· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 33
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 33     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani

20.12.2009 11:16   Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 33  citat 

Acestea suntem noi, PURE, RAUTACEOASE, MOV, PORTOCALII si BLEU care intre timp ne inmultiram ca numar si vom continua tot asa, parol!

Am ciripit vrute si nevrute, pure si impure, bunatati si rautati pe-acilea:

Unu - This is the genesis
Doi
Trei
Patru
Cinci
Shase
Shapte
Opt
Noo
Capitolul Aniversar 10
Unshpe
Doishpe
Doishpe Bis
Paishpe
Cinshpe pe care l-am incheiat glorios sarbatorind-o pe coana DIUC - Happy B-Day! sarut
Shaish'pe
Shaptesh'pe de aici am devenit si MOVE! foarte fericit
Optsprezece
Nooshpe
Doozeci
Douashunu
Douajdoi Di aici, courtesy of Diuc, deveniram si blio foarte fericit
Douajtrei
douaspatru
douascinci unde am inceput s-o sarbatorim pe duamna cu coada mare scot limba
Douajshase
Douajshapte
Douashopt
Douajnoo
Treizeci
Treizeci si unul
treisdoi
Si in acest capitol, o sarbatorim pe zburatoarea nostra MAMISTEF! sarut sarut

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care ajunge indata la al 30-lea capitol.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 1 luna
Paula-Maria: 11 ani, 9 luni

20.12.2009 11:18     citat 

sau pe tortu'? foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

20.12.2009 11:19     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
La multi ani Stefana!!!!

un tort aniversar

si flori albe ca sa vezi ca dragostea e PURA zambet

te umpim si ti pupam si io si dropia te tinem pe langa noi sa ne mai faci de-ale gurii in ciubusorul nostru de nebunii
----------

----------
topsecret a scris:
sunt very very busy ~!
stefana LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!multa sanatate si fericire alaturi de familia ta.esti o persoana deosebita,ca si toate fetele de aici si sper sa reusesc sa iti urez un sincer la multi ani si peste 10ani,20,30...si tot asa!
----------

----------
monica77 a scris:
STEFANA, multi ani traiasca, multi ani traiasca, La Multi Ani!!!!!!
----------

----------
micutza_25 a scris:
La Multi Ani , Stefana! Sa ai parte numai de bucurii si impliniri alaturi de familia ta! sarut sarut sarut sarut sarut

----------

sus

Denunta
DK

20.12.2009 3:48     citat 

La multi ai, draga noastra draga de Fafana!!!! Sa ne traiesti macar o suta si ceva de ani, sa fii sanatoasa si fericita, sa te bucuri de familia ta si de toti cei dragi inimioarei tale! Sa ajungi bunica, strabunica si stra-strabunica si sa le poti da aceleasi lectii bune de viata urmasilor si urmasilor si urmasilor tai! sarut sarut sarut sarut

Te iubim, te pupacim si acu mergem sa bem fiecare-n legea ei, si totusi impreuna-n cuib, in cinstea lui Mamistef! sarut sarut sarut

Deci Fafano, sper ca te sarbaUtoresti impreuna cu cei dragi inimioarei tale, sa bei, sa mananci si sa-ti faci forte noi pentru torturile ce te asteapta! foarte fericit foarte fericit A propos... cu proxima ocazie mai vin la tini sa-mi mai dai biter de-ala foarte fericit ca mi-o placut si m-o si inviorat, de am deretecat o camera in timp record, parol! prostit prostit prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 5 luni
Maria: 12 ani

20.12.2009 10:17     citat 

va multumesc,rautaceoaselor foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sunt varza de oboseala, fierb de ciuda ca nu a setat ca lumea camera foto finul meu si au iesit niste poze de tot kktul(el a setat camera,el a pozat,si nicvi macar nu si-a pus semne de intrebare cind a vazut ca pozele ies nashpa.....blondul nervos
M-au cadorisit pupeza si dropia cu ceva mumos mumos de tot,pt care le multamesc din inima ferbinte,am fost o mumoasa si o zina cocheta azi!!! trag cu ochiul jenat sarut sarut sarut
miine poate imi fac curaj sa incerc sa editez citeva poze sa fie mai usor de descifrat,insa azi va servesc cu tort si fug la culcare,ca nu mai poci,maiculita,am si io o vrista de-acu.... prostit foarte fericit

nopticica bunicica prostit

sus

Denunta
duke_meadows

21.12.2009 12:53     citat 

cu intarziere, la multi ani si numai bucurii si din partea mea draga mami....

si inca o data sarbatori fericite purelor! sarut

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

21.12.2009 6:31     citat 

neatzaaaaaaaaaaaaaaa!
ce faceti mai?dormiti?
pai bine bre.ati petrecut fara mine ziua stefanei?tztztz!
sunt curioasa de cadou rad si mai ales de poze.
eu am o stare buna,desi parca vine Craciunul cam repede si zici ca nu mai am timp sa fac nimic.sunt in criza de timp si nu stiu unde sa merg mai repede si ce sa fac mai intai.daca la ora asta stau sa-mi fac manichiura si pedichiura,va dati seama rad .
sunt very fresh si very pura.a venit al meu aseara desi nu trebuia sa vina pana miercuri,dar asa-i cu dragostea asta. jenat

duke si eu iti urez sarbatori fericite si un an cat mai bun!

yummy!f bun tortul! sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

21.12.2009 2:00     citat 

bate vantul in ciub?
v-a speriat arapu? cool

aaa, topule, super tare: cica biscuiti a la pupaza rad rad
daca castigi, ma scoti la o prajitura in centru rad

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

21.12.2009 2:18     citat 

foarte fericit Promit!

vrei sa spui: "ne scoti"

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani

21.12.2009 2:50     citat 

pustiu in cuib? de unde, taman, pe mine m-o apucat sindromul cuibului cool adica smotruiala sa pot face si eu bradul ca omu' si sa ma simt chipurile oleaca mai bine foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 8 luni
D-P: 7 ani, 9 luni

21.12.2009 5:31     citat 

baai, da' cu tuatele v-ati retras in cuibushoarele voastre?
Diuc, unde esti acum, ai ajuns cu bine?
va pup pe toate sarut Am voie sa fiu siropuasa zilele astea? ca e craciunul...

sus

Denunta
puimihai

21.12.2009 7:22     citat 

zbor razant deasupra cuibului in viteza de uliu, nu de lebada, ca aia e mare si lenesa (asa ca mine rad ) fin; ca nu E timp ...nu e deloc...unde s-o gasi nush...eu sunt in mare lipsa (de timp rad )...vad sarbatorita ca ne-a servit cu tortuletz zambet mami , in cazul asta iti mai urez si aici "multi ani fericiti !" ca sa pot sa ma servesc fara remuscari cool
zburatoarele vad ca s-au dus in tari mai calde, sau si ele tot in cautare de timp...vestea buna pt mine e ca mai am 3 zile de munca si apoi gata ! ma pregatesc si eu de licenta, nastere si alte chestii mai interesante prostit
o seara buna ! cuib cald ! ciripituri mov langa urechiushe trag cu ochiul
nu va pun EnEmioare , ca oricum stiti ca va iumpesc pur pe toa(n)te rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

21.12.2009 7:37     citat 

bafta multa, pui!!! ia de aici o inimioara sarut
io-s in vacanta cum se stie cool da' chipurile muncesc pe rupte ochi peste cap ca mi-i casa neingrijita, bla bla
plus pruncul innebunit, iaca zapada, iaca brad (gata, l-am facut intr-un sfirsit), iaca globuri, iaca tren, mitzele roiesc prin jur, cum sa faca sa se catare....stau cu ochii-n cinspe ochi peste cap

sus

Denunta
puimihai

22.12.2009 5:15     citat 

ceva nu-i in regula cu voi , atata liniste nu fu p-aci de la infiintarea cuibului trist sper ca sunteti bine !!!

sus

Denunta
Teodora29

Copii

22.12.2009 5:54     citat 

io-s cu un ochi pe aici

da' in pasa proasta, desi nu ar trebui...or trece

in rest, toate bune si frumoase, am facut biscuiti cu pruncii azi (al meu si prEtena lui iara), facut bradul, o bruma de curat
m-as apuca de ceva mincare, dar iar ma apuca cheful de a nu face, starea aia de-mi spune ca nu pot sa inghit nimic
na, mai bine, poate asa slabesc si eu ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: