· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista gravidutelor (371)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista gravidutelor (371)     
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 9 luni
Irina Maria: 8 ani, 9 luni

19.12.2009 1:26     citat 

bebezola sarut sarut sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 10 luni

19.12.2009 1:45     citat 

rad in sfarsit merg acasa de la servici zambet si de luni in concediu pana in 4 sarut sarut ce ma bucur,abia astept sa dorm pana la 12 rad ma apuc si eu de putina curatenie si praji buna buna ca mi o pofta de praji facuta de casa sarut scot limba va pup pe toate

sus

Denunta
Byu

Copii

19.12.2009 2:01     citat 

Odihna placuta bebezola. Sa intri si de acasa sa ne scrii.
Weekend si concediu placut sarut

sus

Denunta
laura_feelings

Copii
Cristian: 10 ani, 9 luni
Teodor: 13 ani, 10 luni

19.12.2009 2:34     citat 

Byu si ionelita multumesc de urari. La ultima ecografie pe care am facut-o mi-a spus ca voi avea fetita. Eu sper sa ramana asa ca sa fac pereche. Pana acum am luat 9 Kilograme si s-a cam speriat medicul pentru ca mi-a spus ca voi ajunge sa iau 20 de kilograme in ritmul asta si e pacat de pielea mea nu de altceva. Va pun si doua poze.

sus

Denunta
Byu

Copii

19.12.2009 2:37     citat 

Esti foarte frumoasa laura.
Nici nu se vede ca ai pus 9 kg. Tine-o tot asa. Cate kg ai in prezent?
Baietelul e un scump. Sa-ti traiasca!

sus

Denunta
nicom2002

Copii
Natalia: 10 ani, 11 luni

19.12.2009 2:55     citat 

buna fetele!
biencut- felicitari! sa-ti traiasca bb-ul , sa fie sanatos si sa te refaci repede!!! sarut sarut sarut
ralu_rx- si eu am placenta inserata jos...deocam,data nu am avut nicio problema din cauza asta ...sper sa nici nu am!

sus

Denunta
puimihai

19.12.2009 2:57     citat 

mai intai sa o felicit pe biencut si aici ! sa-i mai spun odata ca ma bucur muuult pt ea si bebele ei ! si sa-i ajute DD sa fie sanatosi sarut
ziua buna, apoi, la toate cele burtici ! care mai de care mai frumoase zambet
ieri povesteam despre sangele care curge din nas....pana ieri imi curgea numai ziua, azi-noapte am avut surpriza neplacuta...m-am trezit cu senzatia de sufocare pt ca desi dorm pe 2 perne (aproape in pozitie sezand) ma innecam cu sangele care se ducea in gat trist plang sau sunt foarte trist m-am speriat rau, desi nu pot sa zic ca mi-a fost rau fizic-sa ma doara ceva- dar nici geana pe geana n-am mai pus...
azi am "implinit" si eu 35 de sapt. ...si chiar sunt un balon foarte fericit sau cel putin asa ma simt. m-am cantarit dimineata-87 kg cool cat rusia ma fac, va garantez rad desi de mancat , mananc din 2 in 2 ...pt ca don'shorica mea sta cu piciorutzele in stomacul si coastele mele...si tot ce inghit abia se duce.
Dar stiu ca totul va merita , asta-i gandul pe care mi-l impun ori de cate ori pot zambet
O dupa amiaza frumoasa sa aveti !

sus

Denunta
nicom2002

Copii

19.12.2009 2:57     citat 

oare pe la cat se intoarce ionelita de la dr??? sa ne aduca vesti buneeeeeeeeeee..................!!!!

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 10 ani, 9 luni

19.12.2009 3:19     citat 

Byu distractie placuta diseara...Si ce burtika frumoasa sarut

Eu mi-am facut de lucru .Am dat un pic cu aspiratorul...si am sters pe jos...( curatenia generala a fost facuta deja acum 2 saptamani..)De atunci tot incerc sa intretin .
Apoi a venit ora mesei ...Paste cu smantana si ciuperci asa ca las praful pentru maine ...M-a luat lenea,ca dupa masa scot limba

Ce frumos ca va place amandorora zapada anca.. sarut Sotul nu e asa entuziasmat...Sper sa ies si eu prin parc weekendul asta totusi jenat

Wow..Binecut....Ne-ai luat pe nepregatite ...Felicitari sarut Imi pare rau sa aud ca a fost greu... trist Desi initial m-am bucurat sa aud ca nu ai mai avut nevoie de interventii si a durat procesul mai putin...Refacere grabdnica .. sarut Multa sanatate tie si lui bebe sarut
Sper sa poti veni cu detalii curand zambet

Concediu placut bebezola

Bine ai venit laura ..Sarcina usoara ...Sa iti traiasca printisorul sarut

Felicitari pentru cele 35 de saptamani puimihai sarut imi pare rau sa aud ca te confrunti cu asa neplaceri..Sper ca e totul ok ..Multa sanatate sarut

sus

Denunta
Byu

Copii

19.12.2009 3:32     citat 

claudis ce harnicuta esti,n-ai stare sarut
Poate reusesti sa iesi in parc la plimbareala cu sotul. Numai sa te imbraci binee.
Multumim
sarut sarut
Sper sa iesim in oras diseara ca ma plicti teribil in casa.
Felicitari puimihai pt cele 35 saptamani. Imi pare rau ca ai asemenea neplaceri si mai ales in timpul noptii trist Poate va fi mai bine. Nu mai ai mult sarut

sus

Denunta
nicom2002

Copii

19.12.2009 3:33     citat 

Byu- creste burtik creste.... scot limba scot limba scot limba pupam bebele scump! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii

19.12.2009 3:41     citat 

nicom multumim sarut si noi va pupam.
Cum mai esti?

sus

Denunta
nicom2002

Copii

19.12.2009 3:45     citat 

Byu- incep sa-mi revin...astazi am iesit la cumparaturi cu sotzul...printre altele am mai luat hainite pt bebelusha rad rad si na mi-am mai luat gandul de la....o sa fie ok!

sus

Denunta
Byu

Copii

19.12.2009 3:48     citat 

Foarte bine nicom. Foarte frumos ca ati iesit la cumparaturi pt bebelusha. Voi trei sunteti cei mai importanti sarut sarut sarut

sus

Denunta
nicom2002

Copii

19.12.2009 3:52     citat 

asa este! ms mult sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: