· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 36
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 36     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.01.2010 12:22     citat 

iar umpleti paginile ochi peste cap

zuza, surprins noi pe-o craca am mai fost trag cu ochiul rad

mamistef, ai papuci rosh'???? ce fainnnnn
ai grija la pruncuta, ca rosul excita, poate indata cati si matale ceva licori magice de calmat copiii rad

eu mor de plictiseala plang sau sunt foarte trist
si ninge, si ninge, cre'ca sigur se anuleaza miine examenul plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.01.2010 12:25     citat 

mie imi sta f bine in rosu,dar nu pot sa port asa ceva pt ca imi da o stare de nervos nervos nervos nervos .pt asta stiti voi vreun leac?

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 7 luni
Maria: 12 ani, 2 luni

07.01.2010 12:26     citat 

ei,nu-s io asa de sofisticata ca altiliii,ai mei is doar rosh' ca aspect foarte fericit nervos ,nu ca coloari foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

07.01.2010 12:27     citat 

deci eu sorcovesc gratis, ca mie asa mi-a spus mama cind eram cu cosuri pe fata: tu esti cu sorcova, copile....asa ca am tinut minte si ma comport si anume ca atare

ei? care vrea sorcovit? acuma, repede
a! si sa-i explicati voi lu' fi-mea cum e cu omonimele in limba romana, ca explicatia mea cu ardeiul rosh care pishca si sageata care fave ssffiiirrrrrrrrrrr rapide in aer, a plictisit-o de moarte....cred ca vroia ceva inteligent de la mine....asa cum fusese explicatia cu reactia exoterma dintre NaCl+H2O, care face ca apa sa-si scvhimbe forma de agregare, devenind din solida, lichida...da' io nu pot fi dasteapta mereu ochi peste cap ....ca-s si blonda....si ma doare si capu'....

sus

Denunta
DK

07.01.2010 12:28     citat 

----------
topsecret a scris:
mie imi sta f bine in rosu,dar nu pot sa port asa ceva pt ca imi da o stare de nervos nervos nervos nervos .pt asta stiti voi vreun leac?
----------

mai... e clar ca buna-ziua ca noi nu stim! nu suntem nici pediatri si nici stomatologi... ce tot intrebi? n-ai instincte?

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.01.2010 12:29     citat 

si mai esti si mahalagioaica pe deasupra,panaramo

sus

Denunta
DK

07.01.2010 12:30     citat 

----------
zuzalina a scris:
deci eu sorcovesc gratis, ca mie asa mi-a spus mama cind eram cu cosuri pe fata: tu esti cu sorcova, copile....asa ca am tinut minte si ma comport si anume ca atare

ei? care vrea sorcovit? acuma, repede
a! si sa-i explicati voi lu' fi-mea cum e cu omonimele in limba romana, ca explicatia mea cu ardeiul rosh care pishca si sageata care fave ssffiiirrrrrrrrrrr rapide in aer, a plictisit-o de moarte....cred ca vroia ceva inteligent de la mine....asa cum fusese explicatia cu reactia exoterma dintre NaCl+H2O, care face ca apa sa-si scvhimbe forma de agregare, devenind din solida, lichida...da' io nu pot fi dasteapta mereu ochi peste cap ....ca-s si blonda....si ma doare si capu'....
----------

Zuzo, respectili meli, coano! rad rad

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.01.2010 12:30     citat 

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist instinctul meu de fata mare cateodata ma inseala plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.01.2010 12:31     citat 

la purgator' cu tine!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 2 luni

07.01.2010 12:31     citat 

----------
topsecret a scris:
----------

io port neste vin rosu prostit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.01.2010 12:33     citat 

nu stiu dom'le,dar daca stati si comentati la toate replicile mele,eu ma retrag de pe acest forum si ma duc direct la zana maseluta si imi pun si o dorinta si voua nu v-o spun si gata.sic!

sus

Denunta
DK

07.01.2010 12:34     citat 

Haideti sa bem pe craca 37

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

07.01.2010 12:34     citat 

io port neste sterci zambet si un plovar scurt, mulat pe sunci foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: