· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.12.2009 10:08     citat 

----------
DK a scris:
Pai hai sa punem... da' o trecut criza?
Eh mai pupezo, lasa ca incalzim noi cuibul cu dragostea noastra PURA foarte fericit
----------

da, da, prin frecare foarte fericit

sus

Denunta
DK

18.12.2009 10:13     citat 

pana cu pana... rad

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 10:18     citat 

freak-freak ... ochi peste cap voua nu va e rushinica intrebare asa in forumuri publice va gaseste scarpinatu' ....zau asa....

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.12.2009 10:42     citat 

daca ne era rushinica, nu aterizam acilea in ciubul asta dezmtzat foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 11:24     citat 

unde v-ati zburatacit pasaricilor? ati intrat in w-e ? sau s-a inzapezit netu' si la voi confuz

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.12.2009 11:27     citat 

io-s prezenta pi craca noastra prostit

astept sa sa faca ora de plecare si s-o tai razant spre casa

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 11:28     citat 

just! si io la fel...da' intre timp ma preumblu prin forum si n-am cu cine schimba o vorba cool

bancuri (seci):
Ce au facut romanii in timpul presedintiei d-lui Mircea Geoana ? Au dormit !
Ce i-a pus Mos Nicolae lui Mircea Geoana in ghetute ? Programul “Geoana-Presedinte”, varianta demo.

Geoana va tine maine o conferinta de presa. Filmuletul cand el se bucura si topaia pe scena este trucat !

Adobe Company a hotarat ca versiunile de Photoshop CS5 distribuite in Romania vor salva fisierele in format .pdl nu .psd ca pana acum !

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 12:39     citat 

eu am fost sa fac proba la noile mele cizmulitze negre,ca rosii n-am gasit si YEEEAH!,nu alunec!
DAR,tre' sa schimb sepcuta cu pufulet cu una din fashuletz.

pupezika,de pe glitter graphics am luat font-ul ala cu fundu-n sus.

va cuc acru pt ca fac salata de varza acra

nervos

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 12:43     citat 

ce mesaj clar prostit te cuc si io pi tine rad vreau si io cizmulitze care poa' sa fie orice color numa' sa nu alunece...da' n-am, vreau si fashuletz...da' nici de-asta n-am....am un cojocel in care arat ca un pinguin imens si maro...coicu' imi lipseste scot limba

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 12:55     citat 

eu am luat 2 gecutze si 1 pereche de cizmulite de la miniprix cu 100 lei toate.nu stiu daca voi aveti in orasel,magazinasul acesta.
monicutz eu propun sa achizitionam cel mai tare sistem de alarma sa le intrecem pe pupeza si pe dropie si sa ne punem niste lampi muov sa ia ochii la vecini.ah si sa stii ca am o surpriza pt tine pt ca azi implinim 1 zi sau 2 de cand ne-am unificat:un ceas cu cuc(u) ruoz!ia zi,iti place? confuz

adaug,ca la ora fixa cucul se inroseste si ridica cuada sus!

Ultima modificare efectuata de catre topsecret la 18.12.2009 12:57, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.12.2009 12:56     citat 

----------
puimihai a scris:
ce mesaj clar prostit te cuc si io pi tine foarte fericit vreau si io cizmulitze care poa' sa fie orice color numa' sa nu alunece...da' n-am, vreau si fashuletz...da' nici de-asta n-am....am un cojocel in care arat ca un pinguin imens si maro...coicu' imi lipseste scot limba
----------

sa nu indraznesti sa-l ceri pi al meu, da? nervos

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 12:58     citat 

----------
topsecret a scris:
eu am luat 2 gecutze si 1 pereche de cizmulite de la miniprix cu 100 lei toate.nu stiu daca voi aveti in orasel,magazinasul acesta.
monicutz eu propun sa achizitionam cel mai tare sistem de alarma sa le intrecem pe pupeza si pe dropie si sa ne punem niste lampi muov sa ia ochii la vecini.ah si sa stii ca am o surpriza pt tine pt ca azi implinim 1 zi sau 2 de cand ne-am unificat:un ceas cu cuc(u) ruoz!ia zi,iti place? confuz
----------

evident ca NU avem un astfel de magazin, noi in focshangeles avem numai maga zine cu maxiprix trag cu ochiul mini...numai la gagici pe strada foarte fericit
si auzi?! si tu iti facusi cuib cu alta pura?? casa de piatra foarte fericit multi cuci frumosi ! sa fiti fericite prostit foarte fericit prostit

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 1:02     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
sa nu indraznesti sa-l ceri pi al meu, da? nervos
----------

nu -l cer dUamana, fii pe pace... imi fabric singura, prind un cuc ii smulg coicu si gata ! il lipesc cu scuipinol , fac o poza si apoi va arat cum ma plimb io (cu viteza de 0,5 km /h sa nu ma ia radaru' foarte fericit ) ca un veritabil pinguin pe strazile innecate in zapezi ale metropolei in care cu onor locuiesc cool

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 1:16     citat 

multumim pui kinder!tre' sa blindez colivia si sa pun niste geamuri antiglont.mi-e frica de petarde rad

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 1:23     citat 

jeano, secretoasa, vrei sa spui "petarde" sau...pocnitori ?? rad de-alea care in unele fraze inlocuiesc persoane trag cu ochiul
cred totusi ca daca este dragoste pura...ajung doar termopane sa va tina de cald, ia eGzemplu pupezei cu dropia sa cea de toate zilele zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: