· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 35
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Mov-Oranj-Blio 35     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

06.01.2010 11:10     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
deci pintru coicu meu trebe o periutza mai lungutza asa
----------

iti dau eu peria aia de spalat sticle, creca e buna, ce zici? foarte fericit ce-as mai rade sa te vaz cu ea bagata pe coic rad rad
----------

mai pupi tu mandarine.ciuciu, daca am coicu ocupat cu peria ta de sticle rad

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:11     citat 

Pai si-asa am pupat mandarine ciuciu... ca ti le-ai lasat la Harods, asteptand-o pi cuana Diuc, mai mandro! scot limba scot limba

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 11:12     citat 

dk, da' matale ce faci cu peria de sticle, le speli inainte de ale duce la centru de colectare sa faci si tu un ban cinstit? foarte fericit apucaturi de-astea aveam si io in copilaria mea comunista ! recunosc cinstit ! si maculatura duceam la scoala ca era obligatoriu prostit mama ce amintiri stranii....

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:13     citat 

Da bre... asa faceam si eu... uram chestia asta! Si ne mai punea sa aducem si fier vechi... asta chiar era buba, ca n-aveam prin casa asa ceva. ochi peste cap

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 11:14     citat 

----------
puimihai a scris:
dk, da' matale ce faci cu peria de sticle, le speli inainte de ale duce la centru de colectare sa faci si tu un ban cinstit? foarte fericit apucaturi de-astea aveam si io in copilaria mea comunista ! recunosc cinstit ! si maculatura duceam la scoala ca era obligatoriu prostit mama ce amintiri stranii....
----------

ntz, ntz, ma tortureaza pe minhe cu ea...sau ma tortureste, nus cum e corect prostit

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 11:14     citat 

la capitolul asta nu am participat....dar oricum m-am cutremurat aducandu-mi aminte neshte chestii....

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:15     citat 

E intr-un mare fel... eu spal sticlele de lapte din oo de pupeza cu peria si uneori i-o mai dau si pupezei sa se spele pan' coic cu ia. Happy now? foarte fericit

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:16     citat 

----------
puimihai a scris:
la capitolul asta nu am participat....dar oricum m-am cutremurat aducandu-mi aminte neshte chestii....
----------

Stai pe loc, nu te mai zgaltzai c-o cobaltzai p-aia mica... sarut

sus

Denunta
puimihai

06.01.2010 11:16     citat 

woleo...bre...universala perie mai aveti voi....la buda e buna? foarte fericit rad

hai ca am benganit suficient pt moment, plec in vastele mele bucatarii sa-i pregatesc feciorului papica (pastrav , daca sunteti curioase)...mai vb

Ultima modificare efectuata de catre puimihai la 06.01.2010 11:18, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:17     citat 

E, nici chiar asa... cuibul nostru e compleCt igienic. trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:18     citat 

stati asa sa ma dau cu ruj...

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 11:18     citat 

----------
DK a scris:
E intr-un mare fel... eu spal sticlele de lapte din oo de pupeza cu peria si uneori i-o mai dau si pupezei sa se spele pan' coic cu ia. Happy now? foarte fericit
----------

bine ca n-ai scris CU oua de pupeza rad

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:19     citat 

lapte cu oo suna kind of nashpah foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

06.01.2010 11:20     citat 

----------
DK a scris:
lapte cu oo suna kind of nashpah foarte fericit
----------

de ce fa? ca e bun pentru gat, daca te doare sau ai ceva in el

sus

Denunta
DK

06.01.2010 11:20     citat 

----------
puimihai a scris:
plec in vastele mele bucatarii sa-i pregatesc feciorului papica (pastrav , daca sunteti curioase)...mai vb
----------

si eu am halit pastrav, afumat, in cetina de brad... bun o mai fost... cetina am lasat-o sa acoperim cuibu cand o veni gerul scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: