· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 35
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 35     
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

06.01.2010 10:13     citat 

Haidi, 'mneata!
Eu crezui ca nu v.ati trezit! trist Admin, n.a vrut sa ma mai anunte daca ati scris sau nu ! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

Puiule analfabeto, tot p.acilea esti? sarut Azi e miercuri!

sus

Denunta
micutza_25

Copii

06.01.2010 10:14     citat 

Si la noi ploua de numa! trist
Va servesc eu cu prajiturele...le.am facut ieri...ptr maine! zambet Dar n.am savarine plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

06.01.2010 10:23     citat 

----------
micutza_25 a scris:
Si la noi ploua de numa! trist
Va servesc eu cu prajiturele...le.am facut ieri...ptr maine! zambet Dar n.am savarine plang sau sunt foarte trist
----------

unde e fata prajiturelele? ochi peste cap

sus

Denunta
micutza_25

Copii

06.01.2010 10:24     citat 

La mine acasa...! foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 10:27     citat 

Micutza, da, azi e miercuri si ce daca...daca io nu mai am doftor tot dejeaba...astept sa vie din contzed ...sau mai bine zis sper saa astepta moaca asta mica
si daca tot te dai rotunda ca ai savarine, baga una si in prastie si da-i branci incoace trag cu ochiul
imi pare sincer rau de pierderea carliontzilor lui tante dropie, dar oricum se poarta parul intins cu placa trag cu ochiul asa ca poti zice si mata ca lansezi linia modei, par intins cu ploaie (tratament 100% naturell scot limba )

p.s. fata micutzo, ori te cheama ioana ?!? ma dai pe spate (nu ca ar fi f. greu la forma de minge pe care o am prostit ) dar ma minunam si io asa...intr-o doara

sus

Denunta
DK

06.01.2010 10:40     citat 

----------
bursucitza a scris:
dupa ci c ti-o zis toapa dinainti in ghioc cu purgatia ti dai mari acu...hai treci la munca bai descarliontato prostit
----------

Am trecut... cu sau fara carliontzi... prostit

Fato, cum te-ai dixtract la zioa suacra-tii? Ati beut si tu barem ceva? scot limba

sus

Denunta
DK

06.01.2010 10:47     citat 

Micutzo, vin si io! Da' zi mai daca te mai cheama si Ioana, ca sa stim daca dai maine de beut! prostit prostit

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 10:47     citat 

ci ghini ma simt cand citesc despre alte surate care sunt la munci in timp ci io stau acasa in fata ecranului si ma hlizesc ca prUasta si analfabeta pe la unili topicuri foarte fericit
iote bre cum se invarte roata prostit

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 10:49     citat 

----------
DK a scris:
Micutzo, vin si io! Da' zi mai daca te mai cheama si Ioana, ca sa stim daca dai maine de beut! prostit prostit
----------

mai dk, daca nu recunoaste ea, ma admit eu vinovata de a ma intitula OANA...tot de acolo vine si plus de asta o am si pe socrella Ioana...asa ca maine oricum va trimit niste bunatati foarte fericit sezi blanda ca nu scapi nebauta rad

sus

Denunta
DK

06.01.2010 10:51     citat 

Puiule, barem tu sa nu ne tii pe uscat! rad rad
Daca si pe micutza o cheama (I)OANA ne-am scos, ne inbatam critza! Vine si suacra-ta si da si ea de beut.... uaileeeu! prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

06.01.2010 10:51     citat 

deci, sa curga pileala prostit

sus

Denunta
DK

06.01.2010 10:52     citat 

Sa curga, sa curga... sa tii coicu deschis, da? Ca la stomatolog! foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 10:52     citat 

si haleala foarte fericit macar i imaginatie sa rap in mine haleu, daca in realitate nu pot...ca n-am loc rad
si dupa aia ne spalam pe dintzisor si maselutza, sa nu ajungem la dintzar scot limba

sus

Denunta
DK

06.01.2010 10:55     citat 

ne spalam cu pastutza de dintzisori, nu?

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 10:56     citat 

si cu periutza (evident de dintzisori, nu de ghete) rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: