· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(174)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(174)     
anca_szabo

Copii
raul catalin: 11 ani, 3 luni
am nascut deja!

02.01.2010 10:08     citat 

neataaaaaala noi e un soareeeeee
mergem afara
poftiti la o cafea

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 11 ani, 8 luni
Al mic: 8 ani

02.01.2010 10:26     citat 

neata!

arunca si la noi niste raze Anca. aici ploua si e uraaaat.
ema se da de-a berbeleacul langa mine pe canapea. rad
am fost ieri cu ea pana la pitesti la ai mei, le-am facut surpriza. a dormit si la dus si la intors... macar atat. zambet ca noaptea a inceput de vreo 2 saptamani sa se trezeasca de 4-5 ori. partea proasta e ca ma cam prinde oboseala si tocmai acum cand incep si sesiunile. ochi peste cap

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 5 luni

02.01.2010 11:28     citat 

Good morning foarte fericit
Anca multumim de cafelutza sarut , chiar acum o savurez

Noi am dormit tare bine azi noapte surprins s-a trezit doar de 2 ori, de mult nu s-a mai intamplat asa o grozavie rad

Suns sarut , poate o dor gingiutele trist , bafta multa in sesiune sarut

ooofff iar e frig afara doar 2 grade azi plang sau sunt foarte trist si ce bine era 8-9 grade seara prostit

sus

Denunta
sarah2009

Copii
Sara

02.01.2010 11:55     citat 

La multi ani si multa sanatate tuturor!

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

02.01.2010 11:57     citat 

Neata si de la noi!
Multumim Anca de cafeluta chiar am nevoie.Al meu copil crede ca e Revelion in fiecare seara si a asteptat artificiile pana la 2 prostit noi numai puteam de somn si el avea chef de vb socat pe la 1 l-am pus in patut su s-a gandacit singur acolo pana la 2 cand a adormit singurel.adevarul e ca nici nu i-am facut baie ca a fost sarbsatoare, sper in seara asta sa doarma devreme
si la noi e urata vremea,a plouat acum e lapovita trist si eu vroiam sa-l scot un pic la aer pe Mario dar nu cred ca am sanse

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

02.01.2010 11:58     citat 

Neata la amiaza!

Anca, multumim de cafelutza sarut

Of, Alexya, o sa creasca ele mari si o sa ne intelegem cu ele. Meli deja a devenit tare agitata, nu plange sau urla se mataie, se enerveaza. Cand se vede pe suprafata plana nu face decat sa se puna pe burta, isi ridica fundul si incearca sa se impinga, nu reuseste vine pe spate si o ia de la capata, si tot asa. Vad ca seara nu mai vrea sa adoarma la ora ei. Mai fac o incercare in seara asta de a-i face baitza la 8 30 si apoi la nani, daca nu iese inseamna ca si-a schimbat programul. Cand o pun in leagan sau balansoar sau orice asemanator numai sta rezemeta vrea numai dreapta in fund. Deci pana reuseste cred ca asa va fi.

Ieri, nu stiu daca am apucat sa va zic, i-am dat o bucatica de ananas la molfait. Atata i-a placut, sa vedeti cum deschidea guritza, nu am vazut atata pofta de ceva pana acum. A ros si a supt la ea...apoi s-a suparata si i-am dat lp. Asa ca a molfait si ea pt prima data un fruct.

Suns, bafta la examene sa le treci usor, pupam pe Ema sa fie cuminte si sa o lase pe mami sa se odihneasca sarut

Anca, trimite si pe aici o bucata de soare sarut Ca aici e o vreme...de facut copii am facut , iar bani de inumarat nu avem rad

In rest ce fac fetele? sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

02.01.2010 12:02     citat 

YUbi, am mai auzit pe cineva ca nu-i face baie la fetitza duminica confuz E ceva vreo treaba ?

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii
Lia: 11 ani, 7 luni

02.01.2010 12:05     citat 

neata
mi-ati facut pofta de cafea

noi am avut o noapte foarte buna cu o singura trezire, dar a adormit la 10 in loc de 9.
urschu, ce gust are ananasul crud? eu nu am mancat niciodata

suns, la ce facultate esti? (nu am retinut)

sus

Denunta
urschuletz

Copii

02.01.2010 12:35     citat 

Vanilla, este super bun , aromat, dulce si apos. Acum e cam 6 lei kg la hipermarchet. Dar am vazut si feliat.POate in piete sa fie si mai ieftin

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

02.01.2010 12:51     citat 

nici dumink nu-i fac baie tot pt ca e sarbatoare,asa m-am invatat de copil sa nu facem baie duminica prostit am mai auzit si eu mai multe pers ca dc faci baie dum la copil scade in greutate cat a luat toata saptamana,babisme zic eu zambet

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 11 ani, 8 luni
Al mic: 8 ani

02.01.2010 1:06     citat 

rad rad rad yubi asta e tare.
si eu eram invatata sa nu fac nimic duminica, nu spalat, nu calcat, nu gatit, dar de cand nu moatza nu mai tin cont.

vanilla sunt la ase ultimul an si la lb straine trebuia sa termin in vara, dar am nacut atunci si trebuie sa dau licenta acum in februarie. am un an plin.

sus

Denunta
bubulina77

Copii
Thia: 13 ani, 5 luni
Patric: 11 ani, 3 luni

02.01.2010 1:19     citat 

[b]La multi ani[/b] sa va aduca anul acesta tot ce va doriti!

Nu am apucat sa va citesc doar putin,noi suntem bine,crestem cred ca Patric a ajuns peste 9 kg mananca foarte bine.[b]Alexxya[/b] citeam ca te plangi de Diana ca mananca mult si Patric la fel,are zile cand sta numai lipit de san iar noaptea parca suge mai mult decat ziua,dar ce sa facem asta e,eu ma bucur ca mananca si am lapte suficient,am avut 1 saptamana din decembrie cand am crezut ca mi se duce laptele,Patric iar a facut bronsiolita si nu prea a mancat iar eu simpteam pe zi ce trece ca am lapte tot mai putin,m-am panicat rau dar dupa ce s-a facut bine si-a revenit,acuma mananca la fel de bine ca inainte.Noi nu prea am fost de sarbatori plecati ca oriunde mergem Patric e foarte marait cred ca mediul strain il face asa,am fost doar pe la soacra dar putin am stat ca intr-una maraia si era agitata la maxim.
Eu va pup si va doresc toate cele bune,mai intru cand pot.........sa nu ne uitati foarte fericit .

sus

Denunta
urschuletz

Copii

02.01.2010 1:24     citat 

Yubi, inseamna ca la noi e numai duminica cand o spal pe Meli rad de nu ia in greutate rad

Bubulina, ce grasun ai sarut Sanatate sarut

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 14 ani, 3 luni
mara: 11 ani, 6 luni

02.01.2010 2:11     citat 

la multi ani si de la noi!
o colega a crezut ca am emigrat rad asa linistiti am fost.
va dorim un an [email protected]

sus

Denunta
urschuletz

Copii

02.01.2010 2:21     citat 

La multe lunitze , Andrei de Grecia! sa fi sanatos!

Ralus sarut Mai zi-ne de voi

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: