· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (280)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (280)     
andoana

04.01.2010 12:06     citat 

multam mari_d, iva, micky1307

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 7 luni

04.01.2010 12:18     citat 

neata fetelor
iva si mari chiar ma intrebam pe unde mai sunteti ......
mai un pic si incep si eu lucrul mi-e putin cam groaza dar ce sa-i faci????? asta e
pe mine m-au invadat rusii de dimi cu nister dureri mai insuportabile dar ketonalu rezolva de fiecare data..........

asa ca UM 04.01

sus

Denunta
mari_d

Copii
Sara Evelina: 10 ani, 1 luna

04.01.2010 12:45     citat 

Andoana, te-ai trezit tu asa devreme????? foarte fericit sarut sarut
Piperus, imi pare rau pt urati.....da tu cand mergi la serviciu?

Am uitat sa va zic o faza tare....de Craciun, i-am cumparat sotului un parfum si un suport pt carti de vizita....ehh si mi-am cumparat si mie un parfum, gandindu-ma ca sotul nu o sa-mi faca nici o supriza....mi-a cumparat inainte de sarbatori tot ce aveam nevoie....in ajun l-am vazut eu ca e cam misterios, dar eram prea obosita....oricum am reusit sa-i strecor sub brad cadoul si intr-un final l-am suprins si pe el facand acelasi lucru....culmea e ca desfacand cadourile, am constatat cu maxima surprindere ca ne-am cumparat unul altuia acelasi tip de parfum...Calvin K.-Eternity....si nici macar nu e neaparat marca preferata a unuia din noi.......eu am zis ca e vreun fel de telepatie....oricum intre noi exista asa un soi de comunicare nonverbala.....el a zis ca ne vom iubi o "eternitate".....

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

04.01.2010 12:53     citat 

salut
am aparut si eu..... foarte fericit
incerc sa mai recuperez dupa atatea vizite si mancare.....sunt cam racita....va citesc....
marisim foarte frumos......si nou ni se intampla....sa va iubiti si intelegeti exact o ''eternitate''......
piperus...... trist ...mama lor...lasa ca anul asta le venim de hac....... scot limba sarut sarut
fetelor va pup si sa aveti o zi placuta sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 7 luni

04.01.2010 1:24     citat 

mari_d foarte frumos.......... asa cum zice si janine sa va iubiti o eternitate si sa fiti fericiti.........
cat despre urati............... trebuiau sa vina si ei nu? dar e ultima luna caci luna viitoare de ziua mea imi doresc un sure chek cu 2 liniute............. rad rad rad rad rad

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

04.01.2010 2:23     citat 

buna fetele sarut
iata-ma si pe mine...adormita de numa' ca de...aseara am petrecut pana la 4 si de dimineata am inceput cu scoala...noroc ca azi doar trei ore am avut ochi peste cap
multumesc pentru urari...top sarut io-s un fel de poiata(fem de la poet rad )...imi place sa scriu poezii nonformale rad rad
si eu astept sa apara preotul...si pe urma macar vreo doua ore de somn sa recuperez trag cu ochiul
in rest...ce sa va zic...sarbatorile astea le-am petrecut intr-o agitatie continuua...dar au fost super....atata timp cat suntem sanatosi si toti impreuna...si am avut copilasi mici in casa...cat pentru un an....o fi vreun semn? scot limba
va pup si va urmaresc...maria...asteptam vesti! sarut

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 11 ani, 9 luni

04.01.2010 2:30     citat 

Bebe creste - sarut sarut sarut
am facu t si eco azi sa ma calmez ca nu e sarcina ectopica - e mai mititel decat ar trebui cu 3-5 zile dar arata bine rad - eco pentru inimioara in 2 saptamani pana atunci continuam cu beta hcg la cateva zile
sarut sarut sarut

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

04.01.2010 2:32     citat 

yuhuu!ma bucur maria!sarcina usoara! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 12 ani, 2 luni

04.01.2010 2:35     citat 

Maria,ma bucur ca bebe creste...chiar asteptam sa intri si sa ne dai o veste buna sarut .de acum trebuie sa fii linistita ca totul va fi ok,iar peste 2 saptamani sa ne arati poza cu samburelul sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

04.01.2010 2:41     citat 

uf...cata bucurie! maria, sa te odihnesti si sa fii linistita...peste 8 luni....vei fi mamica! sarut

sus

Denunta
Anna-Marya

Copii
Efrem: 7 ani, 10 luni
Nectarie: 5 ani, 1 luna
am nascut deja!

04.01.2010 2:42     citat 

SUPERRRRRRRRRRRRRR Maria! ma bucur mulllllllt pt tine si bebe! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Salutare fetele! eu am vesti...
um=04.01.2010 trist Nu mai am chef mai de nimik, dar tr sa fac mancare, asa k va las! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

04.01.2010 2:47     citat 

MAriaaaaaaaa, o sa iesim cu bebicii in parc impreuna! trag cu ochiul Pup fata! Ma bucur tare pentru tine.

sus

Denunta
andoana

04.01.2010 3:23     citat 

Felicitari mariastan !!! Sarcina usoara si dusa pana la termen!!!
Mari_d pai sa stii ca am ajuns ac la 3 dimi...ca radea si barbatamiu de mine...ca noi numai la 3 ajungem din deplasare...insa astazi am fost in priza si nu m-a luat somnul si sa stii ca astazi oficial am inceput munca....asa ca ma voi tine de poante , shotii si ma mai tin si dupa voi scot limba
Saptamana o s-o am cam incarcata, dar sper sa fiu alaturi aici si sa va shicanez scot limba
Simoooooooop hai iubita si tu, la tine inca mai e Revelion? Sau vrei sa-l petreci si pe cel stil vechi?
Angy stiu cat suferi ca nu ai Pc la munk, dar lasa ca-ti tin eu locul, vb eu in locul tau scot limba
Pup pe Adece care si-a mai revenit cat de cat....
Pup restul fetelor!!!

Hai ca v-am albit naibii !!

sus

Denunta
iva

04.01.2010 3:40     citat 

MariaStan felicitari...deci se poate...creste...ce mult ma bucur...iti doresc bebe sanatos voios voinic si puteric asa ca tine...milioane de pupicei si pe burticei sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Mari sarut sarut sarut sarut sarut

Piperus, andoana va pupic...si ma bucur ca nu m-ati uitat... sarut sarut sarut sarut

Piperus si Anna-Marya imi pare rau pt urati trist si la mine sunt foarte bine instalati sarut sarut sarut sarut

Pup toate fetele sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
andoana

04.01.2010 3:56     citat 

ei iva cum sa te uit, doar faceai una dintre cele mai bune cafele , asa ca te astept incontinuare sa ma cintesti scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: