· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (280)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (280)     
iva

06.01.2010 7:55     citat 

Buna dimineata

MariaStan dar unde-i cafeaua... rad rad rad rad stai linistita te intelegem...pozele sunt de pe net si sunt o gramada sarut sarut sarut sarut sarut pupici la burtici sarut sarut sarut sarut

Alexa multumim de cafeluta...ft buna sarut sarut sarut sarut

Ralu_rx tin pumnii...si ma bucur ca te sacaie bebe cu piciorusele... scot limba sarut sarut sarut sarut

AdrianaBuc tu ce mai zici ce mai face bebele...tot asa de rau ti-i sarut sarut sarut sarut

Crispy bine te-ai intors...pupici sarut sarut sarut sarut

Cry uite si o pozica asa de incalzire sarut sarut sarut sarut

Tzuka pupici sarut sarut sarut

Lordy sa sti ca de la viata primim multe suturi in fund ca sa zic mai frumos, da sa sti ca..., cateodata sunt pasi inainte...si din nefericire multe persoane ne dezamagesc ...persoane care niciodata nu am fi crezut ca ne vor dezamagi vreodata...conteaza sa te ridici si sa mergi mai departe si sa ierti...chiar daca nu uiti sarut sarut sarut sarut sarut

Krys serviciu usor si pupici sarut sarut sarut sarut

am mai vrut sa scriu ceva dar am uitat...

Pup toate fetele sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 11 ani, 9 luni

06.01.2010 9:19     citat 

Iva Dupa ce am pus pozele cu testele si am deformat paginile pe aici am decis ca nu sunt de mine... chestiile complicate... mai trebuie sa exersez -asa ca in loc de cafea am pus fetisoare vesele sarut si am trimis ganduri bune... cat despre cafeaua reala... m-a rugat sotul meu sa-i pun in ceasca de dimineata si sa-i duc ... nu vreau sa-ti spun ce greata am avut... ih. Ce nu o suportam pan acum dar acum e ... groaznic.
Alexa-Maria - eu am slabit anul trecut 6 kg in 2 luni studiind si aplicand cartea "Traiesc deci ma abtin" . Apoi am ramas aproape un an la 62 dar de la ultimul fiv asta din decembrie si pana acum se tot aduna - oricum iau prednison - si mananc normal(adica nu pot fara sare) si se aduna apa in mine si mai iau si progesteron care constipa. Asa ca nu ma stresez. In plus pentru bebe facem orice!
Sunt fetele de la Noi femeile - Jos surplusul!! Hai la slabit! - ffffff dragute si cu multa experienta poti vorbi cu ele. Cat timp ma chinuiam cu kg m-au ajutat mult de tot.
Pup

sus

Denunta
mari_d

Copii
Sara Evelina: 10 ani, 1 luna

06.01.2010 9:31     citat 

Marisim, am calit o bucata marisoara de praz taiata marunt (poti sa inlocuiesti cu ceapa), ceva sunca slaba deasemenea taiata marunt, putin ardei rosu, marar verde si condimente...am umplut ciupercile cu acest amestec iar deasupra am ras cascaval....apoi le-am pus la cuptor aprox.40 minute....au iesit absolut delicioase ochi peste cap sarut sarut
Andoana, evident ca in supa crema am pus crutoane, a fost atat de buna...mmmmm scot limba ....AVATAR e cumva SF??...nu-mi place Bobby din Dalas, dar nici SF-urile prostit ..si oricum nu ma prea indur sa dau bani pe bilete de film....mai bine imi iau ceva dragut de imbracat...si mai e si varianta ..stiti voi...cu filme "aduse" de pe ici de pe colo...free.. sarut
Cry_styna, daca fac fetita i-am promis-o deja baietelului lui Topsecret, insa daca e baietel il trimit la petit in Moldova......la fetita ta....deh si sotul meu e moldovean...asa ca impusc doi iepuri deodata cand vin in vizite prin zona trag cu ochiul rad rad rad rad
Crispy, bine ai revenit, pe unde ai umblat? sarut sarut
Lordy, tu erai atat de vesela si optimista.....ne descreteai mereu fruntile, ne readuceai zambetele pe buze.....nu stiu ce ti s-a intamplat....banuiesc ca ceva destul de serios....sper din tot sufletul sa iti revii....noi, prietenele tale virtuale iti suntem alaturi sarut sarut sarut sarut
Andoana, dar ce faci maine????? de ce ne tii in suspans????iti tin si eu pumnii, dar sunt tare curioasa pentru ce........ confuz sarut sarut sarut

sus

Denunta
Krystyne

06.01.2010 9:49     citat 

Buna dimineatza fetele mele dragi...
eu azi sunt la servici 24 de ore....asa ca mi-am adus laptopul cu mine ca sa nu ma plictisesc...
paca vad ca la noapte nu o sa am ce face...dar na...poate am sa dorm putin....
sincer nu prea imi place aici...dar asta e
pup toate fetele fara exceptie....si imi cer scuze ca sunt asa pe fuga de fiecare data...
o sa am timp sa va scriu la fiecare in parte...in noapte asta cred....
pup sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

06.01.2010 9:55     citat 

Neatza
Iva, ce atenta si draguta esti tu! sarut sarut sarut Noi suntem bine, - cred, pentru ca nu l-am mai vazut de cateva saptamani -. Ma suparara foarte tare arsurile stomacale (acum 2 zile am plans cu sugituri din cauza durerii). Burtica a inceput sa creasca intr-un ritm ametitor, cred ca voi face o burta mare mare.

Va citesc si va sarut

sus

Denunta
Krystyne

06.01.2010 10:34     citat 

adriana sarut pupam burtica.....si vrem poze....cat despre crescut...e bine ca se marest...va doresc sanatate sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 7 luni

06.01.2010 10:39     citat 

neata fetelor..vorbaretelor..........
am citit mai mult pe diagonala.multumim de cafea.....
as sta un pic cu voi la povesti dar nu prea am timp ca trebuie sa merg pana in oras sa mai fac ceva cumparaturi sa vad ce reduceri sunt scot limba scot limba scot limba
si apoi iar la lucru
apropo krys am vazut zilele astea o pozica frumoasa la avatar la mess.......ce spui ne-o arati sa o vedem si noi? foarte fericit foarte fericit foarte fericit scot limba scot limba scot limba

sus

Denunta
Krystyne

06.01.2010 10:46     citat 

piperus trag cu ochiul aceasta este poza cu pricina foarte fericit dar dragele mele va spun ca acesta este verisorul meu cel mai bun....e ca si fratele meu...si am petrecut cu el si vara-mea o seara intr-un club...
asa ca ...nu sunt pregatita sau nu am gasit inca jumatatea
va pup dulce

sus

Denunta
simoop

06.01.2010 11:37     citat 

buna dimineata ,
alexa multumim pentru cafea si bafta cu job-ul, si ref la kg in plus si eu vreau sa scap de vreo 3 ca sa ajung la 54, aici fiind zona mea de confort, pentru inceput cred ca voi bea mai multa apa si voi evita painea si dulciurile.
ando eu as sta in cinematografe toata ziua dar din pacate nu ma primeste nimeni gratis scot limba , in schimb sunt abonata la centru de inchirieri dvd-uri si ma laud ca am vazut f. multe filme si am ramas si cu oares'ce "cultura cinematografica" trag cu ochiul bafta multa astazi la dr.
iva ce poza frumoasa, multumim ca ne incanti privirea sarut
mari_d ando primeste rezultatele analizelor sotului si in functie de ele va incepe inseminarile sarut
krys arati tare bine, parca ai mai slabit si mie imi place cum iti sta cu parul mai lung, te pup sarut
MariaStan si adri ma bucur atat de mult cand intrati si ne povestiti despre simptome si cum evolueaza sarcinile voastre, asa ca tineti-ne la curent cat mai des ca trebuie sa ne pregatim toate pentru ce ne asteapta trag cu ochiul
eu am un sentiment asa ciudat , simt ca in curand ma voi bucura si eu de sarcina mea, habar nu am de ce simt asa, nu am facut nimic deosebit, nu am simptome dar asa simt prostit oricum sunt super relaxata si am uitat sa va spun ca pentru acest an mi-am propus sa fac mici ajustari in comportamentul meu si astfel primul lucru pe care am decis sa il schimb a fost altruismul meu, in concluzie ( chiar daca nu suna bine) eu mi-am propus sa devin usor egoista si sa nu mai las oamenii din jur sa ma raneasca usor( egoism + o doza considerabila de nesimtire= o stare mai mare de relaxare)
sa nu va suparati ca am scris aceste lucruri dar am constatat ca daca noi nu ne protejam sufletele si trairile, nimeni altcineva nu o va face pentru noi, sper ca si voi sa credeti la fel sarut
va pup ca m-am intins cam mult sarut

Ultima modificare efectuata de catre simoop la 06.01.2010 11:43, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
adrianaBuc

06.01.2010 11:43     citat 

krys, ce dragalasa esti!

simoop, atitudinea ta e potrivita. Sa stii ca si eu incerc sa schimb felul de-a fi, pentru ca oamenii tind sa profite daca le dai nas.

sus

Denunta
adece

06.01.2010 11:50     citat 

Hello fetelor!!!
Andonica, iti tin pumnii stransi, stransi.....sa auzim numai de bine!!! sarut sarut sarut sarut sarut
Krys, frumusica mai esti in poza.... jenat imi pare rau ca nu iti place la noul serviciu.... trist si sper ca in curand sa iti gasesti un serviciu bun pe masura ta...te pup si te imbratisez strans... sarut sarut sarut
Maria_stan, pot sa te intreb pentru ce iei prednison? cumnata mea are niste probleme si a luat de cateva ori prednison si stiu ca nu avea voie deloc sare.....si imi inchipuiam ca si de la putina sare o sa se umfle de o sa crape rad dar vad ca nu e asa nasol cum credeam....adica banuiesc ca se poate sa mananci si sare,dar mai moderat, nu? aniuei, ii dau o tzuca lui bebe din burtica scot limba sarut
Adriana, si eu vreau poze cu burtica....hai hai hai...te rugaaaammm sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Cry_stina, sa stii ca m-am gandit sa nasc in apa....dar mai intai sa raman gravida prostit prostit ...ti pup sarut sarut
Simoop, cred ca e tare frumos sa muncesti la casuta ta si sa te gandesti la cum o sa o decorezi...si noi ne facem o casuta dar tare mult mai e pana o terminam....ata ete....daca nu mai sunt banutzi...criza...bat-o vina....

Va tzuculesc pe toate, toate!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

06.01.2010 11:51     citat 

asa este adri oamenii profita de slabiciunile noastre si in final noi avem de suferit, nu spun sa ne pierdem umanitatea, doar sa tratam lucrurile si oamenii cu mai multa relaxare, te pup si pup micul nazdravan sarut
adece e frumos sa iti amenajezi casuta , o fac cu mare drag si chiar daca banutii nu sunt multi , gasim noi si solutii mai ieftine asa dupa bugetul nostru tare afectat de "crize si crizati", multa sanatate iti doresc sarut

sus

Denunta
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 9 ani, 8 luni

06.01.2010 12:02     citat 

Simoop iubita , daca esti din bucuresti da o fuga pana in ghencea la depozitul de mobila , eu am luat anul trecut super ieftine de acolo de ex... am dat 24 de milioane pe un dormitor...sau 2400 de lei rad pe o canapea 19 milioane , super mare si cu un fotoliu , ....incearca daca esti din bucuresti daca nu ... mi se pare ca ei fac si livrari in alte judete o sa ma interesez daca vrei si iti dau site-ul lor web sa vezi ce si cum scot limba Poop la fete sarut sarut sarut fara nici o exceptie zambet

sus

Denunta
andoana

06.01.2010 12:37     citat 

salutttt!
am revenit....uff ce urat e la doct, noroc ca am prioritate prin recomandare scot limba
am fost la doct, insa mai avem un hop, ne trebuie si ecografia sotului ca sa vedem dak ii dam drumu sau nu! asa ca luni mergem si la eco si vom vedea pe parcurs, insa doct embiolog a fost ff optimista si mi-a spus ca nici sa nu ma gandesc la FIV, d-abia dupa ce am facut tot ce era de facut, ultimul pe care pot sa-l fac si sa nu ma grabesc!
ideea e ca sunt linistita sufleteste si nu disper!!! Adica sunt chiar happylica ca nu tre sa imi fac ganduri si paraganduri rad rad
Mariastan si noi am vrut la sala VIP costa 57 lei biletul fata de 26 lei cat este la IMAX insa curiozitatea ecranului si a sunetului ne-a facut sa mergem acolo, oricum filmul merita!! Dar ne vom duce si la VIP sa-l mai vedem inca o data ca ne-a placut tare mult!
Simoop iti multumesc, si voua iva, adece, angy crispyca, alexa si cine m-a mai bagat in seama, iar celor care nu....n-are nimic scot limba
Hai ca ma-m cam intins si mai am multe de spus p-aici!!! aaaa si sa va mai povestesc ceva...de imi venea sa plang plang sau sunt foarte trist((( dar imediat ce pap, revin, pup fetele

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
14 ani, 7 luni
: 8 ani, 8 luni

06.01.2010 1:19     citat 

nu m-au dezmintit nici luna asta uratii desci cu parere de rau....vreau sa ma puneti pe o lista de asteptare ca m-am saturat sa tot pandesc luna de luna....vine...nu vine..... trist
va pup pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: