· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (280)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (280)     
simoop

06.01.2010 1:32     citat 

andonica ma bucur ca vestile sunt bune, sper ca si eco va fi la fel sa va puteti apuca de treaba, hai sa ai pofta si astept sa ne povestesti ce te-a suparat, cred ca a fost ceva super nasol de te-ai suparat tu care esti asa de vesela trist
alexa eu sunt din Brasov , dar nu este o problema sa vin la Bucuresti daca gasesc mobilier care merita deplasarea
la Ikea am fost si am gasit multe lucruri frumoase, acum astept sa mai strangem ceva banuti sa putem shopping-ari iar scot limba

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 10 ani, 7 luni
Eric Andrei: 7 ani, 6 luni

06.01.2010 2:13     citat 

[color=indigo]Salut gagicute!
Acum am aterizat si eu pe la mama,vreau sa va urez "LA MULTI ANI" si din suflet sper ca acest an sa va aduca numai bucurii,impliniri iar dorinta cea mai apriga sa vi se implineasca sarut
Vacanta noastra aproape s-a terminat,vineri dimineata plecam si nu vreau trist
A trecut prea repede,parca nu m-am saturat de stat si dormit pana tarziu foarte fericit
Dar asta este,la munca ca nu mai avem bani rad
Va pupicesc sarut
[/color]

sus

Denunta
Anna-Marya

Copii
Efrem: 7 ani, 10 luni
Nectarie: 5 ani, 1 luna
am nascut deja!

06.01.2010 2:55     citat 

Salutare fetele! Alexa sarut sarut sarut multumim pt cafea....... foarte gustoasa, dp cum arata! Andoana sarut sarut sarut eu acu am vazut k ai fost la dr si ma bucur ca esti bine iti tin pumnii pt eco sotului! Dar sotul de ce tr sa faca eco?scuze de intrebare.... sper sa nu te fi deranjat! sotul meu nu face spermograma, si ma gandeam dc la eco se poate vedea cam acelasi lucru ca la sprmograma? Vineri am si eu programare la dr gineco pt interpretarea analizelor!offffffffff.... cand ma gandesc ,ma ia durerea de cap trist ochi peste cap
Simoop multumesc pt incurajari... scuze pt intarziere! sarut sarut sarut
Va sarut sarut sarut sarut sarut pe toate!

sus

Denunta
Krystyne

06.01.2010 3:03     citat 

Pup fetele si multumesc pt aprecieri sarut sarut sarut
adriana pup la tine si lui bebe sarut
simoop...si tu esti o dulce...si poza e facuta cu parul descfacut...mai rar il las ca ma enerveaza sa-l las pe fata foarte fericit cat despre schimbarile de care vb....si eu am facut la fel...stii ce bine e?....nici nu poti sa-ti imaginezi....sa te gandesti la tine nu inseamna ca esti egoista sarut
adece pup fata dulce sarut cat despre servici...asta e...vom trai si vom schimba trag cu ochiul
Tzuka...dau si tie o tzuka ca-mi esti asa de draga....si imi plac postarile tale la nebunie sarut
georgette...stiu ca e greu si ca vacanta trece repede...dar asta e viatza ...pf....mai ales ca Romania e tara tuturor posibilitatilor trist

pup toate fetele

PS top pe unde umblii...mi-e dor de tine sarut
iva...pup si la tine si anuska mica sarut

sus

Denunta
andoana

06.01.2010 3:15     citat 

asa si sa revin....
cand eram la doct, in asteptarea prelucrarii analizei, pt ca mi-a facut-o pe loc, langa sala de asteptare, era registratura unde se inregistrau copii nou-nascuti, si am fost atenta la 2 femei, care venise sa-si inreg copilul, deci plangeam dar nu de suparare, ci de emotii, felul cum vorbeau fetele alea, care e primul prenume...si ca dak sa le puna si Ioana sau Ionut, asa misto a fost sentimentul ala, bine si tre sa recunosc ca avem si acea "ciuda" ca eu nu am fost pe acolo, dar voi ajunge, va voi garanta! va pup

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

06.01.2010 3:19     citat 

eh,mai krystyne....pe unde pot sa umblu tocmai io scot limba.
stau in cort,unde e cald si bine si ma relaxez incercand sa nu vb zilnic despre ceea ce ma doare sufleteste cel mai tare trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
andoana

06.01.2010 3:21     citat 

multam anna-marya, multam krysule, multam simoop, pai in cazul asta kry sa postez in fiecare minut ca sa va placa si sa dati refresh mai des si sa va attachez zambetul pe buze tuturor care trecem prin momente placute sau mai putin placute!!
Anna nu m-ai deranjat, insa e mult de scris, si o sa-ti dau un rezumat pe privat de ce trebuie sa fac eco!

sus

Denunta
Anna-Marya

Copii
Efrem: 7 ani, 10 luni
Nectarie: 5 ani, 1 luna
am nascut deja!

06.01.2010 3:29     citat 

Adriana si Maria ma bucur pt voi! Sa fiti sanatoase si pline de viata, cu nadejde in Dumnezeu se vor naste copiii vostrii frumosi si sanatosi! trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut Multumesc Tzuka pt raspuns! Voi urmarii mesajele prive... knd ai tu timp imi povestesti te rog si mie cum e cu ecografia!? trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
iva

06.01.2010 3:30     citat 

Tzuka sunt sigura ca o sa vina s la tine momentul ala sa alegi nume si sa inregistrezi nume...la mine de ex s-a dus sotul rad rad rad sa sti ca eu cand vedeam o femeie gravi sau cu copil mic ma apuca melancolia si eram trista insa ciuda sa fiu sincera nu simteam...si dupa 6 ani de la casatorie "ghici cine vine la cina" rad am ajuns la concluzia ca pana la urma viata nu o dam noi oricat ne-am stradui... dar pe de o parte DD nu-ti baga in straita...deci trebuie sa mai luptam si noi ca sa ni se implineasca visul. sarut sarut sarut sarut sarut

TOOOOOOpppppputetz si mie mi dor de tine in fiecare zi...insa faci bine ca te detasezi sarut sarut sarut sarut

Krys pup si eu la tine...nici tu nu ma uiti niciodata esti foarte draguta sarut sarut sarut sarut

AdrianaBuc
tu esti un exemplu pentru toate...tot timpul o sa ma gandesc ce faci cum te mai simti sarut sarut sarut sarut sarut

georgette...pupici asta e viata mai trebuie sa si muncim...ca nimeni nu ne da nimic pe gratis din nefericire sarut sarut sarut

Anna Marya succes la doctor...eu cred ca oricum trebuie sa faca sotul tau spermograma...tinem pumnii sa fie bine sarut sarut sarut sarut

Simoop te tzuc de nu te vezi sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
simoop

06.01.2010 3:41     citat 

top asa este , de multe ori este bine sa ne ignoram problemele si sa nu le dam multa importanta, de ex Cip de multe ori imi spune sa nu ma mai agit si voi vedea cate probleme se rezolva de la sine si are dreptate, stiam eu ca acesta este raspunsul la multe dintre problemele mele trag cu ochiul
ando intr-adevar sentimentul care il ai cand vezi asemenea situatii nu este cel mai placut din pacate, nu ma intelegeti gresit, e frumos sa vezi proaspete mamici, dar nu poti sa nu fii macar putin geloasa si sa nu te gandesti "eu oare voi fi vreodata in locul lor? oare am sa simt si eu minunea de a-mi tine puiul in brate? voi vedea vreodata lacrimile de fericire ale lui tati cand isi va tine pentru prima data odorul in brate?" cred ca toate fetele am experimentat acest sentiment, cu toate acestea eu ma bucur enorm cand fete de aici raman insarcinate, acest lucru imi da putere sa sper si sa merg mai departe, sa constientizez ca, la fel ca si ele si eu voi avea sansa mea .
Mie personal povestea D3liei,a lui angelll, a Adrianei si a MarieiStan imi sunt de mare ajutor si ma incurajeaza sa sper si sa fiu optimista, ceea ce va doresc si voua sarut
georgette partea buna din sfarsitul de vacanta este ca din fericire voi puteti castiga niste banuti buni, noi cei care ramanem in Ro, ne vom chinui financiar o perioada, da' nu-i bai daca suntem sanatosi vom trece peste dificultati, deci curaj si motivatie iti doresc sarut
fetelor , oare ce face ralu-lidia? stiu ca avea o perioada mai urata cu sanatatea, sper sa isi fi revenit!

sus

Denunta
andoana

06.01.2010 3:51     citat 

simoop in acele intrebari consta si a mea " ciuda" cum am redactat-o eu!
insa o sa vezi ca o sa trecem si noi p-acolo!! zambet
Pup fetele!

sus

Denunta
Krystyne

06.01.2010 4:12     citat 

iva sarut tu cum esti cu serviciul? te-ai adaptat dupa cei 2 ani?
top...ma primesti si pe mine in cortul tau?...vreau si eu...pup la tine sarut
andonica...tzuka draga...cred ca ar fi bine...numai ca ar trebui sa schimbam capitolele o data la juma de zi foarte fericit dar dau un tzuk la tine .....si oricum...mesajele tale sunt bine venite sarut
pup toate fetele

sus

Denunta
andoana

06.01.2010 5:28     citat 

multam krystyne!
Si cum sunt o fata cuminte, am trecut si pe la biserica sa iau Agheazma sau cum se scrie pe romaneste Apa sfintita! Spre surprinderea mea am gasit, fatza de anul trecut cand femeia de la lumanari mi-a dat apa sfintita pe sub fusta, pe neve rad rad vb foarte serios, deci fara sa stie lumea si sa nu spun la nimeni ca am luat de la ea ( avea in dulap o oala de ciorba cu apa) rad rad anyway daca asa e obiceiul...asa facem, va pupicesc!!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

06.01.2010 6:19     citat 

buna fetele...ma bucur ca v-ati pus pe vorbit azi...ca aveam impresia ca, clubul nostru e pe duca trist
dar nu e... zambet
simoop mi-a placut mult mesajul tau...si atitudinea ta...din pacate eu nu pot...as vrea sa fiu un pic mai nepasatoare...mai relaxata...dar nu se poate...
va pup pe toate sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

06.01.2010 6:34     citat 

iva, sarut imi sunteti tare dragi toate fetele de aici, dar recunosc ca imi e greu sa scriu pentru ca stiu ca la multe le e greu, mai ales ca eu am reusit sa raman gravi. prostit Hai ca nu prea imi ies cuvintele! prostit

tzuc tzuc

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: