebuie ! tot capitolul e de jocuri, dar in special acesta este un pamflet la care poate participa cine este dispus la asta ! ca avem sau nu viata sociala, asta cred ca e problema fiecaruia cum si cand alegem sa o traim si cand sa luam o pauza de 'vorbe dulci" foarte fericit matele ce cauti pe forum? ?! galceava? vorba monicai, daca nu iti doresti neaparat sa devii gansacul ispasitor al urmatoarelor 20 de capitole, lasa-ne pe noi asa, in cardul nostru si mergi de compatimeste la alte cuiburi!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

19.12.2009 7:44     citat 

unii n-Are (sic, sic, sic) ce face dom'le ochi peste cap
puneti-i omului in mina dictionar, poate nu stie ce-i ala "pamflet" scot limba

si peste toate astea, voi ce faceti????
unde-s restul zburatoarelor, v-ati strins la cuiburi??

sus

Denunta
arapu

19.12.2009 7:51     citat 

Bai tanti, omul stie ce-i acela "pamflet" exclamatie
Dar ce sa-i faci daca la subiectul asta sunteti cu toatele adunate , cele cateva care gagaiti aiurea?
Vreti sa ma adresez la fiecare in parte pe la fiecare subiect? Prea mare osteneala si prea scurt timpul meu...
Numai de bine!

sus

Denunta
mamistef

Copii

19.12.2009 7:52     citat 

pa!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

19.12.2009 7:55     citat 

ai eludat taman chestiunea esentiala: ce anume cauti de n-ai timp sa citesti?
si de n-ai timp sa citesti, atunci ce te bagi in vorba fara sa stii ce anume gagaim noi? cool
acest subiect ce are in comun cu alte subiecte?

mda, revine la ce ziceam, numarul de mesaje motiveaza al naibii trag cu ochiul
mic plus, macar tu scrii aici in loc sa aberezi prin alte subiecte fierbinti

sus

Denunta
arapu

19.12.2009 8:01     citat 

Perspicace esti exclamatie
M-am intors cam dupa 2 ani pe acest forum...mai fac doua, trei postari si castig ce intrebare
Esti amuzanta...

sus

Denunta
mamistef

Copii

19.12.2009 8:03     citat 

ziceai ca e prea scurt timpul tau...serios,nu are sens sa iti consumi energia cu noi zambet

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

19.12.2009 8:26     citat 

Seara buna zburatoarelor!
Super"cuibul" pe care ti l-ai tras ,mamiS! sarut sarut
Ce va consumati ?
arapu/le , de ce anume te.ai intors dupa acesti ani? Motivul? Si tocmai la acest subEct ai nimerit! surprins

sus

Denunta
monica77

Copii

19.12.2009 8:28     citat 

baai, nerecunoscatoarelor, s-a intors fiul ratacitor!!!Dupa 2(0) ani, va dati seama... inca nu si-a gasit dragostea si linistea sufleteasca, sarmanul...tot tulburat e trag cu ochiul

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

19.12.2009 8:30     citat 

----------
monica77 a scris:
baai, nerecunoscatoarelor, s-a intors fiul ratacitor!!!Dupa 2(0) ani, va dati seama... inca nu si-a gasit dragostea si linistea sufleteasca, sarmanul...tot tulburat e trag cu ochiul
----------

si.a intrat aici sperand ca o va gasi? foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

19.12.2009 8:36     citat 

mai micuto, nu-l intrebam, ca n-are timp sa stea pe forum cu toate gastele... cool Poate daca-l ignoram, pleaca singur, asa, cum faci cu un bondar care te tot bazaie, daca dai din maini, mai de-a drak vine la tine.

eu n-am de gand sa las pe nimeni sa imi strice bucuria de a scrie la subiectul asta, ca-l fac arsice!

sus

Denunta
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 11 ani, 8 luni
am nascut deja!

19.12.2009 9:53     citat 

Ce dati ca sa va spun un secret??? Arapu e sotu' celei cu dresajul... hai ca v-am spus, nu mai vreau nimic in schimb...m-am razgandit... trag cu ochiul

sus

Denunta
monica77

Copii

19.12.2009 10:09     citat 

quin.... sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: