· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (38)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (38)     
GRASANA

21.12.2009 11:58     citat 

Gaby nu stiu sa-ti zic , dar ieri Miruna cred ca facut de vreo 13-14 ori surprins surprins nu neaparat ffff moale...de azi de dimi vad ca iar a facut moale trist si de vreo 3 ori trist ...acum bobineaza orez fiert sub atenta mea supraveghere ca daca nu il scuipa pe unde apuca ochi peste cap
zicea cineva de furazolidon..cred ca ii cumpar si eu..parca de 250 si jumatate ochi peste cap
vad ca ii place lui David carpetica aia care i-ai cumparat-o..pare tare acaparat de ea...eu nu vad nimic ciudat la ochisorii lui..

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

21.12.2009 12:15     citat 

ba da, se uita cu cel drept in interior...cu stangul il vad mai rar...
Furazolidon de 25 mg, si se da 1/2 tableta la 6 ore....eu inca nu ii dau...nu a depasit 4 scaune pe zi....vom vedea...ii dau ceva homeopat+1 plic enterol/zi

sus

Denunta
GRASANA

21.12.2009 12:18     citat 

ok mersi zambet dupa amiaza ies la farmacie
fetele unde or fi..cu pregateala de Craciun??

sus

Denunta
gaby2007

Copii

21.12.2009 12:21     citat 

apropo, ce gatiti de Craciun...sunt in pana de idei.....nu fac sarmale, racituri, (asta face mama)...laura se pare ca doar noi doua suntem p`aici rad

sus

Denunta
GRASANA

21.12.2009 12:32     citat 

eu fac sarmale , fripturica si salata boeuf si un tortulet diplomat..atat..am adormit si eu micuta si de acum la smotru prin casa
sa va pun niste poze mai intai:
imi intra parul in ochi scot limba

asa se uita Miruna la bradut cand s-a trezit rad

pup si ne citim mai tarziu sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

21.12.2009 12:54     citat 

neatza
am facut si noi ieri pomul si daca vedeati ce reactie a avut emma rad
a fost foarte incantata, a ras, a chiuit, a mers pe varfuri de fericire, a tras de globuri, de beteala, a dansat ... ne uitam la ea si nu ne venea a crede
sa va arat niste poze

si cu mami si tati sarut

si aici am vrut sa vedem cum am arata in 4 rad

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

21.12.2009 12:54     citat 

Roby, dar cred ca esti cel mai fan de zapada sarut

Pupam Miru cu motz sarut

Pupam burtica lui Cris sa se faca bine repede sarut

Pupam si pe Nick piticul nostru drag, sa se faca bine repede ca il asteptam cu daruri sarut sarut sarut

Vladutz, tu cum mai esti? sarut sarut sarut sarut Ne e dor de tine sarut sarut sarut sarut sarut

Noi nu suntem prea fan zapada trist , vrea in brate, cred ca simte nesiguranta la mers. Asa ca mai lucram la capitolul asta scot limba

sus

Denunta
GRASANA

21.12.2009 1:20     citat 

ptiu sa nu va deochi..ce familie frumoasa sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii

21.12.2009 1:52     citat 

ce frumos se uita Miru la bradut, cred ca isi cauta darurile rad rad
Alinuta, zau ca nu v-ar sta rau....iar emma e o dulce sarut sarut
Abia astept sa ii vedem si noi reactia...

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

21.12.2009 1:57     citat 

jenat multumim sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

21.12.2009 1:59     citat 

Emma, ce frumusee de brad ai tu acolo, cred si eu ca iti vine sa topai scot limba
Alina, sa stii ca va sta tare bine in 4, pe cuvant de onoare sarut

Noi abia in ajun facem bradu, asa ca pentru reactii trebuie sa mai asteptam, dar sunt tare curioasa.

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

21.12.2009 2:31     citat 

am reusit s acitesc din urma
grasana multumim de tratatie
am vazut ca si miruna are brad si se uita foarte atent la el zambet si are si o pantera roz care ne face tare cu ochiul trag cu ochiul gaby de craciun sarmale, salata beof si de vinete, o friptura, un "drob" din inimi si pipote de pui si ciuperci, ceva dulce si sa vedem cat om manca ca mereu facem si pe urma zac in frigider de zici ca nu ne vine sa mancam cand vedem atatea rad
david dar ce joc ai tu acolo, esti asa de concentrat ca mai facut curioasa prostit si mai papi si carnitza....asta ca sa prinzi puteri, nu?
oana ma bucur ca nick nu are nimic grav si asteptam sa se faca bine ca mai e putin putin si mosul are nevoie de ajutorul lui sarut
erica esti tare dragalasa chiar si cand plangi, da numai plange..ce daca s-au agatzat pantalonii daca se rup iti ia mami altzii si asa te alegi cu ceva nou trag cu ochiul
mai da te-a infofolit mami a ta de nu stii cine e acolo rad
sailor rad cred ca si eu radeam in hohote daca vedeam faza. pupam burtica
robert esti tare smecheras cum stai tu acolo pe saniuta ... si apoi tavalirea prin zapada rad
la noi mosul o sa vina cu cate ceva la toata lumea, nu e prea bogat dar zicem merci ca avem si atat.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

21.12.2009 2:39     citat 

Buna,fetele pe ziua de azi!Ma scuzati ca n-am mai intrat dar...daca Miruna ma vede ca tastez incepe sa tipe ca vrea si ea si e jale rad rad rad Ziceam de Miruna ca o sa tipe pt ca nu vrea afara(uraste frigul si ea si Andrei).Dar sambata am iesit cu saniuta(nu am luat aparatul pt ca era descarcat trist )si i-am plimbat si eu si tati in jur de o ora.La sfarsit inghetasera si nu mai voiau sa stea si am plecat acasa.Dar in sfarsit le-a placut afara prostit prostit prostit
Ieri nu i-am scos ca nu au vrut si azi la fel.Le place sa stea pe geam sa se uite cum trece lumea pe strada dar nu sa mearga ei pe zapada rad rad rad
Multumim pentru micul dejun,Laura! sarut

sus

Denunta
GRASANA

21.12.2009 2:42     citat 

Alinuta da mai departe reteta de drob cu pipote...suna interesant si tre sa fie tare bunnnnnnnn
Raluca chiar ma gandeam ca nu ai semnat condica...nici OanaS....
am facut un borsulet cu fasolici dar nu e acru si cand se trezeste fata ma duc sa pun niste moare si la fiert din nou..

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

21.12.2009 2:43     citat 

Laura,sarcina usoara in continuare Ionelitei si sa auzim de bine.Miru,ce bradt frumos ati facut! sarut sarut sarut sarut
Alina,dati bataie ssi faceti-i o surioaraEmmei ca va sta superb in 4! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Piscotica mica,ne era dor de tine!Si ce mare si frumoasa te-ai facut surprins surprins surprins sarut sarut sarut sarut
Miru,Roby,Chris sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Davidutu,pupam cucuiul sa treaca repede! sarut sarut sarut
Nick-pitic ,ne bucuram ca esti mai bine! sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: