· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Ghioceii primaverii 2008 (17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ghioceii primaverii 2008 (17)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

18.12.2009 5:10   Ghioceii primaverii 2008 (17)  citat 

eli78.............................................domnisoara Alexia Ioana...............1.03.2008
the_pretty_nurse.......................domnisoara Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................domnisorul Mihnea Gabriel.........4.03.2008
elena83......................................domnisoara Carla Maria................8.03.2008
Emilia2006................................domnisorul Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................domnisorul Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................domnisoara Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................domnisorul Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................domnisorul Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................domnisorul Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................domnisoara Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................domnisoara Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................domnisoara Bianca Antonia...............03.04.2008
blondeana24...........................domnisorul Stefan Ioan......................04.04.2008
Ilicutz..........................................domnisorul Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................domnisoara Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................domnisorul Akos..................................12.04.2008
gatlanalina...............................domnisorul Rares Alexandru.............12.04.2008
Relly..........................................domnisorul Eric Alexandru.................13.04.2008
gina_d......................................domnisorul Robert Constantin..........13.04.2008
Bebe_lusi................................domnisoara Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................domnisorul Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................domnisorul Marius...............................14.04.2008
mishk........................................domnisoara Irina..................................15.04.2008
roxy27.......................................domnisoara Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................domnisoara Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................domnisoara Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................domnisorul Cristian.............................23.04.2008
ari_adna...................................domnisoara Mara..................................29.04.2008

dflavia.......................................domnisoara Stefania..............................11.05.2008
jakueline..................................domnisorul Darius-Andrei....................11.05.2008
ioanab81.................................domnisoara Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................domnisorul Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................domnisorul Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................domnisoara Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................domnisorul Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................domnisorul Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................domnisoara Delia.....................................22.05.2008
bitzulache...............................domnisorul Gabriel..................................23.05.2008
ari05........................................domnisorul Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................domnisoara Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................domnisorul Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 42 de copilasi, 23 si 19!! Sa ne traiasca!!!!!

Invitat special, BODO, pui de Ilicutz si fratior de Tibiloantza!! Sa cresti mare, sanatos si fericit alaturi de familia ta frumoasa!!!

Si mai avem si 2 burticute, Ildi, si Marcela.Felicitari si Sarcina usoara!!!!!

Toti suntem cuminti si-l asteptam pe Mos Craciun sa vina cu daruri la noi.

Aici am fost bebelusi:
Capitolul 77,(76),(75),(74),(73),(72),(71),(70),(69),(68 ),(67),(66),(65),(64),(63),(62),(61),(60),(59),(58 ),(57),(56),(55),(54),(53),(52),(51),(50),(49),(48 ),(47),(46),(45),(44),(43),(42),(41),(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5),(4),(3),(2),(1)

Aici suntem ghiocei:
Capitolul 16,(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5),(4),(3),(2),(1)

sus

Denunta
blondeana24

Copii
STEFAN-IOAN - bubu
12 ani, 9 luni
ILINCA - SOFIA: 4 ani, 6 luni

18.12.2009 5:42     citat 

la apel Valentina sarut aici suntem:))) si am reparat si lumina in camera de la tunel prostit special sa va zicem noapte buna voua rad poate nu ai observat inca da au dat astia drumu si la lumina in Cetate ochi peste cap

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

18.12.2009 8:54     citat 

Salutare fetelor sarut
M-am uitat de cateva ori la pozele din zapada, ce-mi plac sarut
Am asa o senzatie ciudata, trece timpul prea repede parca, ce mari sunt copiii nostri. Uitandu-ma la pozele astea ma gandeam cum au crescut toti si fiecare sub ochii nostri, imi amintesc de niste poze sau filme puse de voi de-a lungul timpului...filmul cu Matty cum manca prima data cereale, Eric cu Buffy, Bianca cand nici nu umbla dar rascolea cdurile din living, poza aia memorabila cu Francesca pe zapada de anul trecut, parca era o vedere ce te chema la munte, sedintele lui Soso cu margele si tichii crosetate, Bubu la masa, Iulia cu masina de spalat. Mi le amintesc cu asa mare drag..vad apoi la avatarele noastre ca in curand au 2 ani prostit prostit Mie imi sunt toti asa dragi sarut sarut sarut

Eu tocmai ce am venit de la sala, baietii mei sunt plecati la bunici, am terminat si eu curatenia, mai am maine un aspirat jos si scarile (care ma omoara nervos ) si sper maine facem bradul ca duminica omul pleaca la schi prostit singur ochi peste cap
Vroiam sa va zic ultima treaba prostit Marius vrea ce vede in poze, ar vrea sa poata lua un anumit lucru din revista prostit are impresia ca-l poate apuca cu mana rad
Cum mai stati cu vorbitul? Marius are poate 10-15 cuvinte
va pupam sarut

sus

Denunta
manam

Copii

18.12.2009 9:06     citat 

Stiu ca am mai pus de la zapada, dar asta-i alta rad
Nu radeti de cum are manusile ca nu reusisem sa i le bag prin haina rad
I-o luat tasu o lopata pe marimea lui prostit o s-o inauguram maine ca aici inca ninge de rupe socat

sus

Denunta
blondeana24

Copii
STEFAN-IOAN - bubu
12 ani, 9 luni
ILINCA - SOFIA: 4 ani, 6 luni

18.12.2009 9:07     citat 

pai sa stii Ana ca si eu am luat la vizualizat din urma (am vazut prima poza a Ancai cu feciorasu sarut sarut , cam acolo am ramas zambet )si asa ma ia cu fiori......ce mari s au facut copilasii nostri sarut sarut
pai voi stati f bine la capitolul vorbit rad Stef e la zero, barat rad rad adik trancane toata ziua da nimic ce sa intelegem si noi , se cearta cu foc p limba lui de mori de ras prostit dar fara nici un cuvant cu sens(gen mama, tata , papa. plang sau sunt foarte trist ...... trist .........)
relly sarut manutele pt cap nou, e frumos asa "gatit " de sarbatoare sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii

18.12.2009 9:10     citat 

dar ai auzit-o Ana pe donsoara Francesca ce de zice? surprins am auzit-o si la telefon surprins si in filme...nu degeaba e bataie asa mare pe ea rad
acuma fara gluma, Marius o privit cu interes mare filmele cu bombonica roz si mi-o spus sa ii transmit un pupic special sarut

sus

Denunta
gina_d

Copii
Robert Constantin: 12 ani, 9 luni

18.12.2009 9:57     citat 

si noi cu poze ... ii place sa se bata cu zapada

si asta era la intrat in casa foarte fericit

daca ar putea sa iasa in pampersi afara , ce bine ar fi .. uraste imbracatul

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

18.12.2009 11:02     citat 

----------
blondeana24 a scris:
la apel Valentina sarut aici suntem:))) si am reparat si lumina in camera de la tunel prostit special sa va zicem noapte buna voua rad poate nu ai observat inca da au dat astia drumu si la lumina in Cetate ochi peste cap
----------

normal ca am observat ca e lumina rad
.....chiar si ca ai ceva in geam, lumanarele sau ce?
daca 'om mai avea automobil 'om veni in vizita ochi peste cap de sarbatori
...ce se pregateste acolo cu casutele alea, un targ ceva? sarut

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

18.12.2009 11:04     citat 

Roxi felicitari pt intarcat, sa-i fie de folos, la chistosik, cat a papat si ma bucur ca vezi deja schimbarile pozitive sarut

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

18.12.2009 11:08     citat 

----------
gina_d a scris:
si noi cu poze ... ii place sa se bata cu zapada

ce artistica e poza asta surprins ca o vedere

daca ar putea sa iasa in pampersi afara , ce bine ar fi .. uraste imbracatul
----------

asa facea si fata nostra anu trecut la imbracat...crima si pedeapsa prostit

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

18.12.2009 11:50     citat 

----------
manam a scris:
dar ai auzit-o Ana pe donsoara Francesca ce de zice? surprins am auzit-o si la telefon surprins si in filme...nu degeaba e bataie asa mare pe ea rad
acuma fara gluma, Marius o privit cu interes mare filmele cu bombonica roz si mi-o spus sa ii transmit un pupic special sarut
----------

acu ca zici tu i le am numarat si zice cam 17 cv +- inteligibile rad
...si sa stii ca asta cu vorbitul mult nu e neaparat o calitate la o femeie foarte fericit

da-i replay la pupic lui Marius serios sarut

si Francesca vrea sa ia din televizor, monitor, etc cateceva, uneori atat de tare incat plange ca nu se poate prostit
mai mult dupa persoane pe care le stie, sau bebelusi rad

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

18.12.2009 11:51     citat 

Mai, Anelor ce v-o apucat cu melancolia, tot in spiritul sarbatorilor ?
Nu ma mai provocati ca eu cad rau in butoi daca stau sa ma gandesc cum a zburat timpul prostit si mai ales ca trebuie sa merg la serv plang sau sunt foarte trist si ce putin timp imi voi petrece cu mamaruta mea trist
ia uitati ce diferenta de un an:

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

18.12.2009 11:55     citat 

Ana cati cm mai are Marius, ca mi se pare un flacau sarut frumos rau sarut
Francesca are fix 85cm si 10.800g

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

19.12.2009 9:50     citat 

'neatza fetelor!
cuscra multumim pt lista frumoasa de sarbatoare sarut sarut sarut ai fost harnica? ete azi abia ma apuc si eu de treaba, deja mi-am bagat la spalat draperiile, urmeaza perdelele si tot asa...., si barbatu' cica sa plecam in vizite ochi peste cap
roxi am uitat sa-ti spun si eu cat de bine arati si sa te felicit pt intarcare foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
ana ce frumos ti-ai amintit de toti copilasii zambet chiar ca trece prea repede timpul asta trist si cand om incepe sv. abia o sa mai avem timp sa stam cu ei printre multe treburi casnice, cumparaturi, sv.; ff frumoase pozele cu marius...
valentina felicitari pt frumoasa vorbareata zambet sarut noi avem cateva cuvinte in vocabular dar nu asa multe ca voi.....
gina ff frumoase pozele, asa face si bianca la intrat in casa, un scandal de ne stie toata strada rad

sus

Denunta
manam

Copii

19.12.2009 10:08     citat 

Da fetelor, la asta ma gandesc si eu ca vom merge la servici si ce putin vom sta cu ei atunci.
Valentina, mergi mai repede totusi?

----------
cobrata a scris:
Ana cati cm mai are Marius, ca mi se pare un flacau sarut frumos rau sarut
Francesca are fix 85cm si 10.800g
----------

pai ultima data avea 90 parca confuz nu l-am mai masurat, kg are spre 13, peste 12.500 are demult. nu o mai luat deloc in greutate, stiu ptr ca se cantareste zilnic dupa ce ma cantaresc eu prostit
Pare mare langa alti copii de varsta lui si chiar mai mari. La noi sunt oameni mari in familie (in afara de tasu prostit ) deci poate va fi si el inaltut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: