· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista gravidutelor (371)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista gravidutelor (371)     
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 10 luni
am nascut deja!

20.12.2009 7:27     citat 

fetele, va pun o poza din cismigiu. nu se vede prea bine burtica! sa nu radeti de mine ca sunt grasuta jenat jenat jenat jenat

si aveam si ochii inchisi! scot limba avea un blitz fff puternic scot limba
cei ddin stanga mea, sunt cumetrii, nasii bebelinei! sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.12.2009 7:28     citat 

neatza adriana rad rad rad sarut sarut te-ai gandit si la mine cand ai mancat sorici?????

byu sarut sarut ti-ai comandat compleu de pe net? cat?

ancutza sarut sarut felicitari sarut sarut eu apreciez tare mult lucrul manual sarut sarut

sotul a pus colinde la maxim ochi peste cap ochi peste cap ma zapacit de cap prostit prostit

sus

Denunta
puimihai

20.12.2009 7:29     citat 

seara buna ! ziceam dimineata ca fac cumparaturi si toate m-ati crezut...chiar si eu credeam foarte fericit am si fost pana la urma in oras...si mi-am luat ...ghete rad atat am reusit. am fost pe jos...e cumplit de greu cu burta atat de mare, cu durere inghinala si prin casa, d'apoi pe zapada...dupa ce mi-am schimbat ghetele a fost mai bine,. dar deja eram f.f.f obosita si am vrut acasa...unde l-am gasit pe copilul meu (ar trebui sa spun flacaul meu) ornand bradul pe care l-a montat de unul singur, in lipsa noastra surprins cool asa ca restul zile s-a scurs usor, cu pranz, ornare, curatenie apoi ca...de...fara mizerie nu se obtine frumosul scot limba
si iata cum s-a facut seara.
si ma gandesc cu groaza ca vine noaptea si cine stie ce fel de noapte o mai fi....daca seamana cu cea de aseara, mai bine vreau sa clipesc si cand deschid ochii sa fie dimineata foarte fericit
laura, multumesc pt. raspuns. pot sa te intreb cu ce medic vei naste, sau speri ca vei naste?
Somnic linistit la mamici si puiutzilor din burtici ! sarut

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 10 luni
am nascut deja!

20.12.2009 7:30     citat 

sa stii ca m-am gandit la toate si am mancat pt toate, de aceea am mancat asa mult! cate un metru pentru fiecare! rad rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.12.2009 7:30     citat 

adriana sarut sarut foarte frumoasa poza sarut sarut si sotul tare mandru de burtik ta sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.12.2009 7:31     citat 

rad rad rad pai trebuia sa mananci sorici-ul de la vreo 4 porci rad rad rad sa fie cate 1m pt fiecare rad rad rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.12.2009 7:32     citat 

puimihai sarut sarut pai ai flacau mare trag cu ochiul trag cu ochiul 10 ani sarut sarut eu nici nu ma asteptam sa nu-l faca el rad rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

20.12.2009 7:36     citat 

next sageata sageata Lista Gravidutelor (372)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: