· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (40)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (40)     
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

05.01.2010 2:53     citat 

Fetelor astazi Sara ne-a pus creierul pe bigudiuri atat de plangacioasa a fost, nu stiam ce are si dupa mari eforturi am observat ca au mai iesit doua maselute. Este asa de agitata mititica ca nu stiu ce sa ii mai fac trist , ea in general este un copil cuminte si nu plange decat ffff rar.

Si Sarei ii plac tare mult carticelele, jucarelele au luat o pauza rad

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

05.01.2010 3:19     citat 

Nino,si Miruna a dormit azi noapte ingrozitor de rau.Pe la 5 a inceput sa planga si nu ma lasa sa pun mana pe ea sau s-o iau in brate trist .Nu stiu sigur ce-a avut dar sunt sigura ca ii ies caninii.Deja se simt daca ii pun mana pe gingie dar ma musca daca incerc s-o ating si incepe sa rada ca face ham scot limba

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

05.01.2010 3:21     citat 

Sara la fel cam de 2 nopti se trezeste plangand, o luam cu noi in pat dar se tot foieste si maraie in somn.

sus

Denunta
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 12 ani, 7 luni

05.01.2010 3:29     citat 

Cunosc sentimentul Danonino. Azi V a fost cuminte, m-a lasat sa imi termin treaba, dar pe cand sa termin de sters pe jos, s-a hotarat ca vrea sa faca dus si si-a pus apa din galeata pe el, si era asa de fericit rad rad iar eu cu nervos nervos Asta e, se mai intampla sa nu pun apa in galeata mare si uite ce patesc.

Vai, caninii astia, nebunie curata!!!!!!!! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
tato

Copii

05.01.2010 3:53     citat 

Diriginta, rad rad rad ,si eu patesc din-astea.Cand zic si eu ca am terminat de aspirat si etotul curat se trezste miruna ca vrea sa manance pufuleti si rastoarna toata punga pe jos nervos .iti dai seeama ce simt atunci rad rad rad

Miru,de la ora 3 se zvarcoleste intr-una.e cand la un cap al patului cand la celalalt.Mai si tipa in somn din cand in cand si pe la 5 incepe sa planga o tura apoi adoarme la loc dar tot agiata.I-as da Nurofen seara dar daca dureaza 1 luna pana ii ies ce fac?Ii dau calmante la nesfarsit?

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

05.01.2010 4:35     citat 

mai nou puiul s a invatat in pat...se trezeste in patut se ridica in picioare si imi arata spre pat....deci mi ar trebui nervi sa o iau iar de la capat...si doarme asa rau in pat, iar eu pe masura
La noi topul e cam asa: mingile de orice fel....cartile, cuburile, si cred ca masinile sunt cel mai putin importante.....
mi ati dat de gandit cu ferma de animale...sigurat i ar placea

sus

Denunta
tato

Copii

05.01.2010 4:55     citat 

Tocmai am votat flutureii si ma duc sa vad si eu ferma animalelor pe site.Poate ma corup s-o comand rad rad rad

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

05.01.2010 5:14     citat 

unde vedeti voi ferma? dati un link ceva?

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

05.01.2010 5:46     citat 

----------
tato a scris:
Buna,fetili!
Anamaria,ce frumos brad ati avut.Pupam boticul mic si scump! sarut Noi aseara am desfacut bradul pt ca Alisia de cate ori venea pe la noi mai tragea cateva globuri din brad si fugea rad rad rad Miruna s-a conformat si ea si era jale daca intrau in sufragerie. rad Asa ca am taiat eu raul de la radacini,am scapat de brad rad rad rad

----------

asa am facut si noi ieri am desfacut bradul ca era jale rad

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

05.01.2010 6:39     citat 

Pupam puisorii bolnaviori mult,mult,mult sarut sarut sarut sarut mama lor de muci nervos si de cacaceli nervos
La multi ani ,cuscra draga,tot ce iti doresti,te pupa Roby si Mami lui sarut sarut sarut
Despre noi:pana acum suntem bine,se trezeste cam infundat dimineata,dar e ok......bineinteles ca am iesit la zapada foarte fericit ,o adora foarte fericit foarte fericit ,De cateva zile are scaune mai moi,nopti mai plangacioase(asta nu e o noutate la noi),ar sta toata ziua conectat la tzutzi,uneori chiar ma oboseste trist ma dezbraca vrei nu vrei rad
Acum poze foarte fericit
-cu mami de revelion foarte fericit (daca se poate si la colaj)
-meniu de sarbatoare rad

-noi trei scot limba

-prima mea acadea foarte fericit

Ultimile noutati scot limba

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

05.01.2010 7:36     citat 

Robu, mami, dar ce mare te-ai facut....tu ai avut meniu special???? e asa dulce scot limba scot limba scot limba scot limba scot limba ...dar sa stiti ca in spital baietelul internat cu noi in salon avea 3.5 ani si inca sugea la piept...sincer nu imi placea ce vad.....cred ca suficient pana pe la 2 ...dar 3.5 ani surprins surprins surprins surprins surprins

sus

Denunta
GRASANA

05.01.2010 9:01     citat 

roby ce scump esti sarut si mami ce slaba esti zambet
am fost la doctor cu Miruna sa se mai uite la ea un pic si noua ne-a zis ca sumetrolimul este antibiotic si sa nu-i mai dau niciodata fara sa o vada medicul inainte ochi peste cap cine ii mai intelege si pe doctorii astia cool ...una peste alta analizele sunt bune si la mine si la ea si nasuc infundat cica o sa aiba toata iarna scot limba

sus

Denunta
ksde2000

Copii

05.01.2010 9:05     citat 

LILI TE POT CA ANTIBIOTIC NU E...CAT DESPRE ADMINISTRATUL FARA UN CONSULT PREALABIL TEORETIC NU SE FACE...INSA EU I-AM DAT EMEI CAND CU BURTICA SI CAND AM FOST LA PEDIATRA MI-A ZIS CA AM FACUT FOARRTE INE SI SA-I DAU IN CONTINUARE FIINDCA SE PARE CA RASPUNDE FOARTE BINE LA EL. nOI ATUNCI N-AM REUSIT SA DAM DE EA SI NU PUTEAM LASA COPILUL ASA...AM CITIT PRIOSPECTUL SI I-AM DAT SI BINE AM FACUT FIINDCA ALTFEL NU REUSEAM SA EVITAM ANTIBIOTICUL

sus

Denunta
ksde2000

Copii

05.01.2010 9:05     citat 

imi cer scuze de caps look era apasat de ema si am scris fara sa ma uit foarte fericit

sus

Denunta
ksde2000

Copii

05.01.2010 9:07     citat 

votat si noi acu pe se3ara pupici dulci de noapte buna sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: