· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32     
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 7 luni
Maria: 12 ani, 2 luni

17.12.2009 7:39     citat 

cu spatele si cu gura punga...pe bune,au betivii astia o respiratie ochi peste cap nervos

predat cozonacii, multumit clienta,satisfacut mamistef

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.12.2009 7:43     citat 

fey andreio!
mi-era si mie duor di tini si nici nu v-am mai cetit prin alte parti sa vad ce mai e cu voi.
cu dragostea cum stai?

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.12.2009 7:55     citat 

app de betivi si de persoane sinistre prin autobuz.
eram o data intr-un autobuz in drum spre casa.niste pustani se amuzau subtil de o cucoana aranjata,dichisita si eleganta,care tot batea campii despre securitate si comunism si ca nush ce lege nu i-a fost aprobata,ca e urmarita general si ca se ascunde.pustanii i-au spus sa nu mai vorbeasca asa tare si sa respecte lumea din jur,care venea obosita de la munca si sigur n-ar fi avut chef sa asculte povestea ei de viata.eh,ce se calmase?nici vb!mai tare tipa si explica si gesticula,ca la un moment dat m-am apropiat de ea si i-am zis in soapta,ca eu sunt de la SRI si ca o urmaresc de ceva timp si ca sa coboare la urmatoarea statie,ca sa nu o arestez si o sa ma prefac ca nu am intalnit-o in viata mea.ma asteptam sa faca galagie,sa ma besteleasca,sau mai rau,sa imi umple frigiderul,dar s-a apropiat incetisor de scaunul din fata autobuzului,mi-a aruncat o privire gen cool si cand a oprit autobuzul in statie,a coborat in cea mai mare viteza rad .pt cunoscatoare,eram in autobuzul 137 pe la sp.municipal.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 2 luni

17.12.2009 7:59     citat 

topule....fata, numa sa nu ne cobori si pe noi din ciub

amaimicaaaaa

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

17.12.2009 8:46     citat 

topsecret, oau, sa nu cumva sa ne sperii si pi noi, da? ca PURe, cum suntem, s-ar putea sa te credem, zau!
teo, lasa, fata, acritura aia care nu si-a descoperit punctul G crapa de invidie! Si ii dorim sa nu si-l mai gaseasca niciodata(punctul) exclamatie
deci am descoperit ca duamna DK vorbeste fuarte urat cu concubina ei, pupeza, ii zice pruasta, duda, ntz ntz ntz, nu-i frumos. Cocoana pupeza sufera ( sau nu)! Ete pacat di relatiea vuastra frumoasa, ca va scarmanati de atata vreme...
top va pupa jeana secret, ma mai gandesc uneori la ziua de ieri cand ne-am declarat simpatie viceversa jenat prostit prostit

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 2 luni

17.12.2009 9:07     citat 

aoleuuuuu pha...pai m-am indragostit,dar e o dragoste pura ...el vinde ceapa ,eu am incercat sa o iau mai ieftina,el mi-a facut cu ochiu..dar nu e nimic ,...si mihai stie ..a zis ca ma intelege,facem si noi economii cum putem..el o sa se faca menajer,face curat la babe 80+,doar in tanga ....asta e...ne reprofilam jenat jenat jenat

pupaza sarut sarut sarut

sus

Denunta
monica77

Copii

17.12.2009 9:12     citat 

andreea, andreea, mai da' voi stiti d'astea, nu gluma! tre sa fiu cu ochiu pe voi, sa scap si io de criza!

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.12.2009 9:31     citat 

monica incepi sa ai regrete?
nu stiu nene,ori cu mine ori cu pufosica nervos
sa-mi spui ce intentii ai,ca sa stiu daca notez undeva ziua de 17 si sa ma gandesc ce cadou sa-ti iau la anu'

sus

Denunta
monica77

Copii

17.12.2009 9:41     citat 

rad rad rad rad ceva mov, oricum, da?
pufosica o sa fie ceva trecator, matale de durata. foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

17.12.2009 9:43     citat 

bre, io va lasa sa va desfasurati ca vaz ca va placeti reciproc

sus

Denunta
monica77

Copii

17.12.2009 9:46     citat 

pupazaaaa, undi ti duci? Adica si eu ar trebui sa merg la culcare, dar n-am somn. trist

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.12.2009 9:46     citat 

muov sa fie.
adriana tu sa stai aici,ca cine stie ce cuc mai ascunzi in lipsa dropiei si data viitoare poate nu te mai iarta.treaba ta!eu zic sa stai cuminte ca o pupezica inocenta ce esti si sa ne dai neste sfaturi legate de cuib.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

17.12.2009 9:48     citat 

nu plec la culcare ca nu mi somn, stau sa vaz cum se infiripa ceva

si sa pazesc ciubul de cuci ca ma bate si ma tortureaza dropia

sus

Denunta
monica77

Copii

17.12.2009 9:51     citat 

ete asta am opservat si eu ca esti un pic maltratata, pupezo, pacat di cuada matale cu push up. zau!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

17.12.2009 9:53     citat 

mi-a smuls o pana din cuada

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: