· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(174)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(174)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

01.01.2010 4:21     citat 

Urschu...am vrut sa zic finii...sunt cam aiurita azi prostit se vede ca nu prea am dormit

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

01.01.2010 4:26     citat 

La multi ani fetelor !!!!!!! sarut sarut sarut

a nascut bjulika sarut sarut sarut sageata sageata
Felicitari pt Bjulika

va pup sarut sarut

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 11 ani, 9 luni

01.01.2010 5:22     citat 

LA MULTI ANI 2010!!!

Noi am stat pana la 1:30 cand a adormit si Denis la 12 am iesit afara sa uitat la artifici ma gandeam ca o sa se sperie ...dar nu
apoi sa trezit la 11 jumate si acum face scandal...

sus

Denunta
alexxya

Copii

01.01.2010 6:33     citat 

Fata mea doarme de vreo ora fara macar sa se foiasca surprins Nu s-a mai intamplat asta din prima luna cand dormea mai tot tipul. Tare mi-e teama ca si-a stricat programul ca ieri nu i-am mai facut baita si a adormit tarziu, pe la 3 in loc de 12 cum ii era obiceiul. Sper sa nu-mi adoarma la 3 si-n noaptea asta ca eu ma chiuiam din rasputeri s-o culc mai devreme de 12 sa nu-si pastreze programul asa. Sa vezi acum probleme si oboseala. Poate totusi e doar o faza mai ciudata. Prima jumatate a zilei a mancat iar fara incetare, iar acum doarme asa mult.
Voi ce faceti?
Urschu...dupa ce au plecat finii nu ati mai stat? V-ati odihnit azi?
Am constatat ca niciun bb nu s-a speriat de bubuituri. Probabil ca simt si ei cumva trairile mamei. Eu ii vorbeam Dianei mereu sa simta ca ma bucur, iar ea se scremea de zor. Asa Lore ca desi eu n-o schimbam ea tot ca si Rebe a intrat in 2010. rad Lasa...kk aduce noroc!
Acum stam dupa ea sa se trezeaasca sa mergem la socru ca-l cheama Vasile si ne asteapta de pe la 6... dar nu vreau s-o trezesc eu.

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

01.01.2010 6:51     citat 

La muti ani 2010!!!
noi am ptrceut bine,Mario a dormit ieri dupa amiaza si s-a trezit la 22, si a stat in sufragerie cu toti musafirii pana la 3 cand au plecat,eu si sotul vroiam sa dormim si el avea chef de vb prostit a adormit pana la urma, dar cred ca i-a placut revelionul,am vazut impreuna si artificiile zambet
merg sa citesc din urma trag cu ochiul

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

01.01.2010 7:01     citat 

La Multi Ani!Fetelor noul an sa va aduca tot ceea ce va doriti!
Si noi tot ca porumbeii am stat ,ne-a acompaniat Stefi sarut .Teo la 7 s-a culcat si s-a mai trezit sa pape la 4 apoi iar somn pana la 8.
A fost o seara linistita si placuta!
Azi am stat ,am lenevit ,maine avem musafiri.E ziua sotului sarut .
Va pup!

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 5 luni

01.01.2010 7:22     citat 

la multi ani si de la noi, ne iertati va rugam ca intram asa de rar dar nu avem deloc timp liber si mai am pb si cu tastatura k nu merge.
asa k va uram un an nou linistit, impreuna pe parinti.com sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 4 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 5 luni

01.01.2010 7:34     citat 

La multi ani sarbatoritilor!!!
Alexxya rad asa e.
Am facut si eu baita cu Rebeca...in cuva cabinei de dush...nroc ca e inalta rad In seara asta face sotu baita cu ea foarte fericit

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 11 ani, 8 luni
David : 10 ani

01.01.2010 8:31     citat 

La multi ani! Sa va aduca noul an tot ce aveti nevoie!
Am petrecut in 3 Revelionul: era cam adormita la 12 dar tot am scos-o un pic in balcon sa vada artificiile. Ne-am culcat pe la 12 jumate si cand era aproape adormita a bubuit o petarda atat de tare incat a scapat Teea titi din gura. rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

01.01.2010 9:49     citat 

Am venit si noi!
Am ratat baitza din seara asta suntem prea prostit
I-a scorcovit pe bunici strabunici...apoi am fost in vizita la colegii de parc.A papat acolo la ei bine dadea semne ca pica de somn si acum e in pat si e de o agitatie...de zici ca sunt numai maracini.

Alexya, ce sa mai stam azi noapte ca finii au plecat pe la 4 dim iar fina dormea pe canapea, eu pe la 2 30 m-am culcat iar Meli la 3 30 s-a trezit sa pape si la 7 era in picioare.Sotul s-a trezit pe la 12 si tot asa.Am stat la pranz toti 3 in pat si Meli se dadea cand pe burta cand pe spate.I-am zis sa-mi divulge si mie secretul de unde isi incarca duracelurile de are atat energie. Cand povestesc fetele cat de mult dorm bebeii lor.

Loredana, e cu noroc rad

sus

Denunta
alexxya

Copii

01.01.2010 10:34     citat 

Urschu...e greu acum. Creste Meli si cu atata energie sa vezi ce de ajutor o sa-ti fie sarut

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii
Lia: 11 ani, 7 luni

01.01.2010 11:21     citat 

dragutelor
eu ma pregatesc de somn
dar mai intai tre sa transmit mai departe cea mai tare urare pe 2010
venita de la prietena mea cea mai buna (si nasa liei)
LA MULTI DINTI!!! rad

sarut sarut sarut

sus

Denunta
alexxya

Copii

02.01.2010 12:53     citat 

Dia nu se dezlipeste de tzitzi... mananca adoarme tresare iar mananca... Mi-e teama sa adorm langa ea sa nu-i fac ceva in somn si imi cad ochii de somn. Pusee a mai avut, dar noaptea o lasa mai usor. Acum vad ca n-are de gand sa se opreasca. Of, o trece si asta. Mai e cineva pe aici?

sus

Denunta
alexxya

Copii

02.01.2010 12:55     citat 

Lore...cum s-a purtat Rebe la baita? I-a placut?
Vanilla... mi-e groaza de urarea aia, dar e buna, ca doar trebuie sa pape si ei. cu ceva.
Iar urla si de data asta tare. Noapte buna, fetele.

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 11 ani, 9 luni

02.01.2010 12:56     citat 

da eu ..dar merg sa dorm k mie somn rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: