· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 35
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 35     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

05.01.2010 9:49     citat 

faiiiinnnnnn rad

bai, deci lasati-mi prestigiul movului rad

gata, fug la un pahar de sampanie, pruncu doarme, ma destrabalez jenat

iote ce vrea aia mica sa stie....iti bagi ciocu' prin case, hein??
cred ca un mare somn dupa o baie fierbinte, ca-s zgribulita, mi-or inghetat toate in rochia mea la -10 grade azi nervos

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

05.01.2010 9:51     citat 

----------
Teodora29 a scris:
rad rad
petreceam culcind pruncul in momentul ala de care zice somnorici
si acu' sa mincam oleaca de bunataturi...de miine trec la regim si scot rochiile la purtare foarte fericit

cum sa va las eu singurele mai????mai ales ca va tot abandonez asa de des jenat
----------

deci te bagi si tu cu noi, da?
scot limba

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

05.01.2010 9:52     citat 

trebuie, e musai, Adriano, ca....mai, nu m-am ingrasat cu sarbatorile, macar atita
da' tot mare-s din vechime nervos

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

06.01.2010 8:08     citat 

Hai trezirea!!!!!!!!!
Relelor si coltoaselor si rasfatatelor,ati beut fara moi champagne de la teo?
Imi trece supararea daca ma cinstiti si pe mine cu una bucata Don Perignon.Promit sa n-o vand! foarte fericit
Eu sunt deja la regim scot limba
Duke sarut ,somnorici sarut
Va sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut pi toati!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 8:21     citat 

hola chickas foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

06.01.2010 9:12     citat 

neata... i-a sa bagzazanie in inaripate scot limba

pentru care nu stie si nu vrea sa stie elena mai sta la masa in pantec si deja are 3000 de g foarte fericit prostit ... asta ca o paranteza....

va vazusi la stiri... in purgatie... de ce totul se intampla cand io nu-s?...
azi e Boboteaza decimai cu spor la scris va rog...

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 9:26     citat 

deci azi stam cu burta in sus si asteptam sa nasca bursoaca sau puica Jordan ochi peste cap

sus

Denunta
bursucitza

06.01.2010 9:31     citat 

da ci va vini la tuati? mai am una pi la alt topic care alta treaba nu are decat sa astepte sa nasc io auzi... nu spui cine e .. persoana importanta.. participa la descutii rautaceoase scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 9:35     citat 

rad rad
super tare, acu vazui si io ca si mamistef sta cu burta in sus, asteptand foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 9:37     citat 

'neata purelor si chiar ca rautaceoaselor ! nervos faceti voi ce faceti si va mai purificati un picutz prin sita adminului ochi peste cap ntz, ntz, ntz....scoala asta, cum ne-a mancat pe unele dintre noi...nu de mult ma acuza si pe mine o tantica cu staif din forum ca-s analfabeta ochi peste cap
mda, ma rog, regret sa va dezamagesc, nu am nascut, nici nu am chef azi si nici maine, pt ca conform traditiei pure romanesti ar trebui sa-mi botez copila Ioradana sai Ioana...ceea ce nu-mi convine din 'nshpe motive....deci, nu ! daca vrea bursoaca, eu sunt dispusa sa cedez premiul pe care il castiga prima care naste (daca mai e valabil concursul foarte fericit )
vad ca aseara ati papat bun-bun dat de teo...si am si io o intrebare inocenta jenat acela e sotzul din dotare cool daca da, scot jobenul si fac o reverenta adanca, pura si decenta ......felicitari dUamana teo , am zis !
hai, gata cu povestile ! la scris cuconetelor ca azi ii zi de sarbatoare in calindaru' din parete si io am mancarici la scarpinici foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 9:46     citat 

ɐuıɹɐʌɐs o ɐɔuɐɯ sɐ

sus

Denunta
bursucitza

06.01.2010 9:49     citat 

hadrianoo tu-tzi savarina ta prostit prostit prostit

puiule io zic sa ramaie valabil concursu... nu vezi ca tragem din greu?... idee

sus

Denunta
DK

06.01.2010 10:01     citat 

Haidi neata! Bai, e o vreme de tot angajamentu... mi-am pus si eu neste bigudele ast' nuapti ca sa ma placa pupeza si mai mult si cand ies din cuib azi dimi, plouaaaaaaaaaaaaaa... da' ci plouaaaaaaaaaaaa... s-o dus pi apa sambetei carliontii mei ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap Pupezo, sper ca ma mai iubesti totusi si far' de carliontzi. foarte fericit

Teooooo... maicaaaaaaaa... ci di bunataturi pi-acoloshaaaaaaaa!!! Le-ati termenat pe tuate, sau mai aveti? Ioti bre, vin si io la munci si iaca ci gasesc... pileala "a la difficulte" prostit

Cuscra somnorice si Diuc, bine (ca) ati revenit! sarut sarut Tare mi-o fost dor di voi! sarut

Ia, sa vaz ci si mai intampla si revin...

PS: Ati vaz't ca am avut dreptate? Ca am ajuns la purgatie? Vezi, e numai si numai din vina pupezei, ca n-o lasat-o maica-sa sa se faca stomatolog! Ntztz! scot limba

sus

Denunta
bursucitza

06.01.2010 10:04     citat 

dupa ci c ti-o zis toapa dinainti in ghioc cu purgatia ti dai mari acu...hai treci la munca bai descarliontato prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 10:04     citat 

deci fa, iti pusei sarmale in cap si acu esti plouata ca o curca? rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: