· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (280)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (280)     
MariaStan

Copii
Ana: 11 ani, 9 luni

04.01.2010 6:15     citat 

Fete dragi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

04.01.2010 6:27     citat 

Vai Maria, cat ma bucur pt tine...!!! Nici nu-ti imaginezi ce mult imi doresc si ma rog sa mearga totul perfect sa te bucuri peste 9 luni de urletele bebelusului tau... rad zambet sarut

sus

Denunta
marisim

am nascut deja!

04.01.2010 6:36     citat 

mena_sj - multumesc de intrebare, sarbatorile au fost superbe, dar au trecut foarte repede, astept luna februarie sa merg la medic in vizita trag cu ochiul si intre timp vreau sa ma interesez si de procedura pt fiv gratuita zambet

mari_d - sarut sarut sarut ma bucur tare ca ai intrat pe la noi zambet foarte frumos gestul sotului trag cu ochiul cat despre urari la fel iti dorim si noi tie sarut sarut si sa va iubiti o eternitate cu sotul tau - se spune ca doar cei care se iubesc pot comunica prin telepatie trag cu ochiul sarut

piperus - de ce nu faci analizele la Cluj, s-au sa iti cauti un medic la Cluj zambet

MariaStan - foarte frumos si emotionant ma bucur sincer pt tine - mult succes, noroc si santate sa faci un bebe sanatos si frumos sarut sarut sarut

acum va pup - merg sa ma uit la film Furtuna la palat e superb sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

04.01.2010 6:45     citat 

iaca si mihaita....cum e biencut....te simti bine? ai o minune de baietel!
iva si mie mi-ai lipsit ....dar eram prea adormita...acum am dormit eu vreo ora si-s si mai adormita acum prostit ce face ana? a fost mosu pe la ea? ce i-a adus?
sarut
adriana...vreau si eu in parc cu voi...dar nu ma las...cand am sa ajung eu la bucuresti cu fetitzamea...va fac o vizita in parc! trag cu ochiul sarut
piperus....ce dar frumos ai sa primesti...dar stii tre' sa dai si din coate(a se citi picioare) pentru asta....hai cu romantismul si cu mai multa dragoste! jenat sarut
janine...cum e? te-ai acomodat acasutza? sarut
mari-d..frumoasa experientza cu sotul sarut dragoste de poveste!
lordy... suntem in 2010..hai,mai vino pe la noi sarut
loris sarut
kry...cum e la serviciul asta nou? banuiesc ca e mai greu la inceput?
ceva colegi burlaci? scot limba
sarut sarut sarut

sus

Denunta
Krystyne

04.01.2010 8:48     citat 

Buna seara fetele mele dragi....
in primul rand va pup pe toate
sarut sarut sarut
MariaStan sarut ma bucur enorm ca bebe creste....iti urez sanatate si sarcina usoara pana la capat....de abia astept sa vedem poze cu bebe...sanatos si mare sarut
cry sarut nu e greu la serviciu....cu toate ca avem net...nu ne da voie sa umblam pe net...pfff...idioti..pe deasupra avem si camere de supraveghere ...in fine...cat despre burlaci...o gramada foarte fericit toti soferi...asa ca nu pun eu boticul la asa ceva...

eu acum am ajuns pe acasa...am facut ceva sa mananc...ceva rapid...si gata...m-am pus la calc...sa va citesc sarut sarut sarut

pup toate fetele
sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

04.01.2010 8:58     citat 

Fetele cucuietele foarte fericit
eu acu' am venit de la apartament , ca am inceput sa il amenajam si am de munca, nu gluma, dar imi este tare drag sa "bananaiesc" prin magazine, gura-casca si sa imi fac planu' ca uite asa o sa fac si eu , si o sa imi iau si din aia si din aialalta prostit ... deocamdata fac planuri ca la cap. bani... inca astept sa castig la eurobingo foarte fericit
Maria ma bucur pentru rezultatul tau, se pare ca pana la urma vei avea o Maria-Cristina( sau un Cristian), Doamne-Ajuta pentru inca opt luni de acum inainte foarte fericit
Fetele cu uratii trist imi pare rau, da' nu ne lasam noi suparate doar pentru atata lucru, nu? Doar stim ca anul acesta absolut toate vom reusi foarte fericit
Krys hai ca e un nou an, spune-ne mai multe despre tine, la fel si lordy, sa stiti ca va simtim lipsa si asteptam cu drag sa ne mai dati vesti despre voi sarut
mari_d imi dau seama ca esti increzatoare in acest inceput de an nou si ma bucur, sarut
andonica scumpica asa cum ne-ai obisnuit sarut astept sa revii in forta sarut
adece ma bucur ca te simti mai bine, ai fost la dr? ce ti-a spus?
cry_styna, cryspylica, alexa, miha, iva, piperus, marisim, angy, top, anna-marya, ando, krys, mari_d, adece,somno,loris, janine, georgette si pe toate celelalte va pup si va doresc un inceput de an bun si cu multe perspective sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 16 ani, 8 luni
D: 12 ani, 2 luni

04.01.2010 11:15     citat 

Maria, ce ma bucurrrr sarut sarut Eram sigura ca e ok! Sarcina usoara in continuare!

sus

Denunta
adece

04.01.2010 11:29     citat 

Buna seara fetelor!!!

Andoana, te pup draguta mea!!!
Simoop, sarut , am fost azi la acupunctura prostit prostit , ce sa zic....a fost asa si asa.....doctorul asta mi-a zis ca as avea probleme la colon, bila si tiroida. Ce sa zic....ma las pe mana lui....nu va zic cati bani am dat pe consultatie, procedee si tincturi date de el. In fine, mi-a bagat ace in cap, piept si zona bilei rad si a mai facut ceva dar e cam scary asa ...a pus o carpa pe zona bilei, a pus nu stiu ce solutie si spirt si a dat foc rad rad rad rad rad rad rad rad . Apoi a stins cu o carpa cand nu am mai suportat....nu va zic ce fata am facut cand mi-a zis asistenta ca vine doctorul sa imi dea foc rad rad rad rad rad . Dupa procedura m-a busit rasul si i-am zis "pai domn doctor, pot sa imi dau si eu singura foc acasa" prostit prostit . Eh, el zice ca poate sa imi rezolve si problemele cu spatele si cu fertilitatea....acum eu sunt sceptica, cred intr-o masura cat sa ma motiveze sa merg acolo deocamdata...mai vedem pe parcurs cum ma simt.

Maria, felicitari iubita.....mama, ce sentimente cred ca ai avut cand ai auzit inimioara sarut sarut

Va pup pe toate fara exceptie!!! sarut sarut sarut sarut

Ah, sa nu uit, cu bebe cred ca o las mai moale in urmatoarele luni, ca sunt varza cu sanatatea!! dar nu plec de aici foarte fericit [/b]

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 11 ani, 3 luni

04.01.2010 11:42     citat 

Maria, ma bucur tare, tare mult pentru tine!!! Rabdarea ta e intr-un final rasplatita... zambet Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara, la termen, si o nastere si mai usoara!
Fetelor, eu sunt tare incantata ca dupa a doua luna de luat minuni de-astea naturiste (sa va uimesc cu lista mea cool : laptisor de matca, apilarnil, tinctura de cretisoara, tinctura de branca ursului, tinctura de mladite de rozmarin, mastodynon si, ocazional, ceai de napraznic) ciclul meu s-a scurtat simtitor, adica de la 2-3, chiar 4 zile de spotting + vreo 7 de menstruatie, acum cred ca scap cu toate in vreo 5 - 6 zile.
Mai fac o luna tratament si cred ca ma opresc, ca m-am saturat de luat atatea... prostit
Barbatelul meu este racit, zace... I-am dat pastilute, i-am facut ceai... Si eu care ma bucuram ca pleaca rushii si ne apucam de antrenament pentru bebe... hm
Marisim, daca afli ceva despre FIV gratuit, spune-ne si noua... e bine de stiut. Eventual daca se intampla sa afli ceva si despre inseminare...
Chiar, daca stie cineva sa imi spuna costurile estimative ale unei inseminari (pe ciclu nestimulat comparativ cu stimulat) mi-ar fi de mare ajutor... Peste vreo 2-3 luni, daca nu iese nimic dupa toate tincturile astea si HSG (cand se si spala trompele si poate coboara outul mai agale foarte fericit ) cred ca ne apucam si noi de inseminari...
Va pup, noapte buna!

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 11 ani, 3 luni

04.01.2010 11:45     citat 

Adece, super tare faza cu focul!... Eu nu stiu cum as fi reactionat... rad

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 7 luni

05.01.2010 1:12     citat 

buna fetele
maria ma bucur ca totul e ok, si te felicit inca odata ptr sarcina, aveam eu o presimtire ca totul va fi ok........... sarut sarut sarut sarut
adece ma bucur tare ca esti un pic mai bine si qam ras si eu copios la faza cu focul......
iva.......... poi nu aveam cum sa uit cafelele servite de tine..... se poate?
si nu uitam cam pe nimeni , una e ca nu pomenim dar de dor tot ne e dor de fetele care intra mai rar ,mie si de ralu_rx mi-e dor de lordy,loris si mai sunt ele care nu se prea arata asa des
am inceput si eu lucrul azi a fost destul de ok si pe langa asta duminica plec in delegatie in Germania ptr o saptamana cu posibilitate de prelungire.........acum sa vedem eu sper sa fie macar inca o saptamana prelungit...............nu prea imi vine sa il las pe al meu singurel acasica dar ce sa fac???????si in plus am sa si fiu in perioada fertila .....dar asta e............ma bucur totusi ca ma duc.....

sus

Denunta
iva

05.01.2010 7:59     citat 

Buna dimineata

Si daca tot plangeti... scot limba na cafeluta... rad

Andoana mesajele tale imi fac ziua mai buna rad sarut sarut sarut sarut

Biencut vai cat e de frumos Mihai sarut sarut sarut sarut

Cry
nu mai vrei pozici din Croatia acum cred ca sunt bine venite...trag cu ochiul :lol:Ana e cu buni eu sunt la serviciu...Ana a primit un trenulet, hainute, o bucatarie de care a fost foarte incantata, adica un aragaz cu care imi gateste carne...supa nu vrea rad rad
sarut sarut sarut sarut

Krys serviciu usor draga mea si milioane de pupici sarut sarut sarut

Adece atat de dulce ai fost cu acupunctura...m-am distrat ca-ti dai tu foc singura rad rad rad

Simoop spor la renovari... sarut sarut sarut

Piperus asa e...si mie mi dor de toate fetele care au fost pe aici ...imi pare rau si ca n-am timp acum sa scriu foarte multe... sarut sarut sarut ...chiar ralu_rx ai fost la amnio...cum sunteti eu sper ca bine... sarut sarut sarut

Vorbeam ieri cu Top pe messs...ca eu am intrat in asteptarea asteptarii cu bebe 2...suntem in asa o criza... si posturile ne sunt amenintate cu reducerile astea de personal si buget...ar trebui in primul rand sa se reduca pe ei... trist ...ce sa zic imi doresc bebe 2 insa parca am o retinere...toate planurile de casa s-au evaporat, aici deabia incapem noi dapoi 2 copii...asta e...eu tot sper ca vin vremuri mai bune insa ratiunea imi spune ca nu trist sarut sarut sarut sarut

Va pup pe toate toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

05.01.2010 8:44     citat 

neatza!
vai de mine,adeceeeeeee!eu in locul tau ii spuneam:dl pot sa dau un tel?ca vreau sa sun la pompieri rad rad

krys felicitari pt noul job!

sus

Denunta
andoana

05.01.2010 8:57     citat 

salutare si multam' Iva de cafelutza, pai asa mai da !! sarut sarut tie si Anei
Adece , esti criminala ti-am mai zis, tare faza cu focul !! pup fata
Simoop sa ne faci poze cu amenajarile si te asteptam sa fii prezenta p-aici ca acum un an scot limba mie una mi-e dor de tine !!
Astazi astept sa ma sune doctora pt analiza sotului ca sapt viitoare cel tarziu sa ajung la doctor sa vedem daca putem incepe Inseminarile, uff d-abia astept!!
piperus, du-te iubita linistita in germany, nu duce grija sotului ca se va descurca el, chair daca ii lasi mancare facuta, el tot oua prajite va manca si salam cu paine, curatenie vei lasa oricum te vei lua cu mana de cap cand te vei intoarce, oricat de cuminte vei sta acolo, tot vei avea capu' mare de reprosuri ca el a stat singur si cine stie ce-ai facut p-acolo, ca asa sunt barbatii, asa ca-ti doresc relaxare si de ce nu sa te distrezi!!
Fetelor, cat e Halatul??

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

05.01.2010 9:03     citat 

ando-halatul este gratuit daca reusesti sa cumperi de minim 300ron.dincolo stiam ca e mai ieftin.la noi se vinde in rate,dar daca gasesti undeva mai ieftin,iti platim de 2 ori diferenta.

marisim uitasem sa te felicit pt concurs.ma gandeam la ceva jenat ...din cei 50,ai putea sa faci 50-50 cu mine? rad nu de alta,dar aveam de gand sa scot o pupaza la un suc(sper ca sti de gluma foarte fericit ) rad sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: