· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 32     
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 1:26     citat 

sa le zicem pocnitori....si lor le bubuie ceva,nu?
adevarul e ca petarda,suna f aiurea si trebuia sa ma gandesc de 2 ori inainte sa scriu asta jenat

sus

Denunta
puimihai

18.12.2009 1:30     citat 

ete na, ca te rushinasi fara rost....usor mai rosheshti jeano foarte fericit
app de petarde/pocnitori ...imi aduc aminte de revelionul de acum 11 ani in urma, cand eram insarcinata cu mihai si cand mi s-a aruncat o porcarie de-aia sub scaun nervos am crezut ca mor ! m-am speriat ingrozitor...cateva ceasuri mi-au tiuit urechile si toata sarcina am stat cu gandul daca fac un copil normal socat ...concluzie, am o aversiune groaznica vis-a-vis de acestea ! nervos

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 1:33     citat 

rosesc,din cauza ca sunt prea pura si prea inocenta,asa ca intelege-ma si tu.
eu tresar la fiecare pocnitura.cateaua mea reactioneaza f aiurea la auzul lor si ma sperie si ea.

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.12.2009 3:26     citat 

v-ati luat zboru'?
taman acu', cind am eu timp de omorit si nu imi sufla nimeni in spate ca de ce stau pe calculator??? foarte fericit

no, nu schimb masculul scot limba pe-al meu nu-l dau pe nici o cioara zburatoare
si nu, 2010 nu vine cu mascul in dreapta, in masina de scoala de soferi, ci...tot cu muierea de ieri nervos
deci reprogramat pe 8 ianuarie, scapat buzunarele de inca 400 de euroi prostit ma doare capul
si va zic inca o data multam de incurajari si de sustinere sarut

am o durere de cap de nu vad bine
si mai tre' sa stau inca doua ore degeaba la munca ochi peste cap
asa ca...puneti mina si scrieti, nu mai filfiiti din aripi pe aiurea foarte fericit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 3:34     citat 

eh,lasa ca o sa incepi anul cu bine si cu un carnetel nou-noutz.poate ti-l face mov cu coperta pufoasa.eu zic sa ii atentionezi de pe acum,ca ai neste pretene pe aici,care o sa le vina de hac! nervos

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.12.2009 3:38     citat 

rad si de_o fi, o sa fie roz, nu mov scot limba

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 3:44     citat 

pe mami o inteleg ca pregateste iar un super tort,dar restul de zburatoare,sper ca nu umbla din pom in pom.

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

18.12.2009 4:10     citat 

eu zbor de pe o faianta pe alta foarte fericit
azi n.am timp de ciripit trist
Apropo...ati vazut ca cineva de pe forum si.a atins scopul?( de a se inscrie la concursuri)
SI nu mai fiti invidioase! Cum vine cv sariti cu ciocul! foarte fericit ( ac si mine ) jenat
Topule, ce avatar ti.ai tras! Parca ai Fi Piranda PURA! prostit

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.12.2009 4:24     citat 

micutzo, 53 de mesaje in doar doua zile....tu ai reusit sa faci asa ceva???? foarte fericit
pai atunci nah, n-ai dreptul la concursuri, ci la ...faianta rad (nu vii si la mine???)

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 4:41     citat 

----------
micutza_25 a scris:
eu zbor de pe o faianta pe alta foarte fericit
azi n.am timp de ciripit trist
Apropo...ati vazut ca cineva de pe forum si.a atins scopul?( de a se inscrie la concursuri)
SI nu mai fiti invidioase! Cum vine cv sariti cu ciocul! foarte fericit ( ac si mine ) jenat
Topule, ce avatar ti.ai tras! Parca ai Fi Piranda PURA! prostit
----------

iegzact:scop=piranda pura si nu parca
chiar sunt!

sus

Denunta
bursucitza

18.12.2009 5:42     citat 

buna seara... sunt io una din pasari... am incercat azi saintru sava scrie si muschii mei ceva dar am dat peste mesaju lu topmovsecretsi am chicat di pi craca...o f greu pana m-am adunat da acu mii mai bini...
io cred ca fac cuib bun cu puiujordan daca nu-i luat si prima care pleaca la maternitate e prima care va ramane in casa ... da creca asa easte.....
va doresc vichend placut si-om petreshe si-om mai beee vichendu aista cool sarut

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

18.12.2009 6:32     citat 

teo, unii alearga numai dupa cai verzi pe pereti! Mai bine la frecat decat la alergat 50 zambet Eu nu.s capabila de asa ceva foarte fericit
bursucitza, dar n.o sa cedeze cuibu' cu atata greutate? foarte fericit Ca eu stiu ca la pasarele e din paie si alte cele... prostit
Inteleg Piranda moava pura! Incantata ! zambet

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.12.2009 6:49     citat 

offtopic!
ca sa ma fac nintel de ras.
ıɔɐuozoɔ uı ɐɯɹoɟsuɐɹʇ ǝs ɐɔ pǝɹɔ˙ıɔıuıɐd ǝʇsıu ɐɔ ʇɐןɟɯn nɐ-s ǝɹɐɔ'ıɹnɔǝsɹnɟ ǝʇsıu ɔoɔ ǝs ɹoʇdnɔ uı ɯnɔɐ rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

18.12.2009 6:52     citat 

----------
topsecret a scris:
eu am luat 2 gecutze si 1 pereche de cizmulite de la miniprix cu 100 lei toate.nu stiu daca voi aveti in orasel,magazinasul acesta.
monicutz eu propun sa achizitionam cel mai tare sistem de alarma sa le intrecem pe pupeza si pe dropie si sa ne punem niste lampi muov sa ia ochii la vecini.ah si sa stii ca am o surpriza pt tine pt ca azi implinim 1 zi sau 2 de cand ne-am unificat:un ceas cu cuc(u) ruoz!ia zi,iti place? confuz

adaug,ca la ora fixa cucul se inroseste si ridica cuada sus!
----------

urrraaaaaaaaaaaaa, ai lav iu!!!! prostit prostit prostit prostit
ios- tzeapana de gat, m-o tras curentul rau, ti-am zis top sa faci ceva cu cortu asta ca ne traje curentu... cool

sus

Denunta
duke_meadows

18.12.2009 6:52     citat 

sara buna.
ultima zi de munca ce fericiri bre... rad

monica hai am o rugaminte, cum ii aeroportul de la bacau zilele astea? se mai zboara din cauza zapazii... sun de o ora nu raspunde nici o tante. plang sau sunt foarte trist

daca nu mai apuc sa intru pana luni pan ma car, va doresc tati celi buni pt noul an, un craciun minunat si sa ne auzim sanatoase si pure si la anu'

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: