· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (280)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (280)     
mari_d

Copii
Sara Evelina: 9 ani, 9 luni

05.01.2010 10:21     citat 

Janine, cum te-ai acomodat acasa ? Vezi ca m-ai botezat, astept mielul de Paste sarut
Piperus ce misto ca pleci in Germania...insa cine te va "ajuta" sa ai un Sure Chek cu 2 liniute luna viitoare foarte fericit scot limba prostit
Cry_styna...hmmm...copilasi multi in casa....sigur e un semn...apoi eu ce sa zic ca la tombola organizata de revelion am primit o papusa bebe-baietel....absolut superb...insa eu vreau fetita plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
MariaStan, te felicit din inima si iti doresc o sarcina super usoara si dusa la termen sarut sarut
Andoana, mama, tare mai esti plina de energie...tu si in timpul saptamanii cand mergi la serviciu, chefuiesti noptile???....ce te invidiez..ufff batranetile astea....tare as vrea putin din eregia ta.... sarut sarut
Iva, se vede ca ai inceput serviciu, esti mai putin prezenta pe aici...te-ai acomodat la serviciu dupa 2 ani de pauza? sarut sarut
Marisim si eu ma gandesc sa merg in februarie la doctor....cine stie poate vin la al tau.... sarut sarut
Krystyne, si sotul meu era sofer cand l-am cunoscut trag cu ochiul si acum e mare director prostit trag cu ochiul sarut sarut
Cryspilica, tu pe unde mai umbli? sarut sarut
Simoop, spor la amenjat, la final vrem poze sarut sarut
Adece esti tare, am ras copios foarte fericit foarte fericit ai grija de sanatate si apoi o sa vezi cat de repede vine bebe sarut sarut

sus

Denunta
adece

05.01.2010 10:47     citat 

Neata fetelor!!!
Ma bucur ca v-ati amuzat la faza cu focul... rad si eu rad acum cand imi aduc aminte scot limba
Mihaela, vitaminizeaza-ti sotul si la treaba cu voi scot limba jenat
Piperus, tin minte ca ai fost si anul trecut in Germania si tot asa iti era greu sa pleci......dar eu zic sa te gandesti mai mult la tine...sa te simti bine....chiar daca mergi tot la munca....dar no!! mai schimbi mediul, poate ai timp si sa te plimbi putin....sunt sigura ca o sa vii cu alt tonus de acolo...te pupic sarut
Andoana, va tin pumnii dragutza mea....sa fie bine....sa aveti numai vesti bune..... sarut sarut sarut sarut
Top rad rad , da, buna idee scot limba ...te pupic
Iva, multumesc pt cafeluta.....beau si eu asa cate una virtuala din cand in cand...ca m-am lasat acum un an si ceva... prostit prostit sarut sarut sarut
Mari sarut sarut sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 3 luni

05.01.2010 11:27     citat 

neata fetelor............
m-am trezit si eu mai greu azi ca ne-am culcat mai tarziu si si asa nu prea am putut sa dorm bine ca tot ganduri si griji mi-am facut inca de pe acum zici ca sunt nebuna............
iva multumim de cafea foarte bine venita e sarut sarut sarut sarut
ando da stiu iubita cum e ca am mai fost in vara 2 saptamani plecata si toate s-au intamplat asa cum ai spus tu exceptand chestia cu distratul scot limba scot limba scot limba scot limba
mari_d poi si eu tot la sure cheku ala m-am gandit dar asta e il mai aman o luna.........
eu sper totusi sa stau mai mult de o saptamana macar 2, ca ma gandesc si la bani,cu cat stau mai mult cu atat raman cu ceva banuti mai multi in mana............si e altfel acolo, muncesc eu dar dupa acea nu mai am nici un gand ca stau la hotel si nu imi trebuie mancare sa gatesc si curatenie,misto nu? scot limba scot limba scot limba scot limba
da adece am fost si in vara 2 saptamani si a fost ok, la lucru e un pic bataie cu plecatul asta in germania ca na cum v-am spus ramai cu ceva banuti daca ai putina grija si iti merge si salariul dar am un pic de noroc ca stiu limba germana si atunci apeleaza la minecand au nevoie..........
nu imi fac prea multe griji ptr al meu , dar tocmai se straduie sa se lase de fumat si singur ii va fi un pic mai greu ca nu o sa mai aibe cine sa il indoape cu mancare

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 11 ani, 3 luni

05.01.2010 11:48     citat 

heloooo..gagicii! trag cu ochiul sarut
- va doresc un An Nou mai bun decat cel ce a trecut sarut cu multe realizarii..si normal cu realizarea suprema.. foarte fericit tzuk toate fetele..mooaa sarut sarut sarut
- Maria-..waw..Felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!..D.D a avut grije si de tine... trag cu ochiul sarut tzuk fata curoajoasa..mooaaa sarut sarut sarut
- eu feti va rog frumos sa ma scoateti din listutza.. jenat locul meu nu mai e acolo de mult..dar vad ca acum am realizat si eu.. jenat locul meu e in varf de munte.. prostit pacat ca al meu nu pricepe ca acolo as vrea eu sa stau..sa nu vad decat pasarile si animalele..ca acelea nu ma pot face sa ma simt amenintzata de nimik.. prostit zau.. prostit acum serios va rog sa ma punetzi pe listutza de asteptare..ca in perioada asta sunt tare rea..asa ca bebe nu are cum sa vina la o mami rea.. ochi peste cap si culmea e ca ma obijnuiesc sa fiu asa.. trist dar asta e..om trece si peste momentele mai putzin placute.. scot limba va tzuk pe toate..si scuzati lipsa mea..dar zau..sunt inca in perioada de acomodare cu unele chestii mai putin placute.. jenat sarut sarut sarut

sus

Denunta
andoana

05.01.2010 12:10     citat 

mari_d pai o viatza am iubita si asta pana cand va venii bebe, ca dupa o sa sforai si eu scot limba
piperus pune-le la fund....!!
adece pup fata
lordy80 io cred ca nu esti rea, ci poate cateva suparari te macina, o sa-ti treaca, bafta si poate mai ne vizitezi cand ai chef!
topule...si DARUL ?

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

05.01.2010 1:46     citat 

salut!
mari_d jenat ai dreptate...raman datoare..... sarut sarut sarut
maria......felicitari.....sa ai o sarcina usoara si fara probleme.....si o mariuca frumoasa si sanatoasa!...... sarut sarut sarut
adece tare faza rad .....sper sa-ti rezolvi problemele de sanatate...esti o curajoasa...... mie mi-e frica de ace..... ochi peste cap
am vazut ca ati intrebat....e tare bine acasa.....mai ales sa stai la mama.... trag cu ochiul totusi nu am timp sa ma plictisesc.......acum astept sa se incalzeasca sa ne apucam si noi de lucrari la casa.......dar pana atunci.....lenevim jenat .....si lucram la un proiect mai important...... trag cu ochiul scot limba
lordy.....ce se intampla?......tu erai raza de optimism si veselie in clubul asta......imi pare rau ca ai probleme......sper sa intri mai des......macar sa-ti mai ridicam moralul......te sarut dulce si astept sa mai intri
pup toate fetele.....si astept sa veniti cu vesti bune..... sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 9 ani, 4 luni

05.01.2010 2:08     citat 

Buna fete zambet ce faceti ? Simoop...am citit povestea ta de la inceput , vreau sa te felicit pentru ca ai avut curajul sa mergi mai departe si intr-adevar o luptatoare si ai toata admiratia mea...eu sincer m-as fi prapusit in acele momente asa ca te rog trimite-mi si mie putin din curajul tau zambet BRAVO si sper din toata inima mea ca o minune de la DD va veni curand pentru tine zambet Piperus iti urez de pe acum drum bun si cand vii sa auzim de II rad si de la toate nu numai de la tine rad Va urez o zi cat mai placuta !!! aaa si apropo...ce ati mai gatit azi ...eu nu stiu ce sa mai gatesc trist astept idei de la voi rad poop la toate sarut cineva rad sarut sarut sarut sarut sarut sarut cool cool jenat jenat exclamatie scot limba

sus

Denunta
mari_d

Copii
Sara Evelina: 9 ani, 9 luni

05.01.2010 2:28     citat 

Alexa-Maria, ce zici de o supa crema de legume si ciuperci umplute la cuptor cu o salata verde alaturi??? Ca doar trebuie sa ne mai detoxifiem dupa atatea sarmale si alte cele de la sarbatori prostit
Acuma fug la piata si apoi acasa sa gatesc meniul de mai sus....sper sa nu saliveze cele care mai raman la serviciu trag cu ochiul rad rad rad

sus

Denunta
andoana

05.01.2010 2:50     citat 

sau o salata verde cu ton !!!
sau salata
sau salata
sau salata
alexa sper sa va tina de foame!! rad glumeam !!
Baga si tu cum a spus mari, o supa ceva...o mazare...o duda ceva !!!
Mari mie la supa aia mi-ai facut pofta si sa fie si crutoane la ea...mmmm yami yami sa stii ca-mi fac si eu, dar in week cand am timp rad) pana atunci mananc dude !!!! prajite sau fierte se servesc ca atare, cu sau fara condimente iar ca desert ....apropo cine a mancat inghetata prajita? am vb aseara la o emisiune, tre sa fie o porcarie, ca alltfel nu s-ar mai numi inghetata, corect?

aaa si diseara reusesc sa ma duc la film la AVATAR, l-a tras sotul meu de pe net, insa nu se vede bine, iar efectele sunt dementiala, asa ca diseara ma duc la IMAX, stiu ca suna neinteresant, dar din lipsa mea de treaba in aceste momente...va plictisesc! Parca va aud acum cand o sa cititi mesajul " ce nebuna e si asta" , mai important e ca va fac sa zambiti si asta conteaza cel mai mult ca nu incepem sa bocim p-aici rad rad
hai gata cu vrajeala mea, v-am pupacit

sus

Denunta
marisim

am nascut deja!

05.01.2010 3:22     citat 

adece - super procedura de la acupunctura rad rad doamne ajuta sa dea rezultatele asteptate trag cu ochiul

mihaela_ct - e super daca au dat rezulatate, cat pt sotul tau e ceea mai buna aspirina saracului rad trag cu ochiul sarut te tin la curent cu FIV deocamdata am inteles ca nu se stie ce tb ar tb sa contina dosraul si unde sa fie depus zambet

iva - ma altur si eu - la fel cred si sper ca vor venii vremuri mai bune - dar mergem inainte ca tot inainte era mai bine rad rad

topsecret - multumesc e ok 50-50 cu tine trag cu ochiul rad rad

mari_d - ai luat o hotarare super buna zambet e un doctor extraordinar sarut sarut
- ciupercile sunt bestiale cum le faci confuz confuz confuz vreau reteta cu ce le umpli zambet

lordy80 - sarut sarut nu baga toate problemele si neplacerile in seama, gandestete la lucrurile frumoase care sunt sau au fost in viata ta sarut sarut

Alexa-Maria - sa iti spun ce am gatit eu azi - supa de conopida si fasole frecata rad rad cu more de pe varza rad acum rad ca eu nu prea gatesc fasole ca tb sa stau mult langa aragaz dar cateodata mai tb si ori cum in ultimul timp mi se pare ca a devenit un lux la 6 lei/kg jenat zambet eu nu o gatesc mai mult de 2 ori pe an

andoana - rad si al meu ma zapaceste sa mergem sa vedem avatar la ode.. ca e efectele sunt superr, chair daca l-am vazut si noi, dar eu vreau la piscina - ne facem mofturile acum ca am castigat concursul rad trag cu ochiul - de inghetata am auzit si eu - dar nu am consumat se pare ca o gasesti la restaurantele chinezesti

sus

Denunta
andoana

05.01.2010 3:39     citat 

da stiu ca la rest chinezesc marisim, insa cred ca e o porcarie ( este imbracata intr-un invelish foarte gros de orez si cica nu se topeste) asa ca raman la dude rad rad - pai combina utilul cu placutul, sa inoti la piscina si sa vizionezi un film k-lumea ca AVATAR. va pup

sus

Denunta
Anna-Marya

Copii
Efrem: 7 ani, 6 luni
Nectarie: 4 ani, 9 luni
am nascut deja!

05.01.2010 4:04     citat 

Buna fetele! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 10 ani, 11 luni

05.01.2010 4:09     citat 

Alexa-Maria,
Eu am facut aseara (pentru azi) un ghiveci de legume... si eu sunt de parere ca dupa atatia carnati si friptane de sarbatori ar fi bine sa ne mai detoxifiem. O cunostinta il numeste "adunare generala" rad, pentru ca pun la un loc toate legumele pe care le gasesc (de ex. aseara am pus ceapa, ardei, cartofi, conopida, broccoli, dovlecel, mazare, fasole verde, vinete, ciuperci) le pun la fiert cu putina apa sau la aburi si apoi, cand s-au inmuiat, le pun suc de rosii, condimente, un catel de usturoi si le bag la cuptor sa scada bine. Mai pun la final un pic de patrunjel verde si marar si gata. cool
Fetelor, cucuietelor, barbatelul meu e tot racit tare si mi-e ca daca incerc sa il tratez cu aspirina saracului o sa iau si eu saracie de-asta de raceala... trist

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 10 ani, 11 luni

05.01.2010 4:15     citat 

Marisim, am si eu o curiozitate: ce sunt alea "more de pe varza"??... prostit

sus

Denunta
ralu_rx

Copii
victor robert: 11 ani, 8 luni

05.01.2010 4:47     citat 

buna fetele
la multi ani!!!si un nou mai bun si mai frumos!!!
eu am avut stricat comp chiar de sarbatori cand as fi avut timp sa intru mai des...
nicom ce burticuta frumoasa ai!!! sarut sarut sarut
MARIASTAN ce ma bucur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!felicitari!!!!!!!!!!!!!!!sa fie intr-un ceas bun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
noi suntem bine..astept rezultatul de la amnio peste o saptamana!!!
bebe este cam activ,il tot simt ca ma inghionteste!!!
va pup cu drag sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
piperus sarut sarut sarut sarut sarut
iva sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: