· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (279)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (279)     
Crispy

Copii
Aky: 10 ani
Naty: 7 ani, 4 luni

26.12.2009 11:20   Clubul Viitoarele Burtoase (279)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

, Felicitari, mami, Oanar02 si MariaStan exclamatie Sarcina usoara si la termen va dorim exclamatie sarut sarut sarut

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• ili82.............................................06.11.2009
  • angy29.......................................27.11.2009
  • marisim......................................27.11.2009
  • Micky1307.................................29.11.2009
  • lordy80......................................30.11.2009
  • somnorici..................................30.11.2009
  • Yasmina.....................................01.12.2009
  • piperus......................................02.12.2009
  • Anna-Marya...............................03.12.2009
  • Crispy ........................................03.12.2009
  • cry_styna...................................04.12.2009
  • graviduta_incepatoare...........04.12.2009
  • eleonida.....................................05.12.2009
  • mena_sj....................................10.12.2009
  • janine13.....................................13.12.2009
  • mari_d........................................13.12.2009
  • adece.........................................14.12.2009
  • Alexa-Maria..............................16.12.2009
  • ralu_lidia....................................21.12.2009

"Productivitatea" lunii decembrie :

• MariaStan: ||
  • Oanar02: ||

"Productivitatea" lunilor:

• noiembrie : zero burticoase trist
  • octombrie : 2 burticutze
  • septembrie : 1 gravidutza
  • august : zero balonase trist
  • iulie : 2 burticutze

Facand parte din club, dar in asteptare:

• AdrianaSimion
  • andra_b
  • andoana
  • georgette
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • marimutza
  • munteane
  • NICKSS
  • simoop
  • topsecret

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• alina_mariana
  • carme_vladut

Sarbatoritii lunii decembrie :

• mena_sj (02.12) - 29 ani
  • ili82 (03.12) - 27 ani
  • adece (06.12) - 25 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 278

sus

Denunta
Krystyne

27.12.2009 12:01     citat 

Buna seara fetele mele dragi...
stiu ca nu am mai intrat de mult si am citit pe diagonala...
in primul rand...vreau sa- i spun
LA MULTI ANI D3liei...ziua ei a fost pe 25 decembrie....si imi cer mii de scuze ca nu am reusit sa intru sa-i transmit....de accea imi permit sa-mi cer scuze aici si sa-i urez multa sanatate, fericire impliniri si tot ce-si doreste...pup si puiul ei Ayan

in al doilea rand spun
Felicitari Mariei Stan si Oanei....sarcina usoara si dusa pana la termen...multa sanatate ...pup burticutele cu samburel sarut

Crispy multumesc din suflet ca esti aici si ma ajuti enorm....multumim pt listutza....foarte frumoasa sarut

iva...pup si la tine si ana toata sarut

cry, simoop, top, angy, adece, geogette si restul fetelor sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani
Naty: 7 ani, 4 luni

27.12.2009 1:10     citat 

Imi pare rau ca nu am stiut.... trist ....La Multi Ani, D3liutz....sa fi sanatoasa si fericita....si sa ai parte de tot ce e mai bun in viatza exclamatie sarut sarut sarut sarut Multi sarut sarut sarut sarut si lui Ayan exclamatie sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 10 ani, 4 luni

27.12.2009 6:24     citat 

De ce nu-l fac la 2? sunt prea zombi.
Iau un fel de Utrogestan se numeste Crinone (aplicare vaginala) dar scrie ca nu influienteaza testele.
Gata am reusit aseara de la 9 cand m-am dus in pat pana la 10.30 cand am stins televizorul am fost de 3 ori la baie, m-am trezit iar pe la 2.30 dar am zis NU mai rezist - la 5 nu am mai putut foarte fericit .
Rezultatul: la 2-3 minute a aparut si liniuta 2 clara s i frumusica.
Oricum maine va scriu si rezultatele de la beta HCG-ul de sange.
Si testul era alt format decat celelalte 2- desi le-am luat pe toate 3 o data.

Cel din stanga e de vineri, mijloc sambata, dreapta duminica.
Incerc sa nu ma bucur inca - astept sa vad si testele de sange.

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

27.12.2009 7:46     citat 

Maria Stan insarcinata? Extraordinar, cat ma bucur, nici nu stii!!!!!!!!!!!! Ma duc sa citesc si din urma si revin, car sunt usor nauca.
Te felicit, stiu cat de mult ti-ai dorit si de cata vreme... M-as bucura extrem de mult sa ai o sarcina usoara si un copilas sanatos, care sa va motiveze sa prindeti aripi in fiecare zi! sarut
D3lia, la multi ani, Craciunita draga!!!! sarut

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

27.12.2009 7:54     citat 

Maria, sa fie trezitul noaptea pentru baie singurul inconvenient al acestei sarcini. zambet Ma bucur tare-tare mult pentru tine si sotul tau, cred ca plutesti!
Am vazut ca mai avem o viitoare mamica printre noi, felicitari, Oana, sa iti fie bine de tot pe perioada sarcinii si sa ai un copilas sanatos!
Mie imi vine melcul incet-incet, incepand de pe 24, dar nici acum nu mi-a venit de tot, ca sa zic asa. Asa ca nici nu mai stiu ce data sa trec, 24 sau ziua in care o sa buseasca?... prostit Va doresc petrecere frumoasa in continuare tuturor!

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

27.12.2009 11:05     citat 

Maria...la 2-3 minute...e clar zambet Eu ma bucur deja pentru tine, o sa vezi ca o sa-ti confirme si testul de sange.
Eu liniute mai roz ca ale tale n-am avut niciodata, niciodata nu au fost la fel la culoare...poate acum daca fac sa iasa la fel scot limba

D3lia, la multi ani cu intarziere jenat zambet sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 8 ani, 3 luni

27.12.2009 12:38     citat 

maria ce mai...........feliciari.......sarcina usoara iti doresc si la termen............
D3lia cu intarzaiere jenat jenat jenat ....La multi ani
ce mai ziceti voi fetelor?
eu ma gandesc ca maine incep din nou lucru.......... dar doar maine.. ma mai duc anul asta foarte fericit foarte fericit foarte fericit . oricum zilele astea am stat doar in casa si ne-am uitat la tv. astazi am vrut sa mergem prin piata dar ploua trist trist trist

sus

Denunta
adrianaBuc

27.12.2009 2:05     citat 

MAriaaaaaaaa, cat ma bucur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut
D3lia, La Multi Ani , mami!

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 10 ani, 4 luni

27.12.2009 3:01     citat 

Somnoorici, Ana, Piperus, Adriana - multumesc din suflet sunteti cele mai dulci! a trecut mai usor inca o zi cu voi - mai e putin si vedem ce are de gand bebe!
Adriana m-am gandit sa nu te las singurica - doar acum suntem vecine putem merge impreuna cu bebeii in parc scot limba .

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

27.12.2009 3:48     citat 

maria, Doamne, cat m-am bucurat cand ti-am vazut numele la productivitate...
Felicitari din suflet si Dumnezeu sa te binecuvanteze cu un copil sanatos si bun ...asa ca tine! sarut
Oana, felicitari! ne bucuram si pentru tine la fel de mult!
Deliutza, La multi ani!
sunt pe fuga!va sarut pe toate!

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 11 luni
D-P: 8 ani

27.12.2009 3:51     citat 

D3lia, primeste si din partea mea cu intarziere urarile de La Multi ANi, sanatate, fericire si tot ce iti doresti!
si ma bucur mult sa aflu ca mariastan e insarcinata!!! urmaresc de ceva vreme zbuciumul tau, si crede-ma ca ma bucur sincer pentru tine! si pentru oana, fireste!
somnorica, daca vine la tine melcul, opreste-l sa nu ajunga chiar de sarbatori la bacau...sa ma mai lase vreo saptamana.
crispy si fetele cu tabloul, va rog mult sa nu imi mai puneti poza ok? Ca am scandal acasa... rad rad rad si in loc sa ma lase insarcinata ma lasa lata...de bataie... rad rad rad rad
Sa aveti in continuare sarbatori frumoase!

sus

Denunta
simoop

27.12.2009 6:48     citat 

buna fetelor!
Am intrat sa ii urez d3liei LA MULTI ANI!!!!, sanatate ei si familiei, sa aveti noroc si sa va bucurati de ceea ce v-a dat Dumnezeu sarut sarut sarut
MariaStan pentru mine este mai mult decat evidenta sarcina, imi permit sa te felicit si ma bucur tare mult pentru tine sarut
Eu ma pregatesc sa ies intr-un club, vin niste prieteni din Bucuresti , sper sa ma distrez, chiar simt nevoia sa ies si sa ma simt ca la 20 de ani, fara griji si cu multi bani scot limba rad ( faza cu banii e fabulatie, da' nu-i rau sa visezi prostit )
va pup, intru maine sa vad rezultatul la HCG-ul Mariei si sa imi tineti pumnii ca voi avea o zi importanta, sper sa rezolv ceea ce mi-am propus sarut
Andonica hai fata , nu dai de un internet, ne-ai abandonat de tot? sarut

sus

Denunta
marisim

am nascut deja!

27.12.2009 7:39     citat 

va zic si eu fetelor Sarbatori Fericite si tot ce va doriti sarut sarut sarut sarut sa se implineasca sarut sarut sarut

oana, maria felicitari pt reusita voastra - maria chiar sunt minuni acum am si eu mult mai mare incredere in trompele mele trag cu ochiul trag cu ochiul santate multa fetelor si sarcina la termen - Dumnezeu sa va ajute sarut sarut sarut

trist 24.12

simoop - iti tinem pumniiii trag cu ochiul trag cu ochiul petrecere cat mai frumoasa sarut

- o poza cu bradutul meu zambet

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

27.12.2009 9:43     citat 

Maria, ma bucur nespus pt tine! Sa dea domnul sa fie bine de data asta! N-am mai urmarit ce ai scris...asa ca eram curioasa cum s-a intamplat minunea caci parca stiam ca mergi la fiv in ianuarie...sau ziceai decembrie? ochi peste cap
Oricum nici nu stii cat ma bucur pt tine! sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: