· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (38)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (38)     
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

20.12.2009 9:01     citat 

buna dimineata
mai dar ce fluturasi frumosi am vazut
lily_ana2008, e superb pustiul tau...cum statea el in zapada, ca un om mare zambet
bucatzica, e haioasa tare printesica zambet
pupam pe toata lumea sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

20.12.2009 9:23     citat 

neata si de la noi......am fost de dimineata si ne-am impartasit...asa ca avem 5 min sa mai intram si pe la voi....lili...pupam pe roby in saniuta, pe chris care a cazut cu fatuca in zapada, burtica ionelitei si a cristinei......si evident si pe eri cea poznasa sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

mosul emei va fi unul foarte bogat....deja s-au adunat cam multe milioane dar vad ca tot nu ma las...ieri am fost in mall si a incantat-o la nebunie un mos din ala mare care cannta si danseaza si spune ho ho ho...asa ca a cautat mami cu tati si i-au luat si fetitei un mosulet care canta si danseaza la fel

no abea in ajun facem bradutul....cel devreme miercuri...ca asa vrea tati...ema e incantata de pom...ca ii plac tare in magazine cand mergem

multumim de cafea foarte buna

sus

Denunta
GRASANA

20.12.2009 12:19     citat 

neatza
multumim de cafeluta sarut
Miru a facut azi febra 38, 4 si scaune cam proaste trist trist
Nick pitic tu cum esti?

sus

Denunta
GRASANA

20.12.2009 12:36     citat 

Alina ce bine ca mosul vostru este unul grasan si bogat zambet

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

20.12.2009 12:54     citat 

Multumim de cafeluta sarut

Miru sarut sarut
Erica ce frumos razi sarut

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

20.12.2009 3:33     citat 

Pupam burtica lui Chris sa treaca repede sarut mititica sa refuze mancarea de la medicamente trist
Cat de frumos poate sta Erica la pozat,a devastat putin sifonierul rad pupam strungareata scumpa(apropo,R avea strungareata,dar i s-a strans cant i-au crescut toti dintii surprins )
Alina trimite si la noi un mos bogat scot limba eu m-am decis la ceva hainute,2biberoane,am zis ca nu ii mai iau jucarii(nu-l prea incanta),ma gandeam la un topogan,dar e musai sa mergem la cumparaturi sa vedem ce si cum......
Multumim de cafeluta sarut
Nick speram ca esti bine,pupam mos pitic sarut
Miru,si tu cu burtica?Nu-i frumossssssssss.......las-o incolo de febra si de cacaceala,asteapta-l cum se cuvine pe mosul!
Pupam burticile noastre dragi sarut oare Ralu si Popica ce mai fac?
Am fost cu sania o tura,R sta ce sta,apoi vrea pe jos cxa mare treaba are el sa se tranteasca in zapada rad deseara il ducem in "oraselul copiilor"(un parc cu comedii,beculete,brad,mosi si ce-o mai fi pe acolo trag cu ochiul )

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 5 luni
Eduard: 10 ani, 8 luni

20.12.2009 5:00     citat 

Vrem si noi oraselul copiilor plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Noi de doua zile ne tot plimbam prin magazinele astea mari gen Selgros, Metro...dupa cadouri pt toata lumea..i-am cam decalat orele de somn, de masa ochi peste cap ..spersa ne revnim de maine..azi a adormit cu chiu cu vai la ora 16 ( de obicei la 14 adoarme lejer), dar va ziceam de plimbat si decalat ochi peste cap plang sau sunt foarte trist

Si eu sper ca sunt bine Ralu si Popica cu burticile...Ralu, care de obicei intra...brusc a disparut trist

Am asa o pofta de vin rosu prostit

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

20.12.2009 7:09     citat 

Seara buna ,
vai ce fluturasi grozavi....mie drag roby cum sta trantit in zapada...azi ne am plimbat si noi putin cu saniuta...dar batea un vant naspa...
Am fost dupa brad...si nika...maine colindam alta piata...cei in ghiveci sunt la 100 ron...parca nu as da atat pe el....A cumparat buni unul si cand la vazut david, a stat tot pe langa el...abia astept sa-l facem
Noi suntem mai bine...cred ca e de la maselute...sambata a facut de 3 ori normal, azi de 3 ori mai moale...
Nu v-am zis ca am ajuns la performanta de a papa carnita de pui, bucatele(nu mai trebuie sa ma chinui sa o strecor in mancare)...a asa dulce cu aripioara in mana...o sa va pun si poze
Nico, eu stiu ca metrocl se da cu 30 min inainte de masa...pupam burticutele bolnavioare...
Noi in schimb am tras ieri 2 cazaturi..una s a lasat cu buzica sparta, a doua cu o vanataie si un cucui in frunrte...acu seara iar s a impiedicat si a dat cu capul de dulap, deci 2 cucuie vanete in frunte plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

Alina, trimite si la noi Mosul de la Botosani...ca al nostru e cam saracut....nu gasesc nicaieri cubul de lemn..i am luat de la TCM un traseu cu masinute de lemn(din acela de burete ce se face covoras) e super misto...dar are continuitate, deci va trebui sa mai luam 1 sau 2 buc....

sus

Denunta
GRASANA

20.12.2009 7:29     citat 

Davidut te faci frumos pentru mosu? scot limba pupam vanataile sa treaca sarut
Miruna mai are scaune proaste dar parca e mai bine....sper sa treac toata chestia asta nervos
Sweety ce cadouri ati luat?

sus

Denunta
gaby2007

Copii

20.12.2009 8:05     citat 

si nu v am zis ca am fost ieri la oftalmo si se pare ca se uita rau cu ambii ochisori...cica e mai bine cu amndoi decat cu unul sg. Maine mergem pt niste masuratori si marti pt un fond de ochi...sper sa nu fie nimic grav si sa se poata corecta.

sus

Denunta
GRASANA

20.12.2009 8:20     citat 

tinem pumnii sa fie totul bn cu ochisorii lui Davidut zambet
si noi am fost pe la 2 oftalmologi ca pediatra noastra tot timpul imi zicea ca are ceva la un ochi...dar m-am bucurat ca mi-a zis ca nu e strabism si chiar acum nu mai are nimic..cred ca muschii ochilor erau mai "slabi"

sus

Denunta
gaby2007

Copii

20.12.2009 8:26     citat 

lipim actibilde...

si asa papam carnita...aici se vede f bine problema la ochisori

cica e posibil sa para mai rau din cauza ca baza nasucului e mai groasa si astupa o parte din albul ochiului,....vom vedea

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
12 ani, 6 luni

21.12.2009 7:42     citat 

multumim fetelor,Nic pitic e mult mai bine,dar ia o sacosa de mideicamente saracutu

sus

Denunta
GRASANA

21.12.2009 11:24     citat 

buna dimi

sus

Denunta
gaby2007

Copii

21.12.2009 11:51     citat 

neatza,
cine stie cate scaune moi pe zi fac de la dintisori. Azi de dimi a facut normal si acu in 30 min a facut de 2 ori moale, nu apa, dar moale....azi-noapte i-am simtit 3 maselute si cred ca mai iese una
Laura, mercy de micul dejun....mie o foame trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: