· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32     
puimihai

19.12.2009 10:18     citat 

----------
quin13 a scris:
Ce dati ca sa va spun un secret??? Arapu e sotu' celei cu dresajul... hai ca v-am spus, nu mai vreau nimic in schimb...m-am razgandit... trag cu ochiul
----------

surprins prostit ochi peste cap explica multe...azi nu a vrut Duamna sa mai dea replica...asa ca a gasit unde sa posteze sub alt nick...
quin, fata de gashca , stol...te primim in colivie ca e loc pentru toti cei care stim sa ne distram foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

19.12.2009 10:44     citat 

----------
arapu a scris:
Perspicace esti exclamatie
M-am intors cam dupa 2 ani pe acest forum...mai fac doua, trei postari si castig ce intrebare
Esti amuzanta...
----------

meiiii, multa vreme ti-a luat sa-ti dai seama rad

quin, foarte fericit

da' eu cred ca-l cunosc pe asta..... cool na, poate sa fie doar o impresie, chestia e ca deh, cunosc bine specia, e inconfundabila foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

20.12.2009 12:18     citat 

hai noroc gastelor rad
noroc cu gansacu' ca mureati nestiutoare.....
trag cu ochiul
in stilul caracteristic, va anunt ca azi fusei scopodina si acu ma delectez cu o beutura.
vezi tu mai turcalete ca nu tati avem program de box cu masculi feroci ....
trag cu ochiul

monico aterizez la bacau ori ba?

sus

Denunta
Teodora29

Copii

20.12.2009 12:38     citat 

ce facusi bun, diuc????
eu abia de luni cred ca ma arunc un pic mai mult la bucatarie; azi ma laud cu...trei ore de somn dupa-amiaza (avind in vedere ca pruncul o dormit patru) jenat

la noi au inghetat toate cele, tot stam in cumpana de mergem miine in Alsace au ba (ar fi ultima zi in care putem)....ca se anunta -20 ca temperatura, plus ca strazile is inghetate si-avem muntii de traversat (na, bine ca nu am carnetul, ca eu una nu m-as fi riscat sa conduc drum lung, numa' dupa ce-am vazut azi cum scirtiie rotile prin viraje ochi peste cap )

sus

Denunta
duke_meadows

20.12.2009 12:43     citat 

am facut curat, da imi face sotu' duck conffi ... e la cuptor.
bre vazusi la stiri, 5 trenuri fura anulate din franta. cica e prea frig la voi si cand intrara in tunel fu prea cald si se blocara tati celi.
o scos bietii oameni prin tunel. ce fel de trenuri sa nu reziste..... confuz

sus

Denunta
Teodora29

Copii

20.12.2009 1:00     citat 

da, am auzit si eu
nus' ce trenuri or fi si ce s-o fi intimplat
da'i ger rau de tot ochi peste cap venit asa, cam peste noapte
asta-noapte ningea, azi peste zi s-a intetit frigul....parca vad ca petrec vacanta mai mult prin casa rad
na, asta daca ma lasa pruncul, ca azi l-am scapat in zapada si nu-l mai putea aduna...ce frig? ce gheata? nici in magazine nu voia sa intre cu noi (aveam prin fiecare magazinas ceva maruntisuri de cumparat), sa faca bulgari de zapada rad (cu care decorase apoi ferestrele de la clinica veterinara foarte fericit )
si eu tremuram pe linga el....hehe, am uitat cind eram tinerica si zvapaiata, mincam zapada cu pumnul, nu purtam niciodata caciula, de dresuri pe sub pantaloni sau pulovere de lina nici nu mai vorbesc...ce vremuri zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

20.12.2009 10:02     citat 

La multi ani Stefana!!!!

un tort aniversar

si flori albe ca sa vezi ca dragostea e PURA zambet

te umpim si ti pupam si io si dropia te tinem pe langa noi sa ne mai faci de-ale gurii in ciubusorul nostru de nebunii

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

20.12.2009 10:13     citat 

sunt very very busy ~!
stefana LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!multa sanatate si fericire alaturi de familia ta.esti o persoana deosebita,ca si toate fetele de aici si sper sa reusesc sa iti urez un sincer la multi ani si peste 10ani,20,30...si tot asa!

arapu hai jet de aici!ai intrat ca neste chilotzei intre f3s3l3 unei vaci! nervos

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

20.12.2009 10:45     citat 

STEFANA, multi ani traiasca, multi ani traiasca, La Multi Ani!!!!!!
top, sanatate lui mami tau!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

20.12.2009 11:15     citat 

La Multi Ani , Stefana! Sa ai parte numai de bucurii si impliniri alaturi de familia ta! sarut sarut sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre micutza_25 la 20.12.2009 11:17, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

20.12.2009 11:16     citat 

ne urcam pe craca lu' mamistef

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: