· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (38)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (38)     
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

27.12.2009 1:56     citat 

La multi ani, Daria-Stefania !

La multi ani , minunatul si frumosul nostru Robert-Stefan! Chris iti trimite mii de pupici!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

27.12.2009 2:09     citat 

Chris s-a impacat cu bradul dupa ce tati s-a jucat cu ea , globuletele si beteala aseara. A acceptat si jucariile, mai putin una pe care deja am ascuns-o si o va mai vedea peste o luna, probabil. Sper sa ii placa atunci. Are si un globulet preferat-are un spiridus pictat pe el.
Azi am fost la nasi si s-a comportat ok, chiar daca nu dormise la pranz (de focul noilor jucarii, binenteles), ba chiar a fascinat-o bradul lor surprins Poate e mai frumos decat al nostru, nu? prostit

Fetelor, tocmai am vazut cu sotul filmul lui James Cameron - Avatar! Super scenariu, super efecte, super film!!! L-as mai vedea o data chiar in seara asta, desi dureaza vreo 2 ore si ceva. Chiar mi-a potolit "pofta" de un film excelent. Nu ma asteptam sa fie chiar asa de bun, desi e vorba de regizorul care a facut Terminator, Titanic, Alien...Sper sa castige multe Oscaruri! trag cu ochiul

Maine mergem la finii nostri ca sa petrecem impreuna cu finii lor prostit prostit prostit Am cei mai de treaba fini! In loc sa vina la nasi, sa faca deranj si sa ne "impiedicam" de parintii mei si de strabunic, mergem noi la ei, le facem deranj si ne simtim cu totii super! Ce ne pasa de traditii! scot limba

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

27.12.2009 2:10     citat 

Noapte buna, mamici si pitici! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

27.12.2009 10:28     citat 

Nico, mi ai focatut pofta de un film bun...singurul care l am vazut in ultima vreme(nu se pun cele cu Mosul)...a fost 2012 foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit
La Multi Ani Roby Stefan sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

27.12.2009 12:10     citat 

Schimb eu cap..sa nu avem probleme
http://www.parinti.com/modules.php?name...40#1030540 (39)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: