· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 34
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 34     
topsecret

am nascut deja!

05.01.2010 8:24     citat 

helou!
da shi fashi bursucica de nu dormi?o semana tiza mea atat de mult cu mine? foarte fericit eheeeei si eu cate nopti pierdeam in tinerete ochi peste cap .hai la multi ani lui tanti socrela!
neatza zburdatoarelor!

sus

Denunta
bursucitza

05.01.2010 8:26     citat 

ei bre deci shi matale pierdeai noptzicelele? apoi nu stiu daca tiza o semana da asta mare (ca de amu asa e nu?) siiigur seamana cu tatsu... la 3bre s culca... la 3 exclamatie

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

05.01.2010 8:31     citat 

prostit

mie mi-e dor de cuana diuc.cand se intoarce in UK?
ma intreb ce o face duamna teo intrebare
am de gand sa o ciufulesc pe aia mica pt ca zise ca intra mai des anul asta foarte fericit

este f bun ness-ul cu lapte pe care il beau acum scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

05.01.2010 8:34     citat 

deci la ciufulitu lu amaimica ma bag si io

bursoaca, sa-ti traiasca soacra si ...sa stea cuminte elena azi scot limba

sus

Denunta
bursucitza

05.01.2010 8:35     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
deci la ciufulitu lu amaimica ma bag si io

bursoaca, sa-ti traiasca soacra si ...sa stea cuminte elena azi scot limba
----------

acusi acusi aflu ce are de gand da pana una alta sa te auda DD

dala ciufulit ne bagam si noi cat suntem inca la pachet cool

sus

Denunta
puimihai

05.01.2010 9:23     citat 

voi nu sunteti normale, de la prima ora o luati cu beuturili prostit si mai mergeti si la birou sau mai rau, zburati cu autoturismele pi bulivarde... am sa va fac planjiri la militzie exclamatie

de ciufulit nush ce v-a apucat sa ciufuliti beata fumee, ca-i si ea micutza si amarata...nu va mai legati de puful ei, ca acu vine vara si-l da singura jos trag cu ochiul

iote ca mie nu-mi dadu prin creasta ca poci sa intru in forum nopticelele cand lumile normale dorm iar cele anormale (ca mine si bursoaca) stau cu ochii in tavan si numara becurile din lustra .... poate de acu aplic si io metoda.

burucitzo, vrei sa-ti urez" la multi ani" pt socrella? sau asta seamana a injuratura pt urechile tale foarte fericit cum vrei ... eu, din politete, ca asa m-a facut mama (o bine-crescuta si o modesta cu precadere) pot sa ii urez "multa sanatate si bucurii" iar tie" sa-ti traiasca ! sa te bucuri de ea pana la loc comanda !" zambet

azi is rea, se vede...ce face nesomnul si foamea din om (sau oama, mai bine zis) cool

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

05.01.2010 9:23     citat 

no, azi o sarbatorim pe duamna TEO sarut

o asteptam cu drag azi sa ne dea de beut si haleala

La Multi Ani draga mea, sa fi sanatoasa, iubita si sa se implineasca toate visele tale...si sa ne inviti pe toate in noua casa scot limba

un pur sange arab in dar, pour toi scot limba

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

05.01.2010 9:27     citat 

Joyeux anniversaire!!!!!!!!!
Many sarut sarut sarut sarut sarut pour toi!
(nu stiu cum se scrie pupici in fr jenat )

sus

Denunta
puimihai

05.01.2010 9:52     citat 

Haoleo...e ziua lu'madame teo ... ne dregem glasul si tzinuta, spunem voios Multi ani fericiti ! si adaugam un cadou pufoshel ...

si un buchetzel movuliu pe ici pe colo, prin partile esentziale , precum si un strop de shampanie, ca tot s-a dat tonul de la prima ora, plus un bonbon, sa ne dregem la gusticel ...

Laaaa muuuulti aaaaani !!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
DK

05.01.2010 9:55     citat 

LA MULTI ANI puri, draga TEO!!! Iti doresc sa fii sanatoasa in primul rand, sa iti iei carnetul de sofer si sa te plimbi non stop cu masina (asta inseamna ca vei avea si bani sa pui benzina si sa intretii masina trag cu ochiul ), sa te bucuri de tot ce e frumos alaturi de cei dragi inimioarei tale! sarut sarut sarut

Si acu... asteptam haleala si pileala! rad

Ii mai zis La multi ani si suacrei bursucai, sa-ti traiasca si sa te ajute! Nu stiu de ce dar am impresia ca e o soacra atipica, ca e o femeie de treaba, asa ca s-o tina Dumnezeu sanatoasa si voioasa! sarut

sus

Denunta
DK

05.01.2010 9:56     citat 

Purelor, eu ma bucur s-o vaz pe Pui vesela! Chiar de n-a prea dormit ea mititica, dar vaz ca e toata o ciripeala, si asta ma bucura! sarut Way to go puiule! sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

05.01.2010 9:57     citat 

bisous, topule!!! sarut
sarumina tuturor (is pe net pe furate....da' indata pleaca seful iar prin reuniuni, si oricum azi ma lasa de capul meu scot limba )

ioi, Adriana, ce-mi facusi...n-ai idee cum visam noi la niste caluti_ dintr-astia, dar buzunarele nu ne lasa plang sau sunt foarte trist
asa ca ramin doar cu privitul.... zambet

de invitat va invit, da' stati sa ma mut, sa ma aranjez....si-apoi in vara asta mai mult ca sigur viu eu peste voi, in cuiburile voastre (ei, de ma primiti) sarut

asa...incepui ziua bine, cu straie noi primite aseara foarte fericit is gri astazi, cu negru ochi peste cap
luat o galette des rois (traditia, hum, si-apoi is delicioase) pentru la munca si comandat o prajitura (trois chocolats....miam ou mliaaammmm cum zice Elouan rad ) pentru diseara, ca parca vad ca iar a invitat V ceva lume fara sa stiu (de citiva ani asa face de fiecare data)
e soare si e frig de crapa pietrele, eu-s in rochie ochi peste cap la -10 grade (mi-o trebuit ceva curaj sa ma decid de dimineata)

va pup si revin zambet

haleala si pileala deci mai pe seara, ca aici nu-i rost rad

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

05.01.2010 10:18     citat 

joaiozaaaniiiverseeeer,joaiozaaaniverseeeer foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
inimioare fara numaaaar,fara numaaaaar foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut
sa fii sanatoasa Teoooo,Te-ee-ee-oooo sarut sarut sarut sarut sarut si sa te bucuri de baietii tai!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

05.01.2010 10:21     citat 

ce-s io pusa pe ciripeala, dar priveste la mamistef !!! e in forma de zile mari ! am prins si ritmul in care a cantat TE-eee-eee-oooo foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

05.01.2010 10:22     citat 

bonjurica,burtica!!! rad trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: