· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32     
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

17.12.2009 9:58     citat 

surprins surprins surprins surprins surprins oaleleeei, e periculoasa dropiaaaa!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

17.12.2009 9:59     citat 

sa vezi ce-mi face maine dimineata cand o citi pe aici

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.12.2009 10:00     citat 

am citit si eu din urma,in sfarsit!
vroiam sa va spun ca ati facut un gest f frumos cu tortul si ca mi-a placut ca s-a pus punctul pe "i",in ceea ce priveste scopul acestui club,poate asa nu or sa mai existe dubii.
m-am amuzat ca ma tot intrebati de ce sunt trista si imi ziceati sa fiu barbata,dar de fapt ceea ce copiasem de la capitolul anterior,aparea ca "trist si suparat" in loc de emoticonul asta" plang sau sunt foarte trist ",in capitolul nou .oricum sunt barbata uneori,ca trebuie foarte fericit .ai inteles monicutza cine e cocosul in colivia noastra,da? foarte fericit
asea..
mai vreau sa precizez ca imi doresc neste bikinei crosetati galbeni,ca-s geloasa si ca pariez ca puiumihai naste prima.
gata!

¡ɔsǝdɯnı ɐʌ ıs ɔnɔ ɐʌ
¡ɐunq ǝʇdɐou

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

17.12.2009 10:19     citat 

obresv ca top si-a selectat locatia...in cort, oare de ce nu ma mira prostit

intrebarea e, vrea si monica in cort cu ea? sa va luati ceaune sa faceti mancare la foc in aer liber si sa chemati toate zburatoarele sa haleasca si gura lor foarte fericit

topule, cum ai scris cu josu in sus ,aa?

sus

Denunta
duke_meadows

18.12.2009 12:54     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:

1. pe la capitala nu vi?
2. cand redevi londoneza, in 2010?
----------

1. nu
2. pe 04/01/2010

sus

Denunta
duke_meadows

18.12.2009 12:57     citat 

teo ca uitai sa-ti scriu . enstein o fost repetent la scoala si muma-sa il credea retard asa ca mai ai o sansa..... trag cu ochiul hai fata lasa supararea ca nu-i un capat de lume , la anu dai peste un instructor fromos si mieros si iei ecsamenu' de numa...
ti pup... nu franzutasti ca nu si cadi ....
moldovinesti....

sus

Denunta
duke_meadows

18.12.2009 12:59     citat 

bey atatea cuibe m-ati inebunit.
eu imi fac cuib separat. stau singura va primesc numa in vizita.
prima pe mami, daca imi aduci si mia tort.
jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.12.2009 9:02     citat 

neatza la toate pasaricile din ciub scot limba

io am ajuns la birou, dupa lupte seculare, ca un om de zapada.
la capitala ninge, ninge, ninge si viscoleste

fato, tre sa punem termopane la cuib rad

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 9:35     citat 

si la moldova ninje...ninje....de in curand o sa iesim pe jeamuri din case, ca usili nu si mai deshchid prostit am impins dimineata la usa blocului de am crezut ca daca mai icnesc odata nasc in scara prostit foarte fericit
taxiul-sanie care m-a preluat si m-a adus in fata biroului era vesel si dadea din fund pe strada de puteai sa juri ca danseaza lambada, si inca bine !
teo, nu fi suparici draga, cu siguranta a doua oara va fi cea cu noroc ! diuc, mi-a placut analogia cu einstein foarte fericit
dUamne mici si dUamne mari, pure si colorate , va urmaresc cu ochiul meu de codobelc socat ....

sus

Denunta
DK

18.12.2009 9:51     citat 

gud morning. foarte fericit

primo: pupezo, credeam ca ai pus termopane pan' amu ochi peste cap ochi peste cap nu esti in stare de nimic, tata zioa stai cu mana pe cuc... cu telecomanda si bateriile langa tine... daca nu-ti bagi mintile-n creasta, la anu dau devortz! socat

secundo: @monicutza: da, eu asa ii vorbesc pupezei mele dragi si iubite si ei ii place - right, pupezo? tot @monicutza: daca vrei, iti zic si tia la fel foarte fericit acilishea nimeni nu se supara.
corectie: duda n-am facut-o, ca nu-mi plac dudele - is acre. prostit

Teo, imi pare rau ca te-a picat this time... trist nu-i nimic, data viitoare. Daca nu pici MACAR o data examenul auto, se cheama ca nu esti sofer. trag cu ochiul

Mami, bine ca ne-am intalnit aseara si nu mi-ai zis si mia di betzivul ceala bre! Pai asa se face?!!!
A proposito, ai nota 10 la cozonaci - s-au si bagat intr-unul si este foarte bun! Daca ai trecut de testul mamei Corinei, esti GRANDE bre! sarut Bueeeeey da' ci puteau sa miroasa cozonacii ceia de pe bancheta din spate breeeeeeeeeee... am salivat tat drumul. prostit Las' ca am dat directive sa beneficiez si eu sambata de cozonac. trag cu ochiul

Diuc, grea viata mai duci soro, lately... foarte fericit Auzi, sa nu te duci la monica, vii direct la mine, ca ai de calcat... remember? Si am sa fiu o fata fina si-ti dau si tuica (e una complet misto ... de sfecla! trag cu ochiul )
Am sa te vizitez si io cu pupaza in cuibul tau nou si-o sa-ti aducem cado de cuib nou o curetura mov, binenteles si cred ca ti-l deportez si pe cucu cu telecomanda si baterii, ca ma-mpiedic de el prin casa. foarte fericit

A' mai mica.... ai cam multe aPsentze... io zic sa iei masuri, nici la teze n-ai fost, ai ratat teza la limba romana unde s-a dat POIEZIA. Te rog barem la celelalte sa te prezinti, da?

Topulina Jeana care saruta... vaz ca te-ai apucat sa scrii pufos foarte fericit
Poate ma lamuresti si pe Maria-Mea cine-i pufoasa... ca am asa o curiozitate foarte mare! foarte fericit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

18.12.2009 9:51     citat 

s.aici , aproapi di granitza ninje. Strazile.s un adevarat patinoar cool
Ce mumos e iarna cand nu trebe sa pleci nicaierea!
D.l din dotare e cu nervisorii la pamant prostit ceea ce facea in 15 min...acum i.a luat o ora socat
Ce bine sa n.ai carnet! foarte fericit
Teo, puro, stai linistita ...e mai bine.n dreapta decat la volan! scot limba
De cand am spus io ca fumeile.s rele nu m.ati crezut. Daca , pura noastra ar fi dat peste un mascul....cred ca nici n.ar mai fi pus.o sa sofeze! trag cu ochiul 2010 o sa vina cu un mascul, ai sa vezi! sarut sarut capul sus si fii barbata!

sus

Denunta
DK

18.12.2009 9:53     citat 

haoleo... madame Teo isi schimba masculul? scot limba scot limba

sus

Denunta
DK

18.12.2009 9:56     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
mi-a smuls o pana din cuada
----------

Daca nu te-apuci sa pui termopane, iti smulg tata cuada si-ti smulg si cucu! scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.12.2009 10:02     citat 

nu raspund la provocari foarte fericit

io creca trebe sa ne punem si gard din ala de protectie ca o sa ne astupe ciubul la cum ninjee

sus

Denunta
DK

18.12.2009 10:05     citat 

Pai hai sa punem... da' o trecut criza?
Eh mai pupezo, lasa ca incalzim noi cuibul cu dragostea noastra PURA rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: