· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista gravidutelor (371)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista gravidutelor (371)     
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

19.12.2009 4:57     citat 

intru si eu asa pe fuga sa o felicit pe biencut sarut
FELICITARI PENTRU PUIUT sarut sarut sarut !!!!!!!!!!!!sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati de el.
biencut refacere grabnica sarut si imi pare rau ca nasterea a fost una dificila trist

pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
0911

Copii
Brianna: 10 ani, 10 luni

19.12.2009 5:00     citat 

Byu, ai o frumusete de burtik, sa cresteti mari, arati f.bine, nu prea pare sa te fi ingrasat mult, nu-i asa?
Laura , bine ai venit, sa-ti traiasca baietelul care seamana leit cu tine, e frumos ca vei avea fetita, veti avea o pereche, se bucura ala micul?
Va pup fetelor pe toate. sarut sarut sarut si asteptam sa vina Mosul, nu...?

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.12.2009 5:24     citat 

buna burtici sarut sarut sarut

am venit de la dr. am dormit o ora, bebe Cosmin este bine sarut sarut sarut sarut nu au mai crescut ventriculi prostit prostit prostit prostit mulumim lui DD sarut sarut sarut
ne-am hotarat greu cu ce sa mergem prostit prostit , dar am plecat cu trenul pana la urma, pt ca nu avem lanturi, si am auzit ca la intrare in Bucium este politie, si daca nu ai lanturi la masina nu te lasa sa treci ( te intoarce inapoi), si nu voiam sa riscam sa pierdem programarea ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
am ajuns cu picioarele inghetate jenat jenat jenat ,dar nu mai conteaza acum, bine ca bebe e ok sarut sarut sarut
aaaa.... si nu ne-a mai luat bani dr scot limba scot limba scot limba

citesc din urma si revin trag cu ochiul am de citit 4 pagini prostit prostit

sus

Denunta
0911

Copii

19.12.2009 5:31     citat 

ne bucuram Ionelita ca sunteti bine si tu, si feciorul, sa cresteti mari si sa fiti sanatosi, si noi mergem Luni la dr. ,abia astept sa vad cum a mai evoluat sarcina. va pupam sarut

sus

Denunta
0911

Copii

19.12.2009 5:39     citat 

Fetelor, la noi in Arad a inceput sa ninga super fain, ma pregatesc sa ies la op plimbarica, va pup

sus

Denunta
vicky22

Copii
alin daniel: 10 ani, 11 luni

19.12.2009 5:58     citat 

buna seara fetele
intru si eu repejor sa vad ce mai faceti
am fost cam ocupata:((

biencut...felicitari mami....sa fiti sanatosi amandoi si refacere grabnica

ionelita...ma bucur ca esti bine....deci nu mai sunt probleme:)

va pup fetele ....va doresc un weekend placut in continuare
nu stiu dak mai intru pe forum si maine..dar vedem

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.12.2009 6:04     citat 

oauuu ce veste.......biencut mami felicitari din suflet sarut sarut sarut sarut ....refacere grabnica, imi pare rau ca a fost "groaznica"nasterea jenat

byu sarut sarut felicitari pt cele 25 saptamani implinite, multumim de tratatie...foarte frumoasa pozik, creste burtik creste....ma repet jenat , burticile noastre chiar seamana scot limba scot limba scot limba ....va pupam sarut sarut

luara sarut sarut esti o scumpa ....imi place tare poza de la avatar trag cu ochiul trag cu ochiul trag cu ochiul pupam mami curajoasa sarut sarut sarut

puimihai sarut sarut sa cresteti mari incontinuare sarut sarut felicitari pt cele 35 saptamani sarut sarut sarut

nicom sarut sarut multumesc iubita pt griji sarut sarut sarut ma bucur ca esti mai bine, felicitari pt achizitiile bebelinei sarut sarut sarut

claudis sarut sarut pupam mami harnicutza sarut sarut sarut

vicky ,alina sarut sarut sarut multumesc!!!

alina sarut sarut plimbare placuta sarut sarut ...eu m-am saturat de atata zapada jenat jenat jenat

karina, suzi, bebe sarut sarut

anca sarut sarut ti-ai facut repede iesire cu forfecutza rad rad rad , asteptam pozici cu draperia trag cu ochiul ......o tremini pana la craciun?

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 10 luni
am nascut deja!

19.12.2009 6:48     citat 

salutare fetele!
in primul rand surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins a nascut biencut????????
sa fi sanatoasa si te asteptam cu detalii! pupam un bebe mic! rad

ancutza arati extraordinar de bine! sarut sarut

ionelita ma bucur fff mult ca sunteti bine si ca nu s-a modificat nimic, sper ca te-ai linistit acum! sarut sarut sarut

byu ce burtica frumi ai! sarut sarut sarut !
am ajuns la socrii si mergem acum sa papam, ca nu ma mai lasa sotul asa nemancata! jenat vb maine! pup si o seara buna!

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

19.12.2009 6:56     citat 

Felicitari mami Biencutz!!!!!!!
Sa fiti sanatosi si papaciosi! sarut

sus

Denunta
puimihai

19.12.2009 7:10     citat 

ionelita, ma bucur mult ca a fost totul ok la dr! dar ar trebui sa ai mai multa grija si la tine, "am ajuns cu picioarele inghetate" ...ntz, ntz...obraznico scot limba
flacaul meu a fost cu taica-su la zapada cu sania, are niste obrajori sarut acum a intrat in casa, ma duc sa-l dezechipez ...mai vb ! trag cu ochiul

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

19.12.2009 7:40     citat 

adriana sarut sarut multumesc!! si da, m-am linistit sarut sarut , sa ai pofta sarut sarut nu sta nemancata foarte fericit

puimihai sarut sarut ...riscam sa nu ajung la programare daca mergeam cu masina jenat jenat acum am "picioarele fierbintzi" trag cu ochiul scot limba scot limba
ce m-asi trage si eu putin cu sania prostit prostit

sus

Denunta
eu_madyyy

Copii
Luca: 10 ani, 6 luni

19.12.2009 7:44     citat 

multumesc fetelor pt urari sarut sarut sarut sarut sarut sarut va pupacesc pe toate.felicitarile mele pt biencut,multa multa sanatate si refacere grabnica sarut sarut sarut

sus

Denunta
bjulika

Copii
Alex: 11 ani
am nascut deja!

19.12.2009 7:49     citat 

Buna, fetelor!

Sa fiti sanatosi si fericiti! Bebe mic sa fii cuminte, sa o asculti pe mami si sa bei laptic sa cresti mare si sanatos! sarut

Vaaaai, eu am ramas acum prima in cap de lista.... prostit prostit ce maaa faaac? Sa stiti ca eu o sa stau ceva timp acolo, fetelor, nu simt inca ca se apropie momentul...foarte fericit

Byu, pupam pe Iulica-fara-frica si pe mamica lui frumoasa! Sa cresteti mari si sanatosi! sarut Foarte frumos tortuletul si burtica din poza!

Puimihai, multa sanatate si voua, sa fiti fericiti...ne ajungeti acu'-acu' din urma...foarte fericit sarut

Ralu, tinem pumnii, desi sunt convinsa ca o sa fie totul ok! Asteptam luni vesti bune!sarut

Ionelita, ce ma bucur ca bebe Cosmin este sanatos!!! sarut Gata, de-acum poti sa stai linistita pana la marea intalnire... zambet

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

19.12.2009 7:55     citat 

a nascut biencut!!!!!!!!!!! nu-mi vine sa cred!!! felicitari biencut si ne pare rau ca a fost grea nasterea!!! insa acum ai si uitat! sa fiti sanatosi!!!!! vrem pozeeee!!!!

multumesc adriana! jenat sper ca daca vei intra in concediu nu ne uiti si nu mai intri deloc pe-aici! cate zile mai sunt?! rad

ionelita ne bucuram ca totul este bine cu bebe! ai mai facut ceva poze?! (mi-am luat forfecuta scot limba dar am facut si ceva poze!) aaa si nu am niciun dubiu ca termin draperiile pana in ...ianuarie!!!! rad rad rad

laura foarte draguta esti! si unde zici ca ai pus cele kilograme?! confuz

sunt prin preajma! trag cu ochiul

sus

Denunta
bjulika

Copii
Alex: 11 ani
am nascut deja!

19.12.2009 7:57     citat 

Vai, ce m-ai emotionat Biencut! Imi pare rau ca au fost probleme la nastere, dar important e ca sunteti bine amandoi acum...
Ionelita, trece-o pe Madalina inaintea mea in lista...sunt generoasa, o las pe ea primal... rad rad jenat jenat

Eu azi am fost plecata toata ziua, de dimineata. Am mers prin zapada si ger, a fost frumos, dar acum sunt franta de oboseala...imi vine sa ma culc de acum.
Noi am fost de dimineata la un curs de prim ajutor pt bebelusi (si nu numai, adica, Doamne fereste sa fie nevoie vreodata, dar sunt bune informatiile si pt copii mai mari si adulti). Apoi am fost sa ducem si noi un cadou de Craciun unui copil bolnavior de la o asociatie de aici din Bucuresti, apoi am fost la niste cumparaturi...Am cam simtit eu niste impunsaturi prin burta cand mergeam prin zapada, dar cum am intrat la caldurica mi-au trecut zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: